Koupelna Tapety Recenze - pozitivní a negativní

Tapety pro koupelny

Před koupí něco, lidé vždy hledají zpětnou vazbu na tento produkt, tak jsme se rozhodli sbírat zpětnou vazbu z fóra o tapety v koupelně. Zde najdete nejen pozitivní, ale i negativní recenze o tapetě.

Rittusi - Dotaz na otázky ???

Koncipován pro opravy v koupelně. Přiléhá k koupelně. Chtěl bych dát dlažbu, ale odrazí vysoké náklady a délku procesu. Náhodně viděl na trhu speciální tapiserie tapetu. Jsou efektivní z hlediska nákladů, ale přestože jsou určeny pro koupelnu, stále zaměňují svou kvalitu a celkovou spolehlivost v podmínkách konstantní vlhkosti. Kdo se s tímto materiálem již setkal, podělte se o své zkušenosti!

Tapety na plochu pro koupelny

Kid

Nedoporučoval bych šetřit. Keramické dlaždice jsou samozřejmě ideální volbou pro koupelnu. Stále můžete vyzkoušet plastové panely. Rychle se instalují, dodávají se v různých barvách a hlavně se snadno umývají. Tapety jsou krátké, rozhodně. I když je vlhkost trochu uvnitř, ovlivňuje je.

Werik

S výhodami dlaždice, její praktičnosti a pohodlí je obtížné argumentovat. Ale tapety mohou být také opravené. Hlavní je odstranit co nejvíce vlhkosti před povrchem a vzduchem. Pro tento účel je dobré použít speciální odvlhčovač vzduchu. Zvláštní pozornost lepidlo - měl by mít zvýšenou adhezi a antifungální složení.

Gospodarka

Moje přítelkyně na něm upevnila olejovou tkaninustěny ve šindeli ve vaně. Její zkušenosti jsem používal v mé kuchyni. Bylo to velmi praktické, ale navíc to bylo také atraktivní. Umístění příloh lze skrýt pod různými triky. V kuchyni jsem vyzdobil květiny, a můj přítel obrázky.

prio76

Pokud vaše koupelna má dobré větrání, pak nemůžete odmítnout myšlenku lepení tapety. Jediná věc, samozřejmě, je koupit speciální lepidlo. Ve prospěch tapety, dodat, že při změně interiéru v budoucnu, nepotřebujete spoustu peněz.

Typ_Graf

Z vlastní zkušenosti, řekněme, lepidlo, nebojte se. V mé koupelně více než tři roky na stěnách takových tapet. Vana je velmi malá, takže jsem nedostal žihadlo a koupil velmi kvalitní německé tapety. Velmi spokojen. I když moje vana nemá kapuce nebo nějaký druh pokročilé ventilace.

prio76

Výsledky již můžete shrnout. Na základě vyjádřených myšlenek navrhuji stěny přes koupelnu k uzavření dlaždice, strop schovat pod panelem, vše, co zbývá dát na likvidaci tapety. Podle mého názoru jsou levné, vzteklé a prakticky!

Popo

Tapeta v koupelně ... no, nevím. Pokud jde o mě, jen jako možnost za dobu získávání finančních prostředků na nákup keramických obkladů. Dlaždice je stále atraktivním interiérem a racionalitou a snadnou péčí.

Ramil

A proč jen dvě možnosti - nebo drahé dlaždice s pečlivým a dlouhým procesem stohování, nebo levné tapety, které hrozí, že zmizí v každém okamžiku? A proč se nezastaví, například v panelech pro koupelnu.

oleg

V sovětských dobách z mnoha důvodůlidé aktivně maloval tapety v koupelně. Moji rodiče nejsou výjimkou. Takové pokrytí stačilo na jeden rok. Pak to začalo kazit a o rok později to prostě vyžadovalo náhradu. Dnes, samozřejmě, s využitím různých technologií, s přihlédnutím ke specifičnosti vlhké "klima" koupelny, ale stále si nejsem jistý, dlouhověkost tohoto návrhu ekonomiky.

Shlyk_81

Pokud je v koupelně sprchový kout, nemusíte se bát vysoké vlhkosti. Proto je možnost lepení tapety docela přijatelná. Ale pokud je vana, pak se nic dobrého nestane. Pouze dlažba je schopna zušlechťovat místnost a zároveň zajistit čistotu a pořádek po mnoho let. Panely také, jak víte, nejsou nejlepší cestou ze situace. Příliš rychle se zhoršují a opotřebovávají se.

Tata2009

V bytě mých rodičů jsou koupelna a WC oddělené. V nějakém roce tam provedli opravy a nalepili si plátno. Trvalo téměř pět let. Ačkoli její vzhled, mírně řečeno, nechal mnoho na přání. Když byla zahájena další oprava, byla lepena vodotěsná tapeta. Po šest let rodiče nemají stížnosti na koupelnu, zatímco pokoj není vybaven kapotou.

Natawamam

Technologie v oblasti oprav a stavebnictví není zavedena, protože tato oblast je více populární než kdy jindy. Proto výrobci materiálů nabízejí dodržovat koupelnové speciální duplex tapety. Dobrý výrobce dává záruku na své výrobky. Spotřebitelské recenze poskytují mnohem spolehlivější informace než reklama.

Duplexní tapety lze umýt štětcem. V žádném případě to neovlivní jejich vzhled.

Slony

Nedoporučuji upevňovat svorky s popruhy. Nedovolí, aby zeď dýchala. Kromě toho, s takovým úspěchem mezi stěnou a materiálem tvořil vzduchový polštář, který se stane vynikajícím domovem pro různé mikroorganismy, a možná i stvoření.

Uprchlík

Ve spolkové zemi Sovětského svazu byla olejová tkanina velmi vážná. V mé koupelně je víra a pravda téměř 20 let. Samozřejmě se to lepí. Ale na své místo dává obvyklé lepidlo PVA. Pokud zmizí s omítkou, podaří se mi to opravit. Pokud je ještě umýt, pak vůbec, jak to bude.