Jednotlivé mramorové hydromasážní vany

Hydromasážní vana z litiny z mramoru

Hydromasážní vany vyrobené z litého mramoru mohou být vyrobeny v obvyklém pravoúhlém nebo oválném tvaru a mohou být asymetrické. Plní několik funkcí. Nejoblíbenější jsou hydromasáže, vzduchová masáž.

Vibrace produkované hydromasážními čerpadly, absorbované strukturou kamene a samotnou lázní, díky své masivitě, nevibrují. Naplnění vodou není prakticky žádný hluk. To je zajištěno zvukově absorpčními vlastnostmi materiálu. Nízká tepelná vodivost materiálu lázně činí proces ještě pohodlnějším.

Hydromasážní vana vyrobená z litého mramoru může poskytnout nejen jiný tvar a barvu. Mírně se rozšiřuje deska nebo zaobluje rohy, velikost výrobku je upravena podle individuální velikosti koupelny.

Obnovení vany z mramoru nebude fungovat. Tento materiál se snadno obnovuje leštěním. K tomu existují speciální opravné sady.

V závislosti na konfiguraci a počtu funkcí je rozsah cen významný. Cena na míru se zvyšuje i na zakázku vyráběné výrobky individuální barvy nebo navíc ve formě čelních panelů.Cenové rozpětí modelů se pohybuje od 16000 do 91000 rublů.

Nejoblíbenějšími výrobci mramorových van jsou ruské společnostiEstet a Avstrom , jakož i lotyšská společnostPaa.Modely těchto výrobců jsou optimální z hlediska ceny a kvality.

Lithium mramor činí výrobek trvanlