Textilní záclony do koupelny

Pro zakrytí sprchy v koupelně se nejčastěji používají speciální záclony. Zabraňují tomu, aby se sprej dostal do hlavní části speciální místnosti. Kromě toho jsou vyrobeny v tak široké škále návrhářů, kteří se mohou stát skutečnou ozdobou koupelny.

Obsah:

 • Výkonnostní charakteristiky
 • Různé produkty
 • \ t

  Výkonnostní charakteristiky

  Textilní záclony pro koupel jsou vyrobeny na bázi polyesteru, proto mají následující důležité provozní vlastnosti:

  • vodotěsné;
  • Snadná péče;
  • čistota životního prostředí;

  Uzavřená spodní hrana a prstence pro vyztužení horní části bezpečně drží tvar a umožňují efektivně používat záclony k určenému účelu.

  Různé produkty

  \ t

  Cena textilních záclon závisí na výrobci, kvalitě materiálu a velikosti záclon. Je lepší zvolit si produkty německých a švýcarských výrobců. Kromě toho se na moderním trhu stále více objevují textilní záclony vyrobené v Číně, které mají vysokou kvalitu vzhledu. Zpravidla je můžete zakoupit za nižší cenu. Výhodou by měly být žaluzie s antibakteriálním povlakem, což zabrání šíření plísní a plísní.

  Hlavním kritériem pro výběr textilního přikrývky pro koupelnu je rozhodně design. Je jasné, že tato součástka by měla harmonicky zapadat do interiéru a zdůrazňovat přednosti koupelnymístností obecně. Ve srovnání s posuvnými skleněnými žaluziemi lze při použití textilních výrobků realizovat nejoriginálnější nápady při návrhu specializované místnosti.

  Vzhled textilních záclon lze rozdělit do následujících typů:

  • Satin. Vypadají jako husté hedvábí s mírným přetečením. Tento typ výrobku je často monochromatický nebo s malým vzorem.

  Níže uvedená fotografie ukazuje elitní oponu od švýcarské firmy Spirella, její hodnota je 4400 rublů.

  • S výrazným perlovým efektem.

  Například modrá opona Bacchetta Rigone modrá zvýrazňuje design koupelny, což dodává životnímu prostředí zvláštní jedinečnost a čerstvost. Jeho cena je asi 1200 rublů.

  • S fotorealistickým obrazem. To může být povaha nebo zástupci fauny Země.

  Dnes mnozí upřednostňují design záclony do koupelny, takže tyto výrobky jsou reprezentovány výrobci v nejrůznějších variantách. Náklady na barel ve vaně s obrazem jsou v rozsahu 1000 rublů. až 6 000 rublů

  • S výrazným objemem. Takové záclony se zpravidla liší skromně a harmonicky s jakýmkoliv interiérem. Jejich cena není vyšší než 2000 rublů.
  • S kovovým leskem. Tyto výrobky jsou nejlepší volbou pro stylizované koupelny. Jejich průměrná cena je asi 2500 rublů.

  Blind od textilu do koupelnypokoj je cenově dostupný, krásný a funkční design pokoje. Výrobky mohou být používány po dlouhou dobu, protože životnost výrobku je přibližně 12 let. Ale pokud ho potřebujete vyměnit, je to snadné.

  Přečtěte si také: Příklady záclon pro obývací pokoj, Záclony v dětském pokoji pro chlapce - Fotografie