Teplá podlaha pod šroubem: zařízení krok za krokem správného patra „dort“

Teplá podlaha pod šroubem: zařízení krok za krokem správné podlahy "dort"

Teplé podlahy se stále více dostávají do tradičních systémů vytápění. Navíc, to může být argumentoval, že oni sami se stanou “klasiky žánru”. Výrobci se snaží, aby nezůstávali pozadu za stále se zvyšující poptávkou po prvcích obsažených v sexuálním dortu při provádění takového vytápění. Navíc je pro spotřebitele dnes ještě obtížnější orientovat se ve věcech trhu návrhů takových topných systémů. Ale jak to může, nebylo to, bez ohledu na to, co by bylo vhodnější ohřívače a chladiva, v důsledku toho bude namontována teplá podlaha pod šroubem.

Obsah
 1. Obsah
 2. Správný dort a výběr tloušťky kravaty
 3. Fázové práce
 4. Video instrukce se vzorkem

Obsah

 • správný dort a výběr tloušťky kravaty
 • Provádění staveb
 • \ t
 • Video instrukce se vzorkem

Je nutné okamžitě poznamenat, že pod šroubem v tomto článku se rozumí vrstva betonu. Její zařízení může být provedeno dvěma způsoby:

 • Použití směsi cementu a písku značky M-150 nebo podobné směsi, do které se přidává PVA lepidlo v množství 1 kg: 1 sáček.
 • S použitím hotových speciálně navržených pro systém "teplých podlahových" směsí, které jsou dnes ve stavebnictví mnoho.
 • Pod cementovým potěrem je možné umístit jak systém ohřevu vody, tak elektrické moly (ale ne.)infračervená tepelná podlaha)

  Správný dort a výběr tloušťky kravaty

  Systém se obvykle montuje na starou základnu, na jejímž vrcholu je tepelný izolátor (pěnová nebo fóliová zátka). Tato vrstva je povinnou součástí instalace teplých podlah bez ohledu na to, zda se jedná o vodu nebo elektrickou energii.

  V další etapě se provádí instalace vodovodního potrubí, kabelu, hotových topných rohoží atd. V závěru se provádí betonový potěr. Výsledkem je zvláštní "koláč", ve kterém je beton umístěn na relativně měkkém materiálu.

  Při instalaci teplé podlahy je předpokladem položení izolačního materiálu na černý potěr

  Samozřejmě to není o nadměrné síle v tomto designu. Z tohoto důvodu se doporučuje vytvořit otvor na každém čtverečním metru plochy tepelného izolátoru. Kromě toho, po celém obvodu oblasti, kde je položena teplá podlaha, musíte nechat volný pás 10-15 cm. Horní vazba bude tedy založena na dně. To platí zejména v prostorách malého náměstí.

  Pozor! Tepelný izolátor v systému teplé podlahy plní další funkci - zvukovou izolaci.

  Bez ohledu na funkční vlastnosti systému "teplá podlaha" je za normální považován betonový potěr o tloušťce 3-5 cm, který zajistí poměrně rychlé zahřátí potěru ihned po zapnutí systému. A nebude zde nerovnoměrné zahřívání povrchu podlahy, tj. Střídání teplých a studených pásů.

  Je možné jej dotáhnoutvyrobit směs cementu a písku z vlastního vaření nebo z hotových suchých vazeb

  Důležité! Pokud okolnosti způsobují, že potěr je tenčí než 3 cm, doporučuje se do roztoku přidat univerzální změkčovadlo.

  Pro 100 kg suchou směs přidejte 1 litr přísady. Volitelně můžete použít samonivelační směs. To také přispěje k větší pružnosti potěru.

  Fázové práce

  V důsledku toho se zařízení pro potěry pod teplou podlahou skládá z několika fází:

  • na černém potěru je ohřívač, který je lépe znehybněn lepicí páskou, hmoždinkami;
  • , pak je položena kovová síť, která je kromě vyztužení možná a pro značení při pokládce potrubí, kabelového a fóliového systému.
  • síť je také připojena k základně;
  • podél obvodu oblasti, na kterou budou topné články pokládány, rozšiřuje tlumicí pásku, jejímž hlavním účelem je vyrovnání koeficientu lineárního roztahování. Páska navíc funguje jako dodatečná zvuková izolace a tepelná izolace;
  • provádí se instalace součástí teplých podlah na celém obvodu areálu, napojeného na systém dodávky chladicí kapaliny;
  • je proveden konečný potěr podlahy, po kterém bude možné dokončit povrch po úplném vysušení.

  Dotažení elektrických rohoží na dlaždici - někdy a můžete to udělat

  Důležité! Zkušební vložení teplé podlahy lze provést až po úplném lepení betonové vazby přibližně po 45 dnech. Pokud v práciTam jsou některé problémy, pak potěr bude muset zlomit a poté, co je problém resetovat vyplnit znovu.

  Video instrukce se vzorkem

  Bez ohledu na to je zařízení snadno proveditelné. Hlavní podmínka: množství vody, cementu a písku by mělo být provedeno podle technologie. Kromě toho, nemůžete urychlit události, zanedbávat fáze a podmínky práce - a všechno bude dopadat.