Teplá podlaha pod laminátovou podlahou - recenze a hodnocení

Dnes budeme bez přebytečné vody analyzovat klady a zápory tzv. Teplé podlahy, která se dnes stává stále populárnější.

Obsah
  1. Obsah
  2. Výhody teplé podlahy a jejích nevýhod?
  3. Recenze?

Obsah

  • Výhody teplé podlahy a jejích minusů
  • Recenze

Tento trend bude určitě pokračovat, protože většina Rusů žije v poměrně drsných klimatických podmínkách, které neumožňují nezodpovědné zacházení s otázkami oteplování jejich domovů a jejich účinného vytápění během vykořisťování.

Výhody teplé podlahy a jejích nevýhod?

Pro ty, kteří si neuvědomují, co moderní, teplá podlaha vyrobená na základě nových technologií, může sledovat užitečné video materiály k tomuto tématu.

Recenze?

Michail Doronin:

Loňský infračervený park. Laminát pro něj objednal přes internetový obchod, pohodlně, mimochodem, doporučuji. Známý pak strach hodně, říkají praskliny nebo ještě horší vpuchitsya. Ale díky Bohu, zima byla naprosto v pořádku, moje žena a děti byly ještě potěšeny! Teplo od samého rána, nemusíte plavat přes ledovou podlahu, a proto dcera donekonečna nemocná. Obecně platí, že zdraví je dražší!

Sergey M:

Co se týče zdraví, hádám se s vámi, není to všechno jednoznačné. Někteří argumentují z plného důvodu, že je to naopak škodlivé - když je teplota podlahy vyšší. Je to stejně cool jako podlaha. Zdá se, že je to přirozenější a prospěšné pro tělo, tak jsem to slyšel, tady a tam to bylo pochybné.

Sasha M.:

Pravděpodobně jste nepochopili správně, Sergeji! Proč náhle a z jakého strachu by měla být teplá podlaha pod laminátem horká? - Píšete: "vysoká teplota". Vysoká je co? Teplé podlahy, podle vašich znalostí, perfektně regulované teplotou, mají k tomu speciální termostaty. Odhalení - a radost z toho. Komfort! V naší chalupě se svým manželem byly tyto podlahy instalovány před třemi lety (pak se objevil pouze korejský infračervený film) a samozřejmě nikdy nelitoval, samozřejmě! Podlaha se nepřehřívá, v mrazech je obvykle pohodlná, téměř při pokojové teplotě (mluvím o filmech s kapacitou 200 W). Budovy se stokrát staly pohodlnějšími.

Leonid:

Obecně se mi zdálo, že teplé podlahy se obvykle nevkládají pod laminát, ale pod dlaždici. Laminát rozhodně není příliš účinný. Nebude se zahřívat.
Elektrické teplé podlahy se obecně liší v intenzivním ohřevu, který není vhodný pro laminátové desky. Vlastníci však mohou tento proces skutečně řídit. během procesu ohřevu - tento aspekt umožňuje jejich použití ve variantě pod laminátem nebo linolem. Pokud navíc hovoříme o podlahách v potěru, někteří výrobci se již postarali o vydání speciálního tenkého kabelu. Je vložen a nalit do šroubu, stejných a speciálních podkladů. Montáž takové podlahy a podkladu není nutná.

Andriy: Podporuji Sasha a Leonida za sto procent. Můj film je teplá podlaha v obývacím pokojis laminátem. Ředkvičky, aby dlaždice. Ale nějak jsem to nechtěl, stále to není veřejná toaleta. Současně se ujal kontroly rizika. Všechno funguje dobře. Podlaha je vytápěna. Jít na to je radost. Regulujeme veškerou termodynamiku. Takže všechno je v pořádku.

Konstantinov:

Mýlíte se, Leonide, teplé podlahy jsou dobře umístěny nejen pod laminátem, ale i pod linoleum.

Montáž teplé podlahy Caleo pod laminát a linoleum - VIDEO

Elektricky vyhřívaná podlaha se vyznačuje vysokou rychlostí ohřevu, která má velmi negativní vliv na laminátové desky. Vlastník může však řídit proces ohřevu - tento aspekt umožňuje zvážit tento druh elektrických podlah pro instalaci pod laminátem nebo linolem. Někteří výrobci se již postarali o vydání speciálního nízkoenergetického tenkého kabelu, který se používá pro vyplnění potěru, jakož i speciálních podložek. Zařízení a instalace takové podlahy a substrátu nevyžaduje mnoho úsilí.