Jak přilepit stropní lištu, správně rozřízněte rohy kulového mlýna

Chcete správně vyříznout a vložit základní desku, ale nevíte, jak to udělat? Na první pohled to není těžké, ale když se podíváte na stále více detailů, pak vše není tak jednoduché. Níže uvedená fotografie ukazuje, jak správně vyříznout a vložit vnitřní a vnější roh, pro stropní lištu (galteli). Všechny instrukce jsou malovány ve fázích v jasné formě s příklady.

Stropní sokly se obvykle vyrábějí, když je nutné uzavřít mezery mezi stropy a dekorativními materiály na stěně. Například se rozhodnete patch tapetu, a čím dál na zdi, tím více a více mezera mezi stropem a stěnou se stává širší. Znám jednu osobu, která se s takovou situací setkala, neposlouchal zkušené lidi a nakonec se ukázalo, co chce nejméně. A musel běžet do nejbližšího obchodu a nakupovat galerie.

Obsah
  1. Jak lepit stropní lištu
  2. Jak provést instalaci stropní lišty
  3. Jak snížit úhel stropní tyčinky uvnitř a vně fotografie

Jak správně přilepit stropní lištu

Začněme. Chcete-li začít, změřte záběry z obvodu místnosti a určete, kolik gallletů je potřeba. Délka je obvykle standardně 2 metry. Ale je nejlepší koupit si sklad, jen pro případ. Určete také šířku, která vám vyhovuje.

Mohou být nalepeny na zeď dvěma způsoby. První metoda: tmel (před lepením tapety). A druhá: přímo na tapetu a lepidlo.

Nejvíce se upřednostňuje stanoveníJen na tapetu. Doporučujeme vynikající lepidlo „Moment instalace.“ Všechno bude v pořádku držet. Ale tato metoda není vhodná pro ty, kteří se zakřivenými stěnami, jakož i mezi stěnou a haltelyamy trhlin může vytvořit, je třeba zakrýt stejné lepidlo. Je to bílý, a proto bude více či méně normální.

Je žádoucí sladit stěny. Jeden můj přítel, on se zabýval rekonstrukci, radí lepidlo stropní lišty v sádře, tedy před vložením tapety. Tak mezera zavřel pomocí plnivo. A v souladu s nejvíce přizpůsobit tapetu haltelyam. Tato varianta bude vyhovovat více zkušeností. Obecně platí, že každý sám za sebe rozhodne, kterou metodu použil.

Jak jinak provést instalaci stropní lišty

začínají rohu místnosti. To je místo, kde problémy začít. Na první pohled se zdá, že stropní lišty, aby se úhel jen věřit, že to není. Můžete si koupit v obchodě připravených rohy, které jsou prodávány s haltelyamy. Pokud nechcete vidět, budete muset šetřit.

by měly snížit pomocí následujících nástrojů: pokos box, ruční pila, ostrý nůž. Vložte kus materiálu v Pokosový doraz pod úhlem 45 stupňů a stiskněte pevně. Nyní máme požadovaného úhlu a s pravou stranou lišty, nad hlavou. Nyní zvažovat podrobněji, jak to udělat s fotkou příklady.

Jak snížit režijní úhel haltelya vnitřní i venkovní použití s ​​fotkami

, tedy snížit sokl, chcete-li k vnějšímu koutku.

Výsledkem je zdetakovou hranu nálepky.

Pak vnitřní roh. Věnujte pozornost sami sobě, ale pak, pod jakým úhlem az které strany stoupá, musíte snížit stropní desku.

To se stalo v důsledku toho po řezání a lepení na stěně ...

Místo pro opravu bytu vlastníma rukama doporučuje začít pracovat na kusech, pokud se všechno ukáže, pak vpřed, pro příčinu, snížit vnitřní a vnější úhly.

Pokud jste udělali všechno správně, pak první roh vyřízli. Na zeď můžete nalepit dva rohové podstavce. Pokud jste zvolili metodu, lepidlo na tapetu, pak otřete samolepky lepidlem a připojte hustší ke zdi. Zbytky lepidla lze odstranit měkkým hadříkem. Přilepte také mezeru mezi stěnou.

Pokud zvolíte metodu upevnění stropní lišty na tapetování, pak je třeba ji upevnit tmelem. Nasaďte tmel na čepel pomocí špachtle. A dal ho hustší ke zdi. Zbytky odstraňte špachtlí nebo vlhkým hadříkem. Desky mohou být také zasaženy tmelem.

Jaký je vnitřní a vnější úhel? Montáž mlýna je tedy provedena správně. Nyní vezměte takový bar a stejný macar připevněný ke stěně přilepené na soklu, vše záleží na zvolené metodě. Když postupujete do dalšího úhlu, pak opatrně změřte zbývající vzdálenost a odřízněte chybějící část, všechno by mělo být velmi přesné. Nepoškozená levá strana, která přichází do křižovatky se soklovou lištou. A tak každý koutek. Až bude všechnolepené, pak mohou být natřeny pod barvou stropu. Hodně štěstí a nezapomeňte, že je třeba řez po určení přesné velikosti.