Jak správně lepit tapety s videem


Jak správně nalepit tapety na video příklad.

Obsah
  1. Vazné stěny s fotografiemi
  2. Tipy pro přilepení tapet na plochu:
  3. Doba schnutí fotografických tapet:
  4. Čištění povrchu fototapety po nalepení na stěnu:
  5. Barva gamma - jak vybrat barvu stěn fotografickými sponkami:
  6. A stručně řečeno, celá řada činností:

Vkládací stěny s fotografickými sponami

\ t

Při lepení špachtle je určitá instrukce, která pomáhá dělat všechno správně a dosáhnout velkého výsledku. Nejprve musíte připravit materiály nezbytné pro tuto práci:

1. Kbelík, který je nutný pro míchání lepidla.
2. Syntetický obal lepidla pro foto pryskyřice. Nejlepší je zvolit lepidlo na přírodní bázi.
3. Štětec použitý pro nanášení lepidla.
4. Roller pro vyhlazení tapety.
5. Papírový nůž pro jemné oříznutí okrajů tapety.
6. Ruleta pro měření stěny.
7. Úroveň.
8. Spatula.
9. Tužka.

Před pokládkou stěn tapetou je nutné se ujistit, že povrch stěny je rovný, hladký, vyčištěný a připravený k práci, viz jak připravit stěny pro tapetování. Nezapomeňte, že zeď by měla být zcela suchá - to je velmi důležité. Na zdi by neměly zůstat staré tapety a nesrovnalosti. Pokud existují, měli byste se jich zbavit špachtlí. Neméně důležité je, že teplotamístnost, do které chcete tapetu nalepit, musí být nejméně dvacet stupňů. Nezapomeňte, že musíte zcela vyloučit návrhy, jinak riskujete, že se budete daleko od ideálního výsledku vaší práce, protože tapeta může vyschnout rovnoměrně, vrásky a na některých místech se protáhnout.

Jdeme dál. Rozbalte obrázky na podlaze, abyste viděli všechny obrázky. Nyní byste měli porovnat velikost výsledného obrázku s velikostí vaší stěny. Dále, s tužkou a úrovní označte zeď na každé části obrázku, tímto způsobem budete schopni dosáhnout nejlepšího výsledku a správného obrazu. Kromě toho bude pro vás snazší lepit panely. Nyní se pokládají stěny s foto stohy.

Nyní můžete lepidlo promíchat podle pokynů na obalu a aplikovat štětcem na první panel. Pokud povrch vaší stěny není hladký, ale poréznější, pak budete možná muset použít několik vrstev lepidla. Poté, přesně na nakreslené čáry, připojte první panel ke stěně a pomocí válečku jej nalepte a opatrně ho vyhladěte. Vyhlazte panel od středu k okrajům. Přesně to samé udělejte s druhým, třetím a čtvrtým panelem.

Počínaje držením pátého panelu věnujte velkou pozornost skutečnosti, že obraz odpovídal. K tomu by měl být pátý panel mírně aplikován na panel číslo jedna (je to asi pět milimetrů). Takže panel šesti, sedmi a osmi musí být aplikován na následující panely tak, aby výsledný obraz zcelaa odpovídalo zjištěnému výsledku. Je nutné důkladně otřít celé lepidlo na přední stranu fotografické stěny suchým a čistým hadříkem. Pokud potřebujete oříznout okraj fotografického klíče, měli byste to udělat až poté, co lepidlo a fototapety zcela vyschnou. K tomu použijte předem nastříhaný kancelářský nůž.

Tipy, jak správně tapetovat tapety na plochu:

Než začnete aplikovat nástěnné panely na stěnu, je třeba ji ošetřit lepidlem. Po nanesení lepidla na povrch je třeba trochu počkat, dokud lepidlo částečně nevyschne. To je nezbytné proto, aby veškerá přebytečná vlhkost byla opotřebovaná, ale stěna tak zůstala lepkavá. Panel foto špachtle musí být úhledně umístěn na stěně, která byla zaměněna s lepidlem, a ujistěte se, že se část fotonosného panelu shoduje s předem nakreslenou čarou. Velmi důležitá rada - tisknout fotografickou stěnu ze středu a hladce vyhladit váleček k okrajům. Každá další část fototapety musí být nalepena nebo dokonce přichycena nebo lapována, to znamená, že se řiďte instrukcemi, které jste si sami vybrali - to pomůže dosáhnout ideálního výsledku po dokončení práce. Nebojte se moc, když náhle uvidíte malé bublinky na povrchu - po sušení lepidla jistě zmizí, moderní tapety nejsou náročné, pokud dodržujete technologii lepení.

