Sádrové stěny cementové malty: praktické zkušenosti sádrové stěny

Začátek oprav: nábytek vyrobený, obnažený tapetami, strop prošel. Pohled se objevil ve všech jeho kráse, holé vlnité stěny s obscénní nápisy a kresby zanechané vojáky Budbat, stavět tyto škodlivé zdi před 20 lety. Byla tu otázka - co vyrovnat zdi?

Sádrokarton sádrokarton popřel osobní nepřátelství na všechny druhy dutin (a příroda je známo, že netoleruje prázdnotu), jediné, co zbylo - staré dobré omítky stěny cementové malty. Oprava je rozpočet, proto je rozhodnuto o omítky stěny vlastními rukama.

Stěny vypadají krásně, dokonce i pod malbou. A aby nedošlo k vyřezávání mezi stěnou a stropem bagety, musíte vyrovnat klouby v rozích.
Všechno je tedy v pořádku.

Odstranění stěn ze staré omítky

Nejvíce zaprášené stádium, po kterém zůstávají hory odpadků.

 • Musel jsem zasáhnout úder téměř celou omítku. Před několika lety byla podrobena několika vrstvám a sotva zavěsila, když přerušila zvuky.
 • Aby se zabránilo aplikaci nadbytečné vrstvy omítkové směsi, bylo místo, kde se stěna stěhuje do měchýře (vyboulené), odstraněno stejným razníkem.
 • Montáž sádrových majáků

  Tato fáze zabere mnoho času.

  Pro určení nejvýraznějšího bodu stěny utáhněte závit vodorovně shora, dole a uprostřed. Konce závitu byly připevněny ke šroubům pro seřízení. Všechny závity jsou zarovnány na vyčnívajícím bodě.

  Mimochodem, někteří tahají nitě šikmo.

  Montujeme kovové značky (prodávané v roce 2005). \ TStavební materiály jsou uloženy) S ohledem na pravidla pro délku.

  Jelikož jsme měli metr, instalovaná přibližně každých 90 cm.

  pro upevnění na zeď majáky nejlépe použít pro rychlé zmrazení směsi, například, sádrovou štuk. Původně jsme připevněny šrouby majáky na výsadbu kusy kolejnic pro možnost regulace. Pak položte je s omítkou. Pravděpodobně by se použít i trvalé řešení.

  Po odstraněn výstupní kontrolu reechky. Při instalaci systému majáky musí zajistit, aby závity byly natažené v jedné rovině s vypoulenýma majáky.

  Pokud jde o otázku - po odstranění majákových sádrové stěny cementovou maltou, nebo ne, jsou tam dva protichůdné názory. Pokud nechcete vyzvednout po odstranění omítkové majáky, pro větší pevnost při jednání s nimi, majáky mohou být připojeny kolíky.

  Vzhledem k tomu, naše zdi byly šikmé, a odchylka byla asi 4 cm, omítání stěn mezi majáky vytáhl ze shora dolů speciální kovové síťoviny.

  Použití cementu, písku omítky

  1. nátěrem stěny.

  2. Připravte cementové malty písek. Použité mají následující podíl: čtyři díly písku, jeden díl cementu. Pro větší větší flexibilitu vápna, zředí se vodou. Písek oversow lépe. Některé vhodné k výrobě řešení s vysokou kapacitou nebyl tak bráněno na dřevěné podlaze, přibil ji na kus starého, ale odolného linolea.

  před použitímomítka navlhčí zeď vodou. Klema hodí směs na zeď mezi dva sousední majáky.

  Bylo pro mě vhodné hodit úsek o výšce asi 50-60 cm a pak se vyrovnat. Tam jsou mistři, kteří hází celou stěnu a pak se vyrovnávají.

  4. Aplikovanou směs zarovnejte s pravidlem.

  Odstraňte zbytek a promíchejte v roztoku.

  5. Omítku otřeme s polotovarem.

  Neudělal jsem to hned, ale když se roztok trochu vyschl. Někteří jsou hned otřeni.

  Výsledkem byly omítky stěn cementovým roztokem. Stěny jsou stejné, rohy - téměř rovné. Jedna zeď zrady vidí vlnu pod stropem, ale to je kvůli nerovnosti stropu, který doufáme srovnat s tmelem.

  Další ústup, který jsme se rozhodli nechat - jednu stěnu z monolitického materiálu (zřejmě azbestový panel), byl velmi rovnoměrně zabalen v jiné místnosti asi 3 cm od svislice. Abych to sladil, uvalil jsem tucet desítek řešení, nechtěl jsem. Okno sousedí s nerovnoměrným úhlem, což znamená, že bude zakryto závěsem. Rozhodl se opustit, jak to je, to je, zarovnaný, ale už ne na úrovni v ideální vertikální, ale jednoduše odstranit nerovnosti používat majáky.

  V ideálním případě plochý povrch stěn po omítce z omítkového cementu samozřejmě neuspěl - potřebuje svou majestátní zkušenost. Ale chyby se snaží odstranit tmel.