Kuchyně design v šumivé šampaňské nebo kuchyně interiéru jako odpočinek

Před pár lety v našem již prostorném bytě byly příjemné a užitečné změny. S právními pravomocemi úřadů jsme zvýšili skutečnou plochu kuchyně a posunuli stěnu do 2 metrů směrem k dvoře v celém bytě. Nebylo to jednoduché, ale nakonec se nakonec zvětšily celkem tři místnosti o 30 čtverečních. m

Pokud v kuchyni byl dříve malý, a musel přizpůsobit své potřeby balkon, nyní balkon sám se stal prostornou kuchyní na 13 náměstí. m, a kuchyně sama se změnila na další prostor o velikosti 8 čtverečních. m.

Konstrukce kuchyně vybavená veškerou zodpovědností. A co takhle! Koneckonců, trávíme většinu času. Někdy potkáváme hosty.

Volba dlaždice byla jednoduchá záležitost, výhoda sortimentu v obchodě - já se nevzdám: ruštiny, italštiny, španělštiny, turečtiny. Vybrali jsme španělskou dlaždici v sérii Jeruzaléma. Krásné jméno, plně odůvodňující kvalitu a vzhled dlaždic: stylizované tření kamenné desky, pokryté polevou, non-mark a ne variabilní. Použijte zástěru kuchyně ve volném způsobem, přidejte dekorativní prvky, stěny pokryté jemným světlem-meruňkové květy, a, voila, - kuchyně je připravena!

Deska pro kuchyňské stěny.

Na nábytek nebylo dost peněz. Jak často se to však děje! Musel jsem odložit interiérový design kuchyně a spokojit se se starým nábytkem. Je pravda, že byla docela slušná: robustní a krásná, ale už ne ve velikosti. Hodina X přišla v létě. Všechno se perfektně shodovalo: nenapodobitelná touha po designu kuchyně, finančnípříležitosti a množství volného času.

Než se obrátili na výrobce nábytku, rozhodli se provést nezávislou cestu do obchodu. Sortiment byl velmi potěšen: výstavní stánky byly roztřepené z množství dřevotřískových desek, MDF a souvisejícího příslušenství. Vestavěné kuchyňské spotřebiče mohou být vybrány pro jakoukoliv chuť a kapsu. Dlouho obdivovali manžety pro skříně. Co tam není! Ale v této fázi jsem pevně rozhodl, že si nebudu kupovat speciální přístroje.

Příčiny dva:

 • Kvalitativní německé mechanismy jsou velmi drahé, nebudeme je táhnout.
 • Uvědomili jsme si, že samotné mechanismy zabírají spoustu místa. Takže, krásně, velkolepě, ale potřebujeme kuchyňský nábytek, aby bylo v něm uloženo co nejvíce nádobí. Chtěli jsme vytvořit užitečný prostor, neztratit ho.
 • Takže je to rozhodnuto! Neexistují žádné mechanismy, ale nestojí za to šetřit na smyčkách, měly by mít výjimečnou kvalitu, vakuum. Zbývá zvolit materiál, barvu a texturu. S odkazem na otisky prstů na lesklé ledničce jsem si vždycky myslel, že pokud jde o montáž kuchyňského nábytku, nesouhlasím s lesklým povlakem. Ale ukázalo se, že právě naopak. Přátelé mají laminát, matný, hnědý nábytek. Jednomyslně mi odepřeli matný povrch, motivovaný tímto, jakákoliv skvrna nábytku je prakticky nemožné otřít.

  Konzultace s mistrem mě nakonec schválila při výběru lesklého povrchu. Lesklý bude nejen dveře, ale vnitřní stěny a police. Již poté, co jsem odhadl věrnost výběru: skvrny jsou snadno odstraněny, bezzáplaty a stopy.

  Co se týče barvy, argumentovali již dlouho. Mistři přesvědčovali na tmavém dně, světlém vrcholu. Módní trendy! Nesouhlasil jsem, protože ta dlažba, kterou jsem už měl dvoubarevnou, se obávala barevného přizpůsobení. A tak, putující v pochybnostech mezi sekundárními regály, si ani nevšiml barvy, ale spíše názvu "Šumivé šampaňské".

  Zajímavé, sledované - dokonale se hodí k barvě dlaždice s brilantními inkluzemi simulujícími šumivé víno.

  Není pochyb o tom, že kuchyně v šplouchání šampaňského vypadala v celém rozsahu.

  Tady, MDF, rukojeti, smyčky jsou vybrány. Mistři doporučili manipulovat s plátky ne s dýhou, ale pevně přiléhající vodotěsný akryl. Je čas měřit a plánovat.

  Pračka a pračka jsou umístěny v prvním oddělení kuchyně, kde je instalována kanalizace a kanalizace.

  Ve velkém prostoru bylo nutné řádně zařídit plynový sporák, troubu, odsavač, chladničku, dříve poskytující přístup k plynu a elektřině.

  Byt je vybaven samostatným topným systémem s kotlem firmy "Bereta", který je instalován v kuchyni se všemi následujícími: kotel, vstupní a výstupní potrubí, regulátory teplé podlahy. Úkolem před námi bylo skrýt tuto ekonomiku. Rozhodli jsme se vyjmout miniplynové kotelny ve vysokém peru a následně chladničku.

  Ukázalo se, že takový široký modul nábytku, kde mezi topnými trubkami byly domácínástroje a spotřební materiál.

  Po široké tužce se velikost nábytku přiblížila ke standardnímu stolu, následovaly zásuvky a horní skříně téměř ke stropu. Nábytek vyšel z mostu, krásný, trvanlivý, a co je nejdůležitější, ne nepříjemné vizuální receptory. Zásuvky jsou velmi široké a prostorné.

  Zde se usadily pánve.

  Požádali mistry jednoho ze středních boxů, aby rozdělili hraniční pásy na tři stejné části.

  Je to proto, aby bylo balení obilovin pohodlnější. Vloží se kolíkem a stojany, nikde nespadne.

  Horní box byl přizpůsoben chlebovému košili a opět oplocen z přihrádky pro další sklenici medu a džemu.

  Pod horními skříněmi byly upevněny osvětlovací zařízení, připojena kapota, instalován povrch plynu a trouba firmy "Oscar".

  Světlé detaily veselého interiéru naší kuchyně.

  Každý hrnec, lžíce, pohár našel své místo. Horní police vzaly zřídka použité předměty. A kolik volného místa zbývá !!!

  Ne kuchyně, ale sen každého pána!

  Poprvé se mi ale zdálo, že kuchyň je méně, ale po několika dnech tento pocit prošel a zanechává příjemnou pachuť dobře provedené práce. Je čas pít šampaňské!