Parapety v interiéru bytu

Okenní parapet je poslední položkou v designu nejen moderní okna, ale také interiér samotného bytu. Materiál, ze kterého je vyroben, se může měnit, volba závisí na stylu interiéru a materiálu, ze kterého je okno vyrobeno.

Parapety z umělého kamene

Hladké parapety mohou snadno poškodit vzhled i těch nejkrásnějších oken. No, produkt je v souladu s celkovým stylem interiéru místnosti se jistě stane úspěšným návrhářem pohybu.

Parapety v interiéru bytu: co je nejlepší parapet?

Vysoká poptávka po umělých kamenných parapetech. Vzhledem k tomu, že kamenná strouhanka smíchaná s polymerními plnivy může poskytnout širokou škálu barev, dokonce i nerovnoměrných, například pod mramorem, mohou být vybrány kamenné výrobky pro prakticky jakýkoliv interiér.

Okenní parapety zhotovené na míru jsou složité. Můžete kombinovat všechna okna erker se společným produktem, který nemá spoje ani stehy. Móda zahrnuje umístění oken pod úhlem vůči sobě, což má za následek zlomek čáry. Specialisté budou schopni bez jakýchkoliv obtíží vytvořit umělá kamenná umyvadla z umělého kamene.

Produkt z přírodního kamene bude samozřejmě vypadat ještě efektněji. Pouze cena je poměrně vysoká, takže to není vše pro kapsy.

Podle odborníků jsou nejkrásnější a nejdražší parapety vyrobeny z onyxu, protože tento kámen má významnou průsvitnost.

MilovníciNeobvyklé parapety mohou doporučit kamenný labradorit. V opačném případě se nazývá "páv oko": tam, na černém pozadí, velkolepě nalil oválné inkluze. Vypadá to působivě, ale přesto se používá pro podstavce.

Parapety v interiéru fotografie

Mramor pro výrobu parapetů je však nejvhodnější pro cenu kamene, takže mramorové parapety jsou velmi běžné a žulové výrobky jsou také v dobré poptávce.

Nevycházejte z módy z prkenného dřeva a často jsou vyrobeny z cenného dřeva (například mahagon). Samozřejmě, že jsou poměrně drahé. Modřín a borovice jsou podstatně demokratičtější. Dražší, ale relativně cenově dostupné, budou výrobky z dubu, jasanu, buku, habru.

Ke snížení ceny dřevěných parapetů se používají výrobky z laminovaného dřeva. Široce prezentované na trhu parapety s dřevotřískové desky a MDF.

Je třeba poznamenat, že MDF pro parapety je velmi spolehlivý a trvanlivý materiál.

Dřevotřísková deska je špatně kondenzována, což je téměř vždy nahromaděno na parapetu, takže povrch výrobku by měl být laminován speciální technologií pro ochranu dřevotřískové desky před vlhkostí.

Pokud zakoupíme okna z PVC profilu, měli byste okamžitě objednat plastové parapety ve stejné firmě. Bude to levnější a jednodušší. Protože vícekomorový výrobek spolehlivě drží teplo. Je samozřejmé, že plastové parapety nelze připsat výrobkům této třídy.

Pokud si nemůžete vybratCelá odrůda, kterou okenní parapet potřebujete, je lepší obrátit se na designéry - již budou přesně vyzvednout a učinit z ní vrchol domu.

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Parapety z umělého kamene