Design interiéru malé kuchyně v Chruščově - vytváříme komfort a pohodlí

Přítomnost těsný malý prostor v bytech sovětské budovy, tzv. Kuchyně, často vyvolává otázku - je možné pohodlně umístit do tohoto malého koutku všechny rozmanitosti potřebných moderních domácích spotřebičů, alespoň minimální počet nábytku a různé detaily.

Pojďme pochopit, co bude design malé kuchyně v Chruščově a jak učinit stávající místnost v souladu s její funkčností.

Design kuchyně v Chruščově na fotografii

Obsah
  1. Kuchyně v Chruščově - vytváříme pohodlí a útulnost
  2. Definice funkčnosti prostor
  3. Oprava kosmetiky
  4. Osvětlení
  5. Nábytek

Kuchyně v Chruščově - vytváříme pohodlí a útulnost

Jedním z nejdůležitějších pravidel - design malé kuchyně by měl být plně zachován v jednom stylu. Sledujte jeden vybraný stylistický styl: v ​​nábytku, detailech interiéru, domácích spotřebičích (pokud je to možné) a detailech kosmetických oprav.

Definice funkčního pokoje

\ t

Nejprve určete, co se chcete dostat do vaší kuchyně. Není tajemstvím, že ne všichni moderní lidé dávají přednost domácímu jídlu. V některých apartmánech zcela chybí kuchyně - jsou nahrazeny několika domácími spotřebiči, určenými pro skladování polotovarů a jejich zahříváním. Pokud to není vaše volba, zvažte následující příklady.

  • Pouze kuchyně a kuchyně

Tato možnost nezahrnuje umístění jídelny, pro kteroumusí najít jiné místo v bytě.

  • Kuchyně-jídelna

Ano, a v tomto malém prostoru můžete pohodlně ubytovat krmnou plochu. Samozřejmě budete muset vzdát masivních dřevěných stolů pro 4-6 osob. Ale moderní výrobci nabízejí okouzlující tapety, včetně žabky, stoly, které právě správně vstoupit do kuchyně interiéru v Chruščově.

Konstrukce malé kuchyňské jídelny v Chruščově

Oprava kosmetiky

\ t

Vyhněte se kresbám na stěnách. Design kuchyně netrpí dezorientací, barevností, barevným chaosem. Optimálně - monochromatická světlá tapeta a jednoduchý jednolůžkový lesklý bílý strop. Tmavé tapety nejsou vaší volbou.

Osvětlení

Osvětlení malé kuchyně

Několik reflektorů zapadajících do designu malé kuchyně je mnohem lepší než jeden velký zdroj osvětlení. Hrajte s umělým světlem - zvýrazněte například samostatnou pracovní plochu, stěnu, zónu jídla.

Nábytek

Design kuchyně v Chruščově

Zabraňte roztříštěnosti! Pokud si koupíte kuchyňský set, ať je to plástev. Tam jsou takové možnosti, kde i dřez je prováděn monoliticky se stolem - to je jednoduché a ideální řešení pro malé místnosti. Nekupujte nábytek z přírodního dřeva, vypadá velmi masivně. Nechte všechny povrchy lesklé - dodatečné oslnění vytvoří efekt zvětšeného prostoru.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Malá kuchyněChruščov interiér design foto

\ t