Design interiéru jednopokojového bytu v Chrušovově. Foto

Mnoho našich krajanů se snaží vyřešit problém bydlení. Někdy se jim říká štěstí i ti, kteří mají vlastní pokoj Chruščov nebo dokonce pokoj v hostelu. Ale nebuďte naštvaní a zoufalí. Dnes se v článku budeme zabývat tím, jak je možné proměnit interiérový design jednopokojového bytu v Chruščově 30, 35 nebo 40 m2.

Když máte jeden kus oblečení, to znamená, že je v podstatě jen jedna místnost, je důležité správně a racionálně používat celý prostor. Je nutné, aby bylo pohodlné a pohodlné, stěny nebyly stisknuty, interiér naplněn vitalitou, a nebral poslední energii jeho podnikání. A bez ohledu na to, kolik lidí žije v jedné ruce, můžete si udělat jeden, dva nebo dokonce sedm v něm bylo dobré. Dnes existují možnosti pro vaši oblíbenou chuť a kabelku - stačí si jen vybrat.

Obsah
  1. Nechceme to umožnit: rozšiřujeme hranice prostoru
  2. Bytové plánování
  3. Fotografie interiéru malého bytu

Nedovolíme to: rozšiřujeme hranice prostoru

Hlavní věc, která děsí mnoho majitelů bytu s jednou ložnicí, není ani samotný design interiéru, ale velikost, omezený prostor, nedostatek vzduchu a prostoru. A rodiny s malými dětmi je těžké zdvojnásobit ... V tomto ohledu je prvním a hlavním úkolem zvýšit prostor, a to i vizuálně.

Je důležité zvolit správné materiály pro výzdobu, barevné schéma a místnost jako kouzelnou magiityčinky se stanou širšími a lehčími - to už je pro světlo přirozené (z oken) a umělé osvětlení, což není moc. Stále se mnoho uchyluje k pomoci zrcadel, které také vytvářejí působivý vizuální efekt.

Dražší a radikálnější změna vzhledu Chruščova pomůže zničit zdi. To je doslova "rozptyl vesmíru". Těsně předtím, než začnete tuto záležitost, ujistěte se, že se chystáte přerušit nenosné zdi, a pak už není příliš dlouhé, aby se celé obydlí stáhlo. Srovnejte se s bytovými a komunálními službami. Další možnost - místo stěn nechávají jen sloupy, které se mohou stát skutečným vrcholem designu a vaší osobní hrdosti.

V dnešní době jsou stále více aktuální tzv. Studiové apartmány. Pojďme si to vysvětlit. To je, když se v kuchyni, obývacím pokoji, hale a někdy i balkoně stane jedna velká místnost, pouze podmíněně rozdělená na funkční plochy. V důsledku pečlivé a drahé (to nemůže být upřesněno) práce, dostanete elegantní, stylový, aktuální design jednopokojový byt s výklenkem. Módní, praktické a prostorné!

Někdy se k takovým radikálním změnám neucházíme. Pouze jedna stěna, která byla hranicí mezi kuchyní a obývacím pokojem, může být zbourána. Po demontáži zdi je uvolněn slušný prostor - může být naplněn barem (nebo již přišel) položil pohovku - útulnou, pohodlnou a navíc na spaní. A je-li také lodžie, je možné tyto místnosti kombinovat tak, aby vycházel jeden velký, naplněný přirozeným světlem.

Plánováníapartmán s jednou ložnicí

Pokud tedy v důsledku všech transformací získáte velkou místnost, je velmi důležité ji správně rozdělit na funkční oblasti. Pro oddělení prostoru můžete použít obrazovky, improvizované stěny. Tam jsou některé další triky návrháře. Prostory můžete vizuálně rozdělit do zón: pro tento účel jednoduše použijte ve stejném prostoru laminát, dlaždice a koberec - každý dekorační materiál v samostatné zóně. Tyto triky jsou použitelné nejen na nižší úroveň, ale také na horní, to znamená strop. Můžete zde také použít různé úrovně osvětlení.

Okamžitě varujte: zónu lze rozdělit všemi možnými způsoby, kromě dveří. Nenechte se zmást s iluzemi a pokuste se udělat deset z jedné místnosti. To není síla. A tady je to, co je možné a dosažitelné - to je rozdělení prostoru na části, prostě ne v doslovném smyslu, ale na vizualizaci oblastí.

Snažte se použít minimum nábytku. Přebytek není nutný. Souhlasíte, že pokud budete instruovat v jedné místnosti tři stoly, bude to dojem akumulace.

Před jakoukoliv prací si důkladně zamyslete nad tím, kdo provede základní kroky. Pokud máte dostatek volného času, dovednosti, můžete si představit, jak a co dělat, můžete to udělat sami. Jen je třeba být připravený učinit některé věci dost obtížnými. Ti, kteří jsou zaneprázdněni prací nebo prostě nemají dostatečné znalosti, je lepší, aby si nařídili vlastní přestavbuprofesionály V opačném případě nebudete schopni vytvořit byt svých snů. Nechcete být po celá léta renovováni, ale teplá, lehká, útulná a prostorná budova.

Udělejte obvyklý, nepozoruhodný Chruščov osobní ráj pro duši a tělo.

Fotografie interiéru malého bytu

\ t

Abych rozšířil svou představu o kráse, navrhuji přehodnotit výběr fotografií interiérového designu apartmánů s jednou ložnicí. Použitím těchto příkladů můžete svůj prostor dramaticky změnit. Navíc je možné kombinovat a kombinovat některé techniky a nápady.