Dřevěná lavička s vlastními rukama

Dřevěná lavice s vlastníma rukama

Dat.vydání: 4-01-2014, 13:12

Pravděpodobně není nic jednoduššího než výroba dřevěné lavice. Jedná se o jednoduchou přenosnou lavici.

Aby se lavice bude potřebovat dost. Takže pro nohy je nutné dostat dvě desky zapomenutých (240х440 mm), pro sezení desky dvacet (300х1200 mm) a pro zástěru dvacet (90х1100 mm).

Obecně platí, že první věc, kterou musíte udělat, je připravit výše uvedené údaje o jejich velikost. Během přípravné fáze bude navíc nutné vyleštit jednu ze stran sedačky, čímž se její stav dokonale vyhladí.

Nejdříve musíte začít s výrobou nohou. V horní části každé nohy na obou stranách je třeba vytvořit dírky (6x90mm). Tyto jehly jsou potřebné k upevnění desek. Mimochodem, každá hrana každé zástěry musí být odříznuta pod úhlem do jedné poloviny a ustoupit 50 cm od okraje. V dolní části nohou pak musíte odříznout rovnostranný trojúhelník, který se ustupuje po stranách z 64 cm, vrchol trojúhelníku by měl dosahovat až 125 mm hlubokých nohou. Mimochodem, pokud je touha, pak jen nahoře můžete vrtat otvor 35 mm. Tato díra bude muset být vyvrtána na začátek pití trojúhelníků, to není nutné pro krásu, ale pro bezpečnější pití.

Když jsou nohy připravené, můžete začít sbírat lavičku. Nejprve je třeba začít upevňovat upevňovací rohy, připevnit je na dva kusy na každé vnitřní straně desek. Poté, co můžete nechat zástěru na nohy dělat to jen dovnitřdrážky Pak bude nutné upevnit sedadla. Mimochodem, sedadlo by mělo být upevněno jak k nohám, tak k zástěře pomocí kostek. Namísto zmíněných hřebíků mohou být v průběhu upevnění použity šrouby.