Zrcadlo jako prvek interiéru je zahaleno mysticismem

Nejnovějším módním pláštěm je dnes rám, který se slučuje s povrchem zrcadla, to znamená, že sklo se zpracovává trochu jinak, například pískováním nebo sítotiskem.

Zrcadla v interiéru

Jak používat zrcátka v interiéru?

Samotný povrch zrcadla nezůstává bez dozoru a je podroben všemožným experimentům. Zrcadla jsou ryté, malované, rascherkivayut, "sostrovayut" a dát barvu.

Přesto jsou nejoblíbenější stále považovány za zrcadla v dřevěných rámech. A pokud jsou vyrobeny z ušlechtilého dubu s minimálním dekorem a zlacením, pak dodají slušnost i tomu nejskromnějšímu bydlení.

Je velmi výhodné umístit zrcadla do obývacího pokoje a dokonce i do malých místností s malým počtem oken, ať už se jedná o kancelář nebo byt. V této situaci zrcadlo zachrání interiér, zachytí světlo a naplní je volnou zónou. Aby bylo dosaženo požadovaného výsledku, musí být zavěšeno na správném místě.

Nezapomeňte, že nelze umístit zrcadlo na místo, kde na něj dopadá přímé sluneční světlo, z něhož zrcadlo rychle otupí. Musíme vědět, že svět nesmí padnout na zrcadlo, ale na to, co se v něm odráží.

Zrcadlo slouží jako prvek interiérového designu, je důležitou věcí v každodenním životě, stejně jako objektem spojeným s mysticismem. Vytváří nové úhly, zatímco posouvání zdí místnosti zevnitř otevírá cestu k tajemství symetrie vesmíru, takže při výběru zrcadla je to nezbytnénaslouchejte své duši a vnitřnímu hlasu.

Dekorativní zrcadla v interiéru

\ t

Použití Feng Shui, musíte si vybrat zrcadlo podle několika pravidel.

  • První pravidlo - při výběru zrcadla je třeba věnovat pozornost jeho celkovému vzhledu, protože se má za to, že nové zrcadlo samo o sobě nemůže nést žádné negativní informace, protože ještě nemá vlastní „historii“ a může dokonce přispět ke zlepšení psychického klimatu v sedmi zemích. je to
  • Druhé pravidlo - zrcadlo, které jste zdědili, může být také umístěno u vás doma, ale s podmínkou, že bývalí majitelé byli pro vás blízkých a blízkých.
  • A co je nejdůležitější, třetím pravidlem není použití popraskaných zrcadel, protože odraz vadné (lomené) reality může přinést do vašeho domu hádky a nemoci.

Na rozdíl od uměleckých děl má každý předmět svůj vlastní význam a lidé mají tendenci se obklopovat dobrými věcmi. Z toho vyplývá, že hodnota věci je dána dvěma principy - krásou a prospěchem. Na základě výše uvedeného lze konstatovat, že v každé věci existuje začátek, technické nebo estetické, které se periodicky mění.

Praktické přínosy nemusí být vyjasněny, ale přínosem mohou být i estetické zkušenosti. Někteří lidé jsou k některým subjektům soucitní a někteří k nim mají zaujatý postoj. Toto je někdy důsledek hlubokého emocionálního spojení mezi osobou a subjektem připomínajícím rodinný styl nebo tradici.

Svět některých osobních věcí přesahuje jejich hranicehodnoty. Jen málo lidí vnímá svět věcí izolovaně, častěji tvoří skupiny a komplexy. Stěny a věci nesou otisk lidské přirozenosti, místa a času.

Takže my a vy jste přišli na to, že zrcadlo není jen předmětem vnitřní a umělecké výzdoby, ale jedním ze základních prvků našeho každodenního života.

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Zrcadla v interiéru - triky a tipy