Metody zpracování fasád umělého kamene

V domě čelí umělého kamene

Stávající metody a speciální techniky fasády směřující povrch bude záviset na typu shromažďování a umělého kamene.
zpravidla kamenech upevněny s mezerou (švu) 1,2 cm - 2,5 cm, to ukazuje. Šířka mezery se může měnit v závislosti na struktuře materiálu a typu zdiva. Poté, plnicí švy směs je zvolena s ohledem na šířku mezery mezi kameny jsou vyplněny maltou. Tato metoda umožňuje vytvořit krásné, estetický vzhled fasády s dekorativními dlaždicemi i poháněných technologických neobhidnistyu.Shov plnění švů naplněné směsí stlačuje spojku a tím neumožňuje vniknutí vody do mikroskopické trhlinky, vytvořené mezi stěnou a kolíkových adhezivní kompozice dlaždice. Je-li technologie je rozbité zdivo nebo čerpací švy byly špatně organizovaná, je pravděpodobné, že během krátké časové období může dojít k poškození zdiva a je třeba jej obnovit, a to dodatečné náklady.

Některé základní pravidla a zpracování umělého kamene fasády

  • Umělý kámen prodány, vzhledem k tomu, doporučenou mezeru mezi sousedními dlaždicemi - 1,2 cm. Takže pokud budete potřebovat pro vstup do blízké dlaždic by měl vzít v úvahu a vypsat požadovanou oblast čelí materiál.
  • Neměli bychom zapomínat, že nutně vznikají v procesu odpadu při řezání a montáž umělého kamene. Materiál nejlépe si s malým rozdílem, asi 10% -15% vyšší než odhadovaná normě
  • DekoračníFasáda domu s umělým kamenem začíná instalací rohových dílů na vnějších rozích budovy a konstrukcí oblouků a otvorů. A teprve poté přecházejí na souvislou fasádu.
  • Před dokončením fasády domu ozdobným kamenem je nutné dlaždice promíchat z různých výrobních obalů. Taková jednoduchá technika odstraní texturu a barevné skvrny při stohování materiálu.
  • Ploché dlaždice se střídají s přepážkami, takže zdivo se netýká zcela vyčnívajících reliéfů nebo plochých rovin. Od samého počátku pokládky by neměly být příliš hrubé s velkými kameny, ani k tomu, co nevede. Pro vytvoření harmonického a co nejblíže přirozenému zdivu je nutné střídavě měnit velké a malé kameny.
  • Aby se proces urychlil, v ideálním případě nejprve na listu Watman navrhněte požadovaný výkres, který bude označovat pořadí zdiva, sled střídání plochých a objemných kamenů. Odborníci obecně předběžně simulují obraz pokládky na zemi a pak se začnou montovat na povrch stěny.

To vše se používá jak pro výzdobu fasád nových budov, tak pro opravy a restaurátorské práce. Pokud tedy chcete najednou nějakým způsobem rekonstruovat, opravit nebo opravit dům, seznamte se s tímto obkladovým materiálem. A na trhu odborníků na stavební materiály vám určitě pomůže vybrat si umělý kámen, který nejlépe vyhovuje designu vašeho domova aOrganicky zapadají do okolní krajiny.
PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Skif ornamentální dlaždice