Africký styl v interiéru obývacího pokoje: etnické motivy

Nejoblíbenějším řešením pro mnoho obyvatel metropole, kteří jsou unaveni povykem měst, lakonickými a technologickými schopnostmi okolních věcí a správných forem, je design obývacího pokoje v africkém stylu.

Přítomnost přírodních materiálů, jednoduchých forem, drsné struktury, spolu s uměním a řemesly v Africe, je v interiéru charakteristická africkým stylem. Co by mělo vypadat jako obývací pokoj v africkém stylu, aby se nestalo jako etnografické muzeum, jak správně vytvořit prostředí, které zřejmě neposkytuje koncept „práva“, bude popsáno níže.

Obsah
  1. Materiály dokončovací
  2. Nábytek
  3. \ t
  4. Příslušenství a dekory

Materiály dokončovací

\ t

Aby bylo možné maximálně přinést své domovy do afrických chat, měly by být v co největší míře použity pouze přírodní a ekologicky šetrné materiály pro výzdobu. Obývací pokoj v africkém stylu zahrnuje takový výběr materiálů: kámen, dřevěné exotické skály, keramiku, korek, bambus, ratan, kůži nebo imitaci.

Materiály dokončovací v designu obývacího pokoje v africkém stylu

\ t

Můžete použít tapety z bambusu, slámy nebo rákosu a zároveň zabránit přímému slunečnímu svitu, aby na ně padal. Také zapadají do designu obývacího pokoje v africkém stylu stěny, malované barvou, nebo originální reliéf obrazy na jedné ze stěn. Podlahy mohou být vyrobeny ze zástrčky, keramické dlažby nebo obyčejnélaminát, pokud zvolíte správnou barvu. Strop může být ozdoben ozdobnými trámy nebo dovedně porazit stávající nosníky, namalované africkými ornamenty.

Africký styl v interiéru

\ t

Vytvoření afrického stylu v interiérech, je důležité používat teplé pastelové barvy při zpracování prostor, jako světlé akcenty budou textilie, nábytek a samozřejmě dekorativní prvky.Pro podlahy, stěny a strop si můžete vybrat písčité, bledé, klidné terakotové barvy, barvy dřevěná kůra nebo okr. Stojí za to připomenout, že africký styl, stejně jako jiné etnické styly, nezahrnuje použití fluorescenčních, kyselých a syntetických odstínů.

Obývací pokoj v africkém stylu

Obývací pokoj v africkém stylu: Barevné řešení

Výzdoba afrického stylu v pastelových barvách

\ t

Pokud má místnost oblouk nebo sloup, můžete jej bezpečně přeměnit na strom nebo vyřezat ze stromové postavy, přičemž nemusí být nutně předmětem vysokého umění - primitivismus je výrazným rysem designu v etnickém stylu.

Africký styl v obývacím pokoji: dřevěné dekorační prvky

Výzdoba afrického stylu s prvky malby

\ t

Nábytek

\ t

Africký styl v interiéru obývacího pokoje předpokládá přítomnost primitivních forem nábytku bez jakýchkoli ozdob, jako by byly vytvořeny africkými řemeslníky. Uzemnění je masivnípohovka, nábytek z dřevěného pouzdra nebo proutěný nábytek z bambusu a ratanu dokonale zapadnou do interiéru obývacího pokoje a volba konkrétního nábytku by měla záviset na měřítku místnosti. V malé místnosti bude lehčí přidávat do místnosti proutěná křesla a konferenční stolek a v prostorném obývacím pokoji vypadají masivní položky nábytku.

Ratanový nábytek v africkém stylu Obývací pokoj Design

Nábytek v obývacím pokoji v africkém stylu

Nábytkové fasády mohou být zdobeny vložkami z ratanu nebo bambusu. Také, případ nábytek může být nezávisle zdobené v africkém stylu, lepení s tapetou, imitující bambusu nebo hadí kůže.

Čalounění čalouněného nábytku může být vyrobeno z kůže nebo tkaniny s kresbami napodobujícími kůže afrických zvířat. Méně nákladná možnost vytvořit design obývacího pokoje v africkém stylu je nákup záclon, polštářů nebo přikrývek s barvami "bestie" nebo etnickými živými ornamenty.

Animovaný tisk v obývacím pokoji afrického stylu v interiéru

\ t

Příslušenství a dekory

\ t

Při vytváření salonku v africkém stylu je nejdůležitějším bodem použití doplňků a dekorativních prvků s africkými motivy. Rituální masky, zvířecí postavy, figurky a totemy, podlahové vázy, lampy, hliněné a dřevěné nádobí, koberce nebo podlahové rohože - všechny tyto položky pomohou vytvořit africký styl v interiéru obývacího pokoje. Navíc můžete přemýšletpoužití mimořádných předmětů, které Afričané používají k dekoraci svých domovů. Ty mohou zahrnovat peří ptáků, tesáky a tuňáka, želvy, vaječné skořápky a dokonce i mušle.

Příslušenství v obývacím pokoji v africkém stylu

Všechny dekorativní doplňky a suvenýry mohou být umístěny na stěnách nebo na policích, ale nejpozoruhodnějším způsobem, jak tyto jedinečné věci ukázat, je vytvořit ve zdi speciální výklenky se zabudovaným podsvícením.

Skladování příslušenství v obývacím pokoji afrického stylu v interiéru

Libovolnou položku, která se používá uvnitř, lze překonat v požadovaném tématu. Dokonce i obvyklý rám pro fotografii nebo zrcadlo může být ozdoben mušlemi, bambusem nebo korkovou tak, aby vypadaly vhodně v interiéru. Konvenční podlahové vázy nebo přípravky se stanou africkými, pokud je zabalíte lanem nebo ozdobíte již použitou ozdobou místnosti.

Vázy v obývacím pokoji v africkém stylu

Pro textilní doplňky je nejlepší zvolit předměty z viskózy, lnu, bavlny nebo vlny. Laminátové závěsy dodají do místnosti lehkost a lehkost a bambusové nebo rákosové žaluzie dodají interiéru ještě více naturality. Bambusové stonky mohou být také použity jako samostatná dekorace na podlahové váhy nebo jako součást závěsných okapů.

Žaluzie bambusu v interiéru obývacího pokoje v africkém stylu

Vytvoření afrického obývacího pokoje pro sebe stojí za toZnát opatření, s použitím různých suvenýrů, příslušenství, kůže - věci, které symbolizují Afriku. Salón v africkém stylu by však měl být pohodlný jak pro hostitele, tak pro hosty a neměl by být pro sběratele cenný. Národy Afriky se vyznačují svobodou, která musí být také vyjádřena ve vašem obývacím pokoji. Prostor a originální dekorace jsou klíčem k úspěchu při vytváření místnosti snů.

Komfort pro váš domov!

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte jej se svými přáteli kliknutím na ikonu své sociální sítě. Děkuji!