Jak dokončit opravu


Jak dokončit opravu

Oprava v bytě jako hurikán - zametat všechno z jejich míst a aby hostitelé žijí téměř na kufry. Nábytek je posunut nebo vykreslen, rozptýlené věci, otrhané tapety ... neatraktivní obraz. V takových podmínkách je těžké žít dlouho a dříve nebo později skončí vaše trpělivost. Chci dokončit tuto ošklivost rychleji, ale musíte udělat vše správně, aby úsilí nebylo pryč.

1 Přemýšlejte o tom, jak byste chtěli vidět byt bez oprav, zda trváte na kvalitních opravách v souladu se všemi pravidly nebo jste již připraveni něco odpustit.

2 Pokud vaše požadavky již nejsou tak závažné, rozhodněte o rodinné radě, kterou souhlasíte s nahrazením plánovaných komplikovaných dekorací jednoduššími. Například velmi dlouhý a komplikovaný postup se stohováním parket (které je nutné několikrát lakovat), vyměnit laminát nebo linoleum za parketový vzor. Vyměňte složité konstrukce na sádrokartonových nebo napínacích stropech běžným barvením nebo barvou. Pokud máte poměrně hladké stěny, stropy a podlahy, neztrácejte čas a peníze na jejich vyrovnání a ihned položte další kryt.

3 Vezměte všechny do vlastních rukou. Doufám, že nemůže být pro nikoho jiného než vy, takže se nepočítejte s pomocí manžela nebo manželky - zařídit vše sami. Vezměte si půjčku, jděte do obchodu nebo si objednejte vše, co potřebujete v internetovém obchodě. O víkendech zavolejte přátelům a spolu s přátelským přístupem dokončíte vše za pár dní.

4 Pokud jsou vaše požadavky vysokéúrovně a přátelé zde nepomohou, zvou posádku oprav. Vyberte si brigádu s dobrými doporučeními, pokud již máte část opravy, jejich služby vás nebudou stát tak draho. Uveďte smlouvu uvádějící všechny podmínky, náklady a druhy prací, včetně doložky o pokutách za porušení podmínek. Takže budete přesně vědět, kdy je vaše oprava u konce a budete moci naplánovat svůj život v nově zrekonstruovaném bytě.

5 Pokud žijete ve svém domě s velkou farmou, nebojte se neustálých oprav. V tomto případě je oprava neustálým cílem dokonalosti, nikdy neskončí. Pochopte to a zůstaňte zticha, udržujte pořádek v místnostech, kde je oprava dočasně pozastavena a radujte se ze života.

I přes snahu o rychlejší opravu neporušujte sled činností a technologií. Než začnete vyměňovat topný systém nebo lak, lepidlo na tapety po instalaci nových oken, ujistěte se, že jste dokončili všechny elektroinstalační práce.