Vánoční strom z peří

Nový rok nemůže bez stromu - je to fakt. Plstěná krása je tradičně umístěna na nejvýraznějším místě v místnosti, takže děti mohou hledat její dary babičce Frostové. Je však nutně omezen pouze na jeden strom? Je možné ji umístit do každé místnosti.

A to může být nejen pravé, voňavé nebo drahé umělé, koneckonců, můžete to udělat sami. Malé a okouzlující. Například peří. To bude dopadat světlo a sněhově bílé, jako by to bylo matné sněhem.

Obsah
  1. Materiály pro výrobu vánočního stromku z peří
  2. Vánoční strom s peřím vlastníma rukama
  3. Tipy pro výrobu vánočního stromu z peří

Materiály pro výrobu vánočního stromu z peří

\ t

Peří pro náš budoucí strom se nehodí, takže se nesnažte plýtvat starým polštářem, je lepší podívat se na prodejnu vyšívání a výzdoby. V malých pytlích se prodává peří. Jejich velikosti jsou víceméně stejné a bude pro vás snazší třídit. To bude váš první úkol.

Tříděním peří, mírně zdrsněným, v obalu pravděpodobně ztratili tvar a umělý vánoční stromek by měl být alespoň načechraný než jeho pravý ekvivalent.

Vánoční strom s peřím vlastníma rukama

Než oddělíme peří od stromu, musíme ho předem ozdobit. Těžké a velké šperky nám nevyhovují, takže se vracíme do obchodu s vyšíváním a tam nakupujeme malé plastové korálky. Vyberte si barvy podle svého uvážení, i když nabílé fazole vypadají dobře stříbrné korálky. Po výběru dekorativních prvků je opatrně přilepte na konce peří.

Dokud vše schne, uděláme základ. Potřebujeme lepenku. Pokud jste si vybrali bílé peří jedle, pak základ by měl být odpovídající barvou. Z bílého kartonu vytvořte kužel, přikryjte ho a přilepte na okraj.

Na tomto kuželu budeme lepit peří. Začněte zdola. Lepení peří k sobě tak, aby mezi nimi nebyl žádný lumen, mírně ohněte jejich konce a simulujte větve skutečných jedlí. Vrstva po vrstvě stoupá, dostáváme šířící se zimní strom. Pro větší podobnost s originálem je možné náš výrobek stříkat umělým zasněžováním.

Můžeme dát svou tvorbu na polici už tak. Můžete ji však také dokončit. Trvá nás všechny stejné lepenky. Řez od kartonu požadovanou barvu kruhu, průměr od spodního okraje kosinu plus milimetr, a nalepte ho zespodu, vystřižte ještě jeden malý kruh uprostřed tohoto kruhu. V ní vložíme lepenkovou trubku hnědé barvy - bude to kmen jedle. Nemělo by to být příliš dlouhé. Pro větší stabilitu je možné použít lepenku, ale hřebenatku šampaňského nebo vína, je to jen barva v pravé barvě, a držet se kartonového dna našeho výrobku - vše je připraveno. Můžete si vychutnat výsledky své práce.

Tipy pro výrobu vánočního stromu z peří

1. Pokud jste nenalezli potřebné peří jasných barev, pak je to docela možnémalovat bílé peří. Je vhodný pro aerosolové barvy.

2. Při lepení perliček se ujistěte, že se lepidlo nerozlévá kolem pera, zanechává ho neatraktivní rozvody a slepuje peří k sobě. Z těchto důvodů je nežádoucí použít super moment.

3. Korálky jejich hmotnosti by neměly zatěžovat peří, jejichž konce se mírně ohýbají. Pokud korálky stále tahají pero k zemi, pak je nahraďte velkým korálkem.