Mramorové parapety

Parapety z přírodního nebo umělého mramoru jsou dnes velmi oblíbené. Jedná se o vynikající rozpočtové řešení, které bude kapsou pro téměř každou rodinu. Na rozdíl od jednoduchých plastových okenních parapetů mají slévárenské parapety, jak se nazývají experti, řadu výhod. Ano, neabsorbují vlhkost, takže se během mrazu nepraskněte. Umělé kamenné parapety mohou navíc mít naprosto jakoukoliv barvu, která je ideální pro jakýkoliv interiérový design.

Takové parapety mohou mít také jinou strukturu a různé typy hran, které vznikají při odlévání. Pro výrobu umělých parapetů vytvoříme speciální tvar, který je vyplněn kompozitní směsí. Výsledný polotovar je po upnutí opatřen speciálním gelem, který poskytuje dodatečnou ochranu. Navíc mramorové parapety jsou téměř vždy teplé.
Výrobky z umělého kamene vydrží značné zatížení. Parapet má vždy ideálně rovný povrch, což usnadňuje jeho péči. Stačí občas otřít vlhkým hadříkem.

Přírodní mramorové parapetyjsou považovány za ukazatel bohatství pro každý domov. Dnes existuje velké množství firem, které vám mohou poskytnout služby pro výrobu těchto výrobků. Kamenné prahy se liší trvanlivostí. Dokonale snášejí teplotní výkyvy a nepodléhají vlivu slunečního světla. Každý produkt se provádí podle jednotlivých parametrů apřání. Samovers pilně studovat umístění budoucího umístění parapetu, a pak dát rozkazy v dílně.

Zákazník si zpravidla volí kus mramoru, ze kterého bude pro jeho prostory vytvořen parapet. Všechny výrobky jsou důkladně ošetřeny a leštěny speciálními brusivy s použitím různých zařízení, což umožňuje vytvořit mramorový parapet s extrémně hladkým povrchem, který nevyžaduje žádné další zpracování. Výrobní proces tohoto výrobku je navíc kontrolován ve všech fázích výroby.

Mramorové parapetymohou mít téměř libovolnou velikost. Někdy může být široká možnost přeměněna na pracovní plochu v kuchyni nebo ve skleníku.

Každý kamenný parapet se vyznačuje jedinečným vzorem, který byl vytvořen přírodou, což vám umožní vyzdobit jedinečný interiér. Samozřejmě, že , že takový výrobek je poměrně drahý prvek interiéru, který může zdůraznit nádhernou chuť a pohodu majitele domu. Mramorové parapety mohou být vytvořeny jak v klasické, tak v jakékoliv jiné podobě, kterou může navrhnout interiérový designér.

Instalace takového parapetu se považuje za neméně důležitou než jeho výroba. Než začnete instalovat parapet z přírodního nebo umělého materiálu, stojí za to jej zkontrolovat, zda neobsahuje štěpky a praskliny. Mistři pak musí dobře pracovat na povrchu, na kterém bude instalován nový výrobek. Všechny povrchy, se kterými přijde do styku, musí být důkladně ošetřenysilikonový tmel a antifungální povlak, který zaručí dlouhou životnost. Před instalací je instalován speciální cementový podklad, na kterém je výrobek upevněn montážní pěnou.

Parapety z mramoru , které jsou vyrobeny na míru zákazníkovi, se dokonale hodí k podlahové krytině nebo skříni, kterou lze také vyrobit z tohoto kamene.