Design malé toalety

V bytě je nejméně místa přiděleny na toaletu, ale přesto, aby design malé toalety, musíte vzít veškerou odpovědnost a vážnost, stejně jako design zbytku bytu.

Navrhněte fotografii malé toalety

Konstrukce malých toalet

\ t

Hlavní problém této místnosti je malý, můžete říci skromnou velikost, takže vnitřek toalety je proveden tak, že v důsledku toho vypadal vizuálně více.

Jak využít prostor k tomu, aby byl malý design toalety tou nejlepší cestou

Vizuálně zvětšuje vnitřní prostor malé toalety, aby pomohl světlým barvám, i když obvyklé šedo-modré studené odstíny jsou považovány za drobnou buržoazii a pozůstatek minulosti.

Vzhledem k vysoké vlhkosti a teplotě v koupelně, materiály používané pro jeho zpracování, aby zvláštní požadavky, zatímco na záchodě lze použít velmi zajímavé tapety, a to nejen dlaždice.

Tapety na záchodě mohou být velmi působivé, protože mohou simulovat jakýkoliv materiál. Stěny v záchodě, vedle tapety, mohou být obloženy umělým kamenem, ošetřené dřevem a dokonce i texturou omítky. A můžete kombinovat různé materiály.

Design velmi malé toalety s černou toaletou

Pokud položíte na podlahu syntetický koberec, místo keramické dlažby bude interiér malé koupelny útulnější. Koberec na syntetickém základě je jinýŠiroká paleta barevných palet, takže si můžete vybrat správnou barvu, která je ideální pro vaše malé toalety.

Konstrukce malé hygienické jednotky velmi často kazí komunikační potrubí (vodovod, kanalizační stoupačku). Doporučuji vám skrýt potrubí v krabici sádrokartonových desek, pak můžete uspořádat s jakýmkoli materiálem, jako je zrcadlo, foto dlaždice nebo dlaždice ve formě mozaiky.

Mimochodem, zrcadlo je jednou z nejúspěšnějších metod vizuálního zvětšení objemu malé místnosti a stejný efekt dává lesklý povrch.

Také poznamenávám, že osvětlení je důležité pro iluzorní rozšíření malého vnitřního prostoru. Je chybou si myslet, že pro malou místnost bude stačit pověsit jednu lampu na strop. Doporučuji instalovat na strop rozloženým způsobem, bodové halogenové žárovky, které vzhledem k takovému umístění vizuálně zvýší velikost malé toalety.

No, je nejlepší přepracovat a zkombinovat koupelnu s toaletou. Tato technika vám umožní získat optimální velikost a vytvořit ohromující design standardní koupelny. Ale nezapomeňte, že pro takovou přestavbu musíte získat povolení od příslušných úřadů, což může způsobit určité potíže.

Z tohoto důvodu, aby nedošlo k plýtvání časem, je žádoucí použít k rozšíření prostoru barevné roztoky, lehké a související dekorativní materiály.

PS A na dezert doporučuji sledovat video: design malé toalety