PVC toaletní dekorace podle panelů: výhody a instalace

Úprava PVC panelů nejvhodnější variantou pro koupelnu

Navzdory tomu, že toaleta je jednou z nejdůležitějších prostor v domě, majitelé se snaží udržet jeho opravu v poslední chvíli. Panely z PVC mohou být v zásadě ošetřeny toaletou nezávisle.
K tomu stačí vědět, jaké nástroje a materiály jsou potřebné, stejně jako pořadí oprav a některé funkce.

Obsah
 1. Výběr dokončovacích materiálů pro úpravu toalety
 2. Výhody PVC panelů
 3. Pokyny pro úpravu toalet PVC panelů
 4. Dekorace stropu v PVC toaletních panelech
 5. Dekorace záchodů v místech komunikace

Výběr materiálů pro úpravu toalet

\ t

Skutečnost, že tento byt v mnoha bytech je považován za nejmenší, takže opravárenské práce to udělat docela tvrdě rukama. Se zapojením profesionálů mohou být náklady na opravy dokonce vyšší než v koupelně.
Zároveň toaleta potřebuje krásný design a kvalitní provedení.

Rada. Než se rozhodnete pro výběr nových dokončovacích materiálů pro stěny a stropy v záchodě, musíte staré, zastaralé termíny, kanalizační a vodní potrubí nahradit novými, modernějšími a spolehlivějšími. Včasná výměna komunikací zamezí další opravě.
Jakmile jsou tyto práce dokončeny, můžete jít na hlavní práce.

S ohledem na tuto skutečnost v roce 2006. \ TVzduchové toalety jsou méně vlhké než v koupelně, zvyšuje se výběr materiálů pro obklady a stěny.Materiály pro povrchovou úpravu by měly být vybrány tak, aby stěny a strop byly snadno omyty a neabsorbovaly pachy.
Proto jsou nejideálnější toaletní materiály:

 • omyvatelná tapeta
 • keramické dlaždice,
 • PVC panely.

Poslední možnost, jak ukazuje praxe, je považována za nejvhodnější a nejhospodárnější variantu zpracování toalety vlastníma rukama.

Výhody PVC panelů

\ t

Velký výběr barevných schémat

\ t

Výhody PVC panelů je v tom, že rozsah těchto dokončovacích materiálů je velký, kupující může vyzvednout pro tuto místnost jednobarevný materiál, panel imitace dřeva, mramoru, malachitu, atd. Můžete si vytvořit v koupelně a živější design s panely PVC s abstraktní vzory a vzory.
Kromě toho náklady na panely na metr čtvereční, zpravidla nepřesahuje osm dolarů.
Takže:

 • Délka jednoho plastového panelu se pohybuje od 2,5 do 3 metrů. To umožňuje použít jeden list po celé délce stěny.
 • Dalším plusem tohoto materiálu je to, že může být použito nejen pro manipulaci se stěnami, ale také pro stropy. Je pravda, že pro tyto povrchy je lepší použít užší plastové panely.
  V tomto případě bude strop vypadat úhledněji a harmoničtěji.
 • Kromě toho jsou stěny zdobeny PVC panely pro toaletumnohem rychleji a snadněji. Pro obklady stěn tento materiál nevyžaduje hrubovací práce na vyrovnání a uzemnění stěn.
  Pozitivní moment spočívá v tom, že panely mohou snadno skrýt veškerou komunikaci.
 • Montáž panelů lze provést bez předchozího silného vyrovnání stěn omítkou . Dokonce i nejvíce nerovnoměrné a zakřivené stěny se mohou vyrovnat dokonce i pomocí speciální mřížky, která může být upevněna na povrchu bez odstranění některých starých nátěrů (tapeta, vápno, dlaždice a tmel).
  Kromě toho při vytváření šňůrky nepotřebujete speciální dovednosti ani žádné zvláštní znalosti.

Ozdobení toaletních panelů pvv video instrukce si můžete prohlédnout právě teď.
PVC jsou považovány za nejatraktivnější materiál díky své odolnosti proti vlhkosti. Tento nátěr umožňuje rychlé a snadné čištění v místnosti.

Rada. Pro čištění povrchů stěn a stropů z vápenného plaku, prachu a skvrn postačí pouze mokré čištění pomocí měkké rtěnky nebo hadříku namočeného v saponátu.

Pokyny pro úpravu toalet PVC panelů

\ t

Montáž plastových panelů

\ t

Veškeré opravné práce na plášti jsou redukovány na tři hlavní stupně. Nejprve byste měli připravit povrch, pak vytvořit mřížku, ale nakonec můžete panely nainstalovat sami.
Takže:

 • Opravy z měření toalet začnou. Musíte změřit délku, šířku a výšku místnosti a vzít v úvahu, kdyMěly by být provedeny měření všech ploch a výčnělků podél obvodu dveří. Nezapomeňte, že budete muset vytvořit dekorativní box, se kterým můžete skrýt komunikaci, to znamená, že bude muset provést měření.
 • Nyní je nutné místnost řádně připravit na opravy. Pokud je WC místnost ošetřena PVC panely pouze na povrchu stěn, pak bude nutné odstranit všechny staré nátěry a vyčistit stěny.
  Pokud je ošetření prováděno také na stropě, je třeba povrch důkladně očistit od starých nátěrů a prachu.
 • Po odstranění starých nátěrů z povrchů stěn a stropů, musíte odstranit stavební nečistoty a vyčistit místnost, protože je snadnější opravit v čistém prostoru. Pokud jsou stěny v záchodě pokryty tapetou, pak je možné provést ošetření plastovými panely bez odstranění starého nátěru.
  Tapetu však lze ponechat pouze v těch případech, kdy je místnost poměrně suchá a povrchy se neshromažďují kondenzace. V opačném případě se pod novým krytem na vlhké tapety shromáždí houba.
 • Dále bude nutné vytvořit mřížku o rozměrech 20x40 mm a zároveň je třeba mít na paměti, že dřevěný trám může být náchylný k hnilobě, takže je vhodné vytvořit kovový rám v záchodě s vyšší vlhkostí.
  Mezi prvky mřížky je nutné dodržet vzdálenost nejvýše 500 mm.

Rada. Pro vytvoření mřížky vhodné dřevěné kolejnice 10x50 mm, s jejich pomocí, můžete také vyrovnat povrch stěn. Kroměto by mělo zvládnout všechny dřevěné části mřížky se speciálním složením na ochranu před houbami a mikroorganismy.

 • Je teprve nutné instalovat PVC panely. Před zahájením práce byste měli vidět postupnou fotografii instalace.
  Zaprvé je vhodné rozhodnout o umístění instalace plastových pásků. Upevněte tento obrobek k mřížce pomocí svorek konstrukce nebo sešívačky nábytku nebo malých šroubů, které mají podložku.

Podrobný návod k montáži

 • Každá další plastová tyč by měla být instalována v předchozím. Výsledkem je rovnoměrný lesklý povlak.
  Totéž platí pro pruhy, na kterých jsou znázorněny některé vzory nebo výkresy. V průběhu práce není třeba upravovat vzor nebo vzor jednoho proužku na druhý.
 • Při instalaci PVC panelů se doporučuje použít tuto úroveň a panel bude muset být oříznut na požadovanou velikost, poté jej vložte do spodní části profilu. S malými šrouby nebo sešívačkou je jeden panel pevný, zatímco jiné jsou nastaveny podobným způsobem.


Aby malá šatna vypadala atraktivně, dobře upravená a vizuálně více, je žádoucí používat panely světlých tónů, například světle modré, světle růžové, béžové, pistáciové, písčité. V tomto případě mohou být jednobarevné panely kombinovány s panely, které zobrazují zajímavý vzor nebo kresbu.

Zdobení stropu v toaletních PVC panelech

\ t

Počelními stěnami s plastovými panely, můžete jít na strop se stejným materiálem, pokud to bylo nutné. Instalace tohoto dokončovacího materiálu na povrch stropu se liší od instalace panelů na stěnách pouze vytvořením rámu.
Světlé stropy s malými otvory nebo stropními profily se instalují na povrch stropu pomocí rovných závěsů.
Ano, můžete snadno nastavit výšku stropu a usnadnit světelnou instalaci osvětlovacích zařízení. Pod lampami se otvory proříznou tenkým a velmi ostrým nožem.
Je také nutné ponechat malé mezery podél okrajů stropu pro budoucí instalaci stropních podlahových desek. Po instalaci rámu můžete PVC panely instalovat přesně stejným způsobem jako na stěnách.

Dekorace záchodů v místech komunikace

Majitelé bytů, kteří se sami rozhodnou zrekonstruovat prostory, se také zajímají o problematiku a jak uzavřít komunikaci v záchodě tak, aby vypadala atraktivně.
Přirozeně je nutné v místě potrubí instalovat krabici z kovového profilu. Dále musíte odříznout všechny nepotřebné kousky profilu.
Části, které byly vyříznuty, jsou spojeny samořeznými šrouby a samotná konstrukce musí být upevněna pomocí hmoždinek a šroubů ke stěně. Poté budete muset pouze obložení PVC panelů vyrobených v krabici.
Nemělo by se zapomínat, že instalatéři by měli mít stálý přístup ke komunikacím, takže je třeba, aby box také udělal dveřekování s mechanickým zámkem nebo západkou. Jaká bude cena opravy - rozhodnout se pro vás.