Jak jsme postavili dům bez peněz

Inspirující rodinná historie na cestě do vašeho útulného hnízda. Stejně jako s omezenými finančními zdroji budovat svůj vlastní domov.

Ten, kdo sní o svém vlastním domově, o útulném přístavu, ve kterém se vždy chcete vrátit, kde bude pořadí, které si přejete. Na základě mých zkušeností jsem spěchal, abych vás povzbudil: sny o úspěchu, klíčem k rozhodnutí o jejich realizaci! K dispozici je tedy pozemek, ale dům nemá peníze? Nevadí Chcete-li začít, nepotřebujete žádné peníze! Motivace je nutná, něco, co vám nedovolí vychladnout, když narazíte na překážky, a pomůže vám najít prostředky k dosažení požadovaného cíle. Takže první věc je požádat o cíl.

Projekt

Samozřejmě, že dům - ne strom, sám o sobě nebude růst. Nemusíte mumlat na královských sídlech. Nastavte skutečný, dosažitelný cíl. Není nutné kupovat drahý projekt, je to dost kresby s velikostmi. To může být děláno na jeho vlastní, jestliže síť nenajde co duše chce. Je však třeba poznamenat, že s podrobným projektem budovy z pěnového betonu, složené z profesionálů, se vyvarujete řady obtíží, které vznikají v důsledku nedostatku rozumnosti vlastního kreslení. Co se nám stalo. V průběhu výstavby se náš projekt několikrát měnil, protože není natíraný na papíře a nechápete, zda jste spokojeni s tím, co jste nakreslili. Náš dům 6 až 6 se proměnil v dům 6 až 9.

Důležitý detail: zavěste svůj projekt na čestné místo, jako by to byl obraz Van Gogha! To je velký motivátor.

Nadace

Další krok může být rovněž volný. Nebudeme muset počítat nadaci, máme jižní region a skalnatý terén. Zaškrtneme příkop pro založení pásky a vykopeme ji vlastníma rukama. Zde budete potřebovat ruletu, motouzy, kolíky, lopatu a některé volné večery. Stále jsme potřebovali kůru, jak jsme byli postaveni na skalnatém terénu.
K financování nadace jsou samozřejmě zapotřebí peníze, ale ne tak neskutečné. Budete muset koupit drcený kámen, písek, cement, kování a případně desky nebo panely pro bednění. Výzdoba může být provedena s něčím: staré dveře, palety, a ... Konkrétní asistent při stavbě domu bude míchačka na beton. Není to tak těžké naplnit základ sami, jak se to může na první pohled zdát.

Mimochodem, ve stavebních fórech, lidé často dávají zdarma zrna stavebních materiálů pro samovyviz, nebo prodávat levně.

Stěny a střechy

\ t


Jaké zdi mají stavět? Pokud má člověk finance, pak je volba skvělá. Ale to není náš případ. Hledali jsme, co bylo levnější. A jak víte, někdo, kdo ho hledá, vždy najde. U nás se ukázalo, že je to někdo, kdo ucpává Incerman Stone (mshankovský vápenec), ze kterého se bývalý majitel musel zbavit. Co mu pomohlo, naší radosti. Cena za to byla třikrát menší než cena shlakobloku nebo pěnového betonu. Pracoval nad zdmi a - voila - v prvním patře! Bylo to dlouho, než bylo možné navrhnout podlahu levněji.

Závěr: mizerně platí dvakrát (žebrák). Dřevěný dvojitý paprsekMusel jsem to změnit na kov, protože to bylo protáhlé, na rozdíl od videí z Yutuba, kde šli autem! Druhé patro bylo rozhodnuto vytvořit rám z důvodu rychlosti jeho výstavby a komparativní lacinosti. Střecha byla dražší. Museli jsme se dostat pod nohy a koupit kovovou tašku.

Poznámka: nyní je mnoho střešních krytin dodáváno s moderními materiály zdarma, používány, břidlice.

Stěny manzardu byly rozhodnuty být vyrobeny podle rámové technologie. To je nejlevnější z možných. Řezivo je velmi levné, na všechno máme dost šest metrů krychlových. Ve fázi stavby střechy musel najmout zrcadlo, je to nerealistické. Všechny kroky rámu domu jsou jednoduché a přístupné, a my se musíme snažit neučinit žádné kritické porušení. Zvláště důležité je zabývat se membránou parotěsné zábrany a přednastavit ohřívač.

Okna a vnitřní vybavení

\ t

Okna také stojí hodně peněz. Proto jsme nekupovali okna najednou a jeden po druhém - dva. Některé vzorky byly demontovány z nových budov a prodány nám za nízkou cenu.
V současné době probíhá proces interního zpracování. Stěny a strop jsou baleny. Topení, rozvody, kanalizační potrubí, vodovod - to je všechno. Přízemí je téměř připraveno k osídlení.

Dokumenty

Pro nás bylo jednodušším a levnějším způsobem legalizace nepovolené konstrukce. V současné době existuje mnoho právních a realitních kanceláří, které tyto služby poskytují. Máme toto stálo 20 tisíc rublů. Než však budete mávat rukama nad dokumenty, měli byste si přečíst právní základ. Koneckonců, zákony jsou pravidelně doplňovány a upravovány.

Jen včera se může legalizace nepovolené konstrukce zítra ukázat jako skutečný problém, takže je lepší vidět, kde je sláma položena.

Souhrn

Je to už tři roky, co jsme vykopali základy a rozhlédli se kolem, zajímalo mě! Jak se to stalo? S příjmem 30-50 tisíc rublů pro rodinu pěti lidí jsme postavili dvoupatrový dům! Ano, chodili jsme ve stejných džínách, dokud se neroztrhali a zachránili na všem, na čem je jen možné. Ano, žili jsme v neustálém hledání svobodných nebo levných stavebních materiálů. Ano, půjčili jsme si peníze od přátel. A tak nic nelitujeme! Chci se podělit: na každém úseku této cesty jsme požádali o pomoc od Boha! Doufali jsme, že ne pro incident nebo pro naši sílu, ale pro Pánovu pomoc, kterou jsme cítili neustále.

Jsem na svého manžela pyšný! Protože on dělal skutečný výkon pro jeho rodinu! Mnozí, s našimi finančními prostředky, by ani neriskovali s takovýmto krokem a všechny jejich životy byly získány na odnímatelných bytech.

Pokud se nemůžete rozhodnout, znovu vás podpořím: vše je možné! Začněte! Vždy existují možnosti, musíte hledat, hledat, hledat! Připravíme se na hospodyňku! Doufám, že vás náš příklad bude inspirovat k tomu, abyste se konečně vydali na splnění svého snu!