Septik - výhody a technické specifikace

Nepochybně je nesmírně důležitá racionální dodávka vody do domu, ale neméně důležité je i využití odpadních vod. Nejčastěji používanou čistírnou odpadních vod je dnes kanalizační systém, což je kapacita pro mechanické čištění odpadních vod. "Tank" septik je pro něj nejvhodnější, protože může být instalován vlastníma rukama a snadno se používá. Kromě toho lze toto zařízení použít v různých klimatických podmínkách a na různých typech zemin.

Obsah
 1. Obsah
 2. Obecná představa o septiku?
 3. Výhody a vlastnosti septiku "Tank"?

Obsah

 • Obecná myšlenka septiky
 • Výhody a vlastnosti septiku "Tank"

Obecná myšlenka septiky?

V současné době se stále častěji na pozemcích v zemi staví čistírny odpadních vod, lze říci, že septiky jsou instalovány každým třetím jezevčíkem. Jak je vlastně septika? Tato otázka je zajímavá pro mnoho lidí, kteří se právě dívají a hledají informace o zařízení, které jej bude později používat na webu.

[include id = "5" title = "RMM je v záznamu"]

Konstrukční znaky septiku "Tank"

Septik "Tank" - bloková stavebnicová konstrukce, jednotlivé kontejnery jsou spojeny přepady, což vede k optimální instalaci, plně v souladu s požadavky uživatele. Tento septik je vyráběn v továrních podmínkách a je proveden ve formě žeber z odlitého tělesavysoká pevnost. Díky vynikající trvanlivosti zařízení je možné jej používat po dobu asi 50 let při zachování všech výkonových charakteristik.

Pro mnoho spotřebitelů toto zařízení přilákalo nákladovou efektivnost materiálů i cenovou kategorii. Kromě toho jsou lidé velmi spokojeni s tím, že septik může být čerpán jednou za 3-5 let. To je jeho nepopiratelná výhoda, s níž se nehádáte.

Důležitý je zde i další bod, a to autonomní systém zařízení. Faktem je, že ne všechny příměstské oblasti mají systém dodávky elektřiny, který funguje hladce, a případy přerušení elektřiny nejsou jediné povahy. Septik "Tank" obvykle nese rozmary elektrické soustavy a může pracovat v režimu offline. Současně je třeba říci, že daleko od všech septiků, které fungují díky elektřině, trpí takové přerušení, které přímo ovlivňuje jejich práci.

Kopání jámy pro septické instalace

\ t

Septik "Tank" je z hlediska montáže jednoduchý. Například instalace této čistírny nevyžaduje cementování a žádné zvláštní požadavky na umístění. Je možné provést samostatnou instalaci a zároveň ušetřit peníze na volání pracovní brigády. Pro realizaci tohoto procesu jámy kopání takovým způsobem, že na bocích těla stále zůstal 25 cm. Povinné dno jámy by mělo být stejné, pak tam padá vrstva písku a tam je instalace kapacity. Je však nutné pro plněníSměs písku a cementu, po každých 20 cm by se výplň měla ručně uzavřít.

Důležité: při plnění je nutné současně naplnit nádobu vodou tak, aby hladina vody byla vždy nad úrovní plnění na 20m.

Jak vidíte, instalace není nějaký obskurní proces, proto jednoduchost má rád lidi, kteří si chtějí koupit dobrý septik, aniž by najímali zaměstnance z boku.

Septik má kladné hodnocení a díky konstrukci nebo spíše tlustému pouzdru z polypropylenu. Poskytuje vynikající životnost. S podobnými technickými indikátory může septik "Tank" vydržet těžké zatížení a nebojí se dopadu na životní prostředí.

[include id = "6" title = "PMM - v záznamu"]

Důležité: zvláštní tříkomorová konstrukce, sestávající z částí, které jsou vybaveny odtoky, dokonale chrání podložku před zanášením, čímž výrazně prodlužuje životnost budovy.

Důležitým parametrem pro všechny čistírny je úroveň čištění. V tomto ohledu se septik popsal jako dobrá strana, protože čistí 98%. Dále může být pro opětovné použití, například pro zavlažování polí, použita další čištěná voda.

Výhody a vlastnosti septiku?

Nejprve je třeba konstatovat, že septik je modelem zařízení pro úpravu odpadů tří osob s trvalým pobytem v domě.

Důležité: Hmotnost konstrukce je asi 75 kg.

Tento model čističe je proveden bez jediného švu, má pravoúhlý tvar. To je onoDíky tvaru můžete ušetřit na zemních a stavebních materiálech během procesu instalace. Septik Tank, kompletní s infiltrátem, je kompletní a plně funkční biologický systém čištění odpadních vod.

Technická charakteristika a výhody septiku "Tank" si zaslouží vysokou pozornost spotřebitelů:

 • výrobce poskytuje záruku, že čistírna není prováděna řemeslnou metodou, ale použitím moderního vybavení;
 • existuje infiltrační souprava, takže kupující kupují připravený systém a za přiměřenou cenu;

Čistírna s infiltráty

\ t
 • septický design je jednoduchý, ale pečlivě promyšlený, takže přístroj bude sloužit po dlouhou dobu;
 • při montáži není třeba, aby na dno jámy byl polštář sádrového betonu. Také není nutná žádná kotva. Tyto aspekty významně snižují náklady na septická zařízení;
 • je opatřen prodlouženým hrdlem a víkem;
 • systém patentovaných přepadu zajišťuje účinnost procesu čištění;
 • specifický design ribside zabraňuje tomu, aby rostlina byla vytlačena z půdy;
 • nevyžaduje instalaci drahého kompresoru, protože existují funkční kamery;
 • sraženina vytvořená v septiku se má odčerpávat jednou ročně. Pokud však použijete bakterie, které sraženinu rozloží, doba čerpání se zvýší na 3-5 let.

Důležité: před zahájením zimní sezóny, pokud nebudou výlety do venkovského domu pravidelné, je žádoucípro čerpání z nádrže asi jednu třetinu původního objemu.

Septik "Tank" - kvalitativní čištění odpadních vod a přiměřené náklady na vybavení. Jsou to právě tyto parametry, které přitahují kupující, takže k tomu více a více lidí věnuje pozornost.