Jak skrýt dráty na podlaze v základní desce? Video

Dobrá oprava se liší nejen velkolepým designem s použitím drahých stavebních materiálů, ale také funkčností jednotlivých částí. Dokonce i takový úkol, jak zakrýt dráty na podlaze, může být vyřešen několika způsoby a jeden z nich - použít volný prostor pod sokly. Výměna staré základní desky - která je vhodná pro tento okamžik.

Chcete-li začít, odpojte tapetu od panelu pomocí montážního nože. Hlavní věc - nepoškozujte stěnu, tak, odstranění základní desky s tlapou, připevněte ke zdi dřevěnou tyč jako podpěru. Opatrně vytáhněte staré nehty a snažte se neomítnout omítku.

Vyberte dvě desky pro novou základní desku:

  • čtverec s žebrem 10 mm;
  • lichoběžníkové průřezy o výšce 10 mm.

Čtvercový sloupek přiléhá k horní hraně soklu na zadní straně. Držte obrobek svorkami, například pružinovými svorkami, a nechte je, dokud lepidlo nebude úplně suché.

Do druhé tyče se vyvrtá a vyvrtá několik otvorů. Šrouby s úzkou základnou připevněte ke stěně, nejprve změřte výšku její polohy vzhledem ke spodní hraně lišty. Nyní dejte elektrické kabely do kapsy.

Důležité: pod základovou deskou jsou povoleny pouze bezpečnostní kabely, které mohou být prováděny v místech bez přístupu.

Zbývá pouze vrtání otvorů v základní desce aupevněte jej pomocí šroubů k široké tyči připevněné ke stěně.

Úkol, jak zakrýt dráty na podlaze v základní desce, racionálně vyřešené. Nový sokl je také krabicí pro elektrické vodiče. Krásné a funkční.