Demontáž starých dveří

Demontáž dveří zahrnuje spoustu nuancí. Vše závisí na materiálu, ze kterého jsou demontované dveře utvořeny. Nejproblematičtější demontáž je jen předními dveřmi. Ve většině případů se jedná o kov nebo dřevo. Pokud jde o návrhy interiérů, máme na mysli, že se skládají ze dřeva. Nicméně, poměrně často použití plastů, ale jejich popularita, na rozdíl od dřeva, stále nezískali, a často jejich instalace se provádí pouze v kancelářích.

Hlavním účelem demontáže jakýchkoli dveří je připravit instalaci nové dveřní jednotky s minimálním počtem obrobků. To znamená, že potřebujete kvalitní vyjmutí dveří, které neporuší dveře. Špatný vchod vede k tomu, že po instalaci nových dveří jsou problémy s dveřními závěsy a kašmírem.

Špatná demontáž není ničím jiným než zničením dveří. A zároveň zakoupené dveře (na základě měření starého) se nehodí do velikosti. Pokud chcete před demontáží kovových dveří vytvořit nové dveře, a také pro individuální návrh projektu, máte velmi náročnou práci na montáži dveří.

Nedostatečná demontáž starých dveří může vést k menším problémům (malé velikosti chyb jsou opraveny montáží pěny "maskované" vazníky). A tak k katastrofálnímu výsledku, kdy musíte opustit dříve objednané dveře a koupit nové dveře v nejkratším možném čase.

Demontáž dřevěných dveří:

Nástroje pro demontážDřevěné dveře se používají odlišně, hlavní je, že v samotném procesu hrají stejnou roli a nevyžadují obrovské znalosti v technologii demontáže. V dnešním článku pro demontáž dřevěných dveří použijeme největší velikost kladiva a ořezů.

Demontáž plastových dveří:

Demontáž plastových dveří se provádí přesně pomocí kleští s velkou sadou šroubováků.Jedná se o nejjednodušší verzi demontáže, ve které je mnoho prachu a hluku.

Demontáž kovových dveří:

Demontáž kovových dveří není možná bez kovového řezače nebo „bulharského“.Pokud se rozhodnete rozebrat kovové dveře sami, schopnost používat tyto nástroje je nezbytným požadavkem, bez kterého je nejlepší vyhledat pomoc odborníků.

Demontáž starých dveří

\ t

.

Demontáž dveří a jakákoli konstrukce znamená, že práce bude velmi ostražitá. Snažte se tedy maximálně izolovat veškerý nábytek od nečistot. Jako izolační materiál můžete použít polyethylenovou fólii nebo jakoukoliv nežádoucí látku.

Nástroje a materiály:

  • kladivo nebo kladivo;
  • sekáč;
  • náhrdelníky;
  • Dřevorubec.

1. Ze závěsů odstraňte staré křídlo dveří.

2. Dláto a odpuzujte starou omítku po obvodu dveří.

3. Vyjměte starý rám dveří ze dveří s hřebíky. Pokud se dveře nezdaří, použijte dřevorubec a stříkejte ho nahoře.příčný nosník To umožní rychlejší a méně pracný proces demontáže dveří.

4. Dveře zcela vyjměte a dotáhněte na stranu.

Demontáž dveří je kompletní a můžete začít instalovat nové dveře.