Pažení balkónu je vůz

Dřevěné obložení je snad nejoblíbenější a nejpoužívanější interiérové ​​vybavení balkonů a lodžií. Evrovotka byla a zůstává krásná, vždy aktuální a osvědčená doba s přírodním materiálem.

Díky speciální struktuře se i interiér malého balkonu, pokrytého vozem euro, stává útulným a atraktivním.

Dokončení balkonu vlastním vozem jachtařským vozem

\ t

Opláštění stěn a stropu balkonu s vozem euro

\ t

Pro svou produkci se v oblastech Vologda a Arkhangelsk pěstují jehličnaté druhy dřeva (často borovice a jedle). Pouze díky své kvalitě, vysoké hustotě, nejoblíbenější je Yevrofagon, který je dodáván dřevoobráběcí kombajny v Arkhangelské oblasti.

Samotný název příze zcela nesouvisí s geografií, je spojen s charakteristickou estetickou částí profilu a geometrií tohoto materiálu.

Yevrozhanka má několik rozšířených hrotů. Délka je 8 mm, zatímco u obvyklých obložení má hrot délku 4 mm. Díky této kombinaci má zvýšenou životnost a navíc poskytuje stěnu s velmi krásným obrazem svého profilu.

Opláštění balkonu v létě podléhá značné vlhkosti a v zimě klesá vlhkost, v důsledku takovýchto klimatických výkyvů se šířka obložení liší. Se čtyřmi milimetrovými čepy nejsou takové změny kompenzovány a v dřevěném opláštění vznikají trhliny. Hrot o velikosti 8 mm je 9% šířky vozu, tedy vůlejistě nebude s žádnou změnou velikosti pochvy.

Pro úpravu stěn balkonu rukama je lepší použít kameninu, která byla předem vysušena v sušicí komoře. Vlhkost bude v průměru od 10% do 15%. Vlhkost obyčejné, obložení, při sušení venku, od 16% -24%. Podšívka bude vyrobena z čerstvě impregnovaného dřeva a bude mít vlhkost -25% -35%.

Hlavním požadavkem při práci s vozidlem Eurowagon je výroba prací za suchého počasí. Při práci se šatní skříní uzavřené místnosti je nutné zajistit její zateplení a vytápění v zimním období roku. Po určité době, Eurowagon, “přizpůsobit se provozním podmínkám, přijme doporučenou rovnovážnou vlhkost.

Po dokončení balkónů má být úprava balkonu doplněna antiseptickým prostředkem na ochranu dřeva před plíseň a ochranným polyuretanovým povlakem.

Ochranná nátěrová vrstva může výrazně prodloužit životnost ošetřování, plně zachovává přírodní krásu dřeva.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Zpracování balkonů u Eurovize