Video jako lepidlo tapety na plochu

Další příklad video záplatování.

Doba schnutí fotografických tapet:


Foto tapety s pozadím černé a bílé noční město.

Doba schnutí lepidla a foto špachtle je velmi závislá na vlhkosti a teplotě místnosti, kde se práce provádí. Pokud je místnosti dominují normální podmínky, pak lepidlo vrstva může vyschnout za pouhé tři a půl hodiny. Je však třeba mít na paměti, že po nanesení lepicí vrstvy na stěnu by instalace fotorámečku neměla být delší než tři a půl hodiny.

Ale po aplikaci lepidla tapety a stěny by měly vyschnout ne méně než jednu hodinu. To může výrazně snížit dobu schnutí pomocí infračervených paprsků nebo horkého vzduchu, ale ne více než šedesát stupňů.

Čištění povrchu fototapety po lepení na zeď:

K odstranění kapalného lepidla, které zůstalo na přední straně fotografické stěny a na spojích po nalepení na zeď, použijte vodu nebo mýdlový roztok. Pokud je lepidlo kašovité, stojí za to se uchýlit k použití ethylalkoholu nebo acetonu. Je však velmi důležité, aby to bylo úhledné, protože tyto látky mohou poškodit povrch fotografického klíče.

Pokud nedodržíte pravidla pro aplikaci technologie fototřískového lakování, po které jste vytvořili deformace a bubliny, pak se tento případ nepovažuje za oprávněný a výměna takových fotografií není předmětem.

Barva gamma - jak vybrat barvu stěn fotografickými sponkami:


Foto tapety - květiny na zdi.

Velmi často fotografie na plochuSpojen se zemí, sluncem, teplem, ohněm. Studené barvy při výběru fotografické stěny jsou považovány za zelené, modré, modré, modrozelené a všechny druhy odstínů těchto barev. Některé barvy, které se objeví na panelu palet fotografií, mohou vytvořit dojem přesunutí nebo odebrání objektu. Je důležité vědět, že pokud v místnosti dominují teplé barvy, pak se vizuálně snižuje, a proto se u malých místností doporučuje volit tapety ve studených barvách, čímž opticky zvětšíte prostor.

Barvy, které mohou vytvořit pocit blízkosti k objektu, stejně jako zvýšit jeho objem, jsou:

1. Oranžová.
2. Brown.
3. Bílá.
4. Červená.
5. Růžová.

Barvy, které vizuálně zmenšují velikost objektu a vytvářejí pocit jeho odlehlosti, jsou:

1. Šedá.
2. Černá.
3. Modrá.
4. Fialová.
5. Modrá.

Pokud jde o zelenou barvu, patří k neutrálním tónům, což znamená, že nemůže ovlivnit ani odstranění, ani konvergenci objektu. To je velmi důležité při výběru foto špachtle, protože je nutné zvážit, co je pro vás a váš domov nezbytné. Ale nezapomeňte na vhodnost obrazu, to je, kde to bude - v ložnici, obývacím pokoji, dětském pokoji, v kanceláři a tak dále. Podívejte se, jak si vybrat tapety pro obývací pokoj. Nyní můžete začít, protože už víte, jak lepené tapety na zeď správně a doufejme, že se podíval video lekce.

Stručně řečeno, celá řada činností:

Vraťme se opět k technologiilepení, protože stojí za to připomenout, že tato technologie se skládá z určitých etap:

1. Čištění povrchu stěny.
2. Měření stěny a její velikost a velikost obrazu.
3. Sejmutí základní desky. Vhodná teplota a zbavení se průvanu.
4. Nakreslete výkres podle požadovaného obrázku.
5. Na každém panelu fototapety nakreslete čáry.
6. Příprava lepidla.
7. A přímo, samotná tapeta.

Další věc, kterou je třeba si uvědomit, je skutečnost, že vyhnutí se vizuálnímu zmenšení místnosti by mělo být ustoupeno ze stropu asi pět nebo šest centimetrů. Nezapomeňte na skutečnost, že tisk a hladké tapety by měly být od středu k okrajům. A jen nezapomeňte, jak opravit tapety na zdi, aby se řádně vložila každá část foto špachtle, by měla být v souladu s technologií svého typu foto špachtle, to znamená, nebo dokonce krajky nebo překrytí. Video pro pomoc a hodně štěstí!