Jak malovat strop bez rozvodu - jak správně natřít strop

Obsah:

 • Přípravné procesy
 • \ t
 • Perfektní malba
 • Natírání stropu napětí
 • \ t
 • Videa
 • Nejběžnější způsob, jak opravit strop - je to malba. Zdá se, že by to mohlo být jednodušší? Malířské stropy skrývají svá tajemství. Ideální strop má rovnoměrný rovnoměrný kryt, bez pruhů z kartáče, rozvodů a skvrn. O tom, jak malovat strop bez rozvodu se naučíte čtením tohoto článku.

  Obsah
  1. Přípravné procesy
  2. Perfektní malba
  3. Natírání stropu napětí
  4. Videa

  Přípravné procesy

  \ t

  Před nátěrem stropu vodou ředitelnou barvou byste měli připravit. Bez ohledu na to - váš strop je natřený nátěrovou vrstvou nebo běleným vápnem, pokud jsou na povrchu praskliny a nepravidelnosti a starý dokončovací materiál odchází od stropu, pak je třeba jej zcela odstranit. Vady a nerovnosti musí být míchány, broušeny a opatřeny základním nátěrem. Když přijde na malbu dokonale rovný povrch, pak to prostě musíte uzemnit. Než začnete malovat strop, uvolněte místnost z cizích předmětů a nábytku.

  Pokud potřebujete odstranit bílou barvu z povrchu, měla by být nasáklá. Zacházejte s malými plochami štětcem, protože strop rychle schne. Pokud ho ponoříte najednou, budete to muset udělat mnohokrát, a to, souhlasíte, je ztráta času a úsilí. Tak, namočené na povrchu, čekali na vlhkost se shromáždit v oboustraně, odstranit míč s špachtlí. Takže odstraňte všechny vápnoz povrchu.

  Pokud jste naplánovali kosmetickou opravu místnosti, začněte malovat ze stropu. V opačném případě je velmi pravděpodobné, že ponoříte čerstvě natřené stěny se stropní barvou.

  Jak má být, pokud obraz podléhá pouze stropu? V tomto případě musí být stěny lepeny filmem. Měla by být přijata stejná opatření týkající se pohlaví. Chcete-li vědět, jak správně aplikovat nátěr a jakou teplotu na to udělat, přečtěte si doporučení výrobce nátěru.

  Nástroje pro barvení

  Na nátěr na povrchu by měl být ošetřen základním nátěrem. Je lepší koupit barvu a základní nátěr stejné značky. Máte-li hladký a čistý strop bez skvrn, můžete jej použít v jedné vrstvě. V ostatních případech je lepší aplikovat kompozici ve dvou vrstvách. Poté naneste vrstvu barvy na všechna tmavá místa. To zabrání jejich projevu po malování stropu. Po dokončení půdy nechte strop vyschnout.

  Pokud je strop připraven k nátěru, sbírejte a připravte pro tento nátěr potřebný nástroj. Takže potřebujete:

  • barvy;
  • stříkací válečky, štětce nebo barvy;
  • zásobník barvy;
  • malířské teleskopické prodloužení na válečkový nebo žebřík.

  Perfektní malba

  V naší době můžete často najít barevné, ne pouze bílé stropy. Je velmi moderní a kromě barevného stropu vnáší do interiéru i tóny svěžesti. Pokud jste si koupili hotový nátěr s pigmentem, pak se nemusíte starat o nic. Pokud však přidáte barvu do bílé barvy, připravte směs se zásobou. To je onovzhledem k tomu, že při ručním míchání barvy pro dosažení stejného tónu je nereálné. Pokud si myslíte, že kbelík má stejnou barvu, pak po vysušení na stropě jsou patrné šmouhy světlých nebo tmavých odstínů.

  Zpravidla se dokonale natřený strop vydává druhý nebo třetí čas. Ale podle pokynů v tomto článku, můžete zvládnout malování a bez dalších zkušeností. Nejpohodlnějším nástrojem pro malování stropu je barva žárovky. Nicméně, kupovat to kvůli jednomu stropu, možná, nestojí za to. Máte volné peníze a máte v plánu tento nástroj použít i v budoucnu.

  Při malování stropu s paintballem nejmenší množství materiálu a proces lakování nevyžadují mnoho fyzického úsilí.

  Válečkové zařízení

  Strop tvrdého a dlouhého nátěru. Proto, pokud si vyberete mezi kartáčem a válečkem, je lepší dát poslední výhodu. S ní se barva nanáší rovnoměrně na strop, není nutné opakovaně mokrý nátěr jako štětec. Tak, aby spoje stropu se stěnami a rohy jsou dobře malované, je třeba je předem ošetřit štětcem, aniž by to nemohlo dělat v procesu práce s válečkem.

  Před natřením stropního válečku nakreslete po obvodu stropu širší čáru, jemně natřete spoje. Nenamáčejte celý válec v barvě. Po malém namočení ho navalte do speciální lakové lázně. Materiál je tedy distribuován po celém povrchu. Vycházejte z nejvzdálenějšího rohu místnosti a natřete strop.Pásy by měly být aplikovány přesahy do 5 - 8 cm a zároveň by neměly být žádné klouby na spojích a pro tuto část by měla být otírána válečkem na povrchu.

  Malba by se měla provádět poměrně vysokým tempem, jinak by se na povrchu objevily skvrny kvůli vysychání barvy. Po plném stropním nátěru nechte uschnout. Poté naneste druhou vrstvu.

  Další vrstva by měla být aplikována kolmo na předchozí. Tím je vyloučena možnost rozvodu a nechtěných pásem.

  Aby nedošlo ke zvýraznění skvrn na stropě, nenanášejte skvrny. Kvalita práce je lepší vyhodnotit z podlahy, protože to, že jste pod stropem, vám to nedělá. Technologie malování stropu akrylovou barvou se neliší od technologie lakování vodou ředitelných barev.

  Po malování se vyhněte přebytečnému slunci a průvanu v místnosti. Může být odvětráván pouze po vysušení povrchu, což znamená - ne dříve než za den.

  Natírání stropu napětí

  \ t

  Existuje touha aktualizovat strop napětí, a tím zlepšit jeho vnější výkon malbou? Stojí za zmínku, že tyto manipulace mohou být prováděny pouze s tahovými stropy, bez spojů.

  Pro tento druh práce by se mělo brát barva na akrylové bázi. Pro aplikaci kompozice na povrch použijte stříkací pistoli. Odborníci nedoporučují natřené stropy příliš často. Faktem je, že s každou další navyšující se hmotností, což znamená, že stropy budou nakonec klesat,které je jednoznačně nežádoucí. Závěr je jednoduchý - nátěr natáhnout stropní konstrukce nesmí být více než 5 krát.

  Odborníci nedoporučují malovat strop napětí, pokud v tomto oboru nemáte alespoň nějaké zkušenosti. To je způsobeno tím, že ani profesionální není schopen udržet lesk a lesk, který měl strop před zpracováním. Ztráta lesku, natahovací stropy jsou více přitahovány k nečistotám a prachu, který se stává znatelnějším.

  Je také důležité vzít v úvahu skutečnost, že samoobnovitelné stropy s použitím elektrických topných zařízení a účinky teplotních rozdílů po chvíli začnou praskat. Je jasné, že takový strop už nebude atraktivní. V této situaci můžete samozřejmě povrch opakovaně malovat, ale výsledek této manipulace bude krátkodobý.

  Pokud z nějakého důvodu ztrácí strop napětí svou přitažlivost a potřebuje obnovu, je možné alternativně k barvení provést částečné zdobení aerografií. Můžete simulovat oblohu a mraky.

  Kombinace znalostí technologie lakování s vysoce kvalitními základními nátěry a nátěrovými hmotami a pracovním nástrojem je klíčem k vysoce kvalitnímu, spolehlivému a krásnému stropnímu nátěru. Máte-li zkušenosti s nanášením barvy na strop, podělte se s námi a našimi čtenáři. Napište komentáře na konci tohoto článku.

  Videa

  Tyto video materiály vám sdělují, jak malovat strop bez rozvodu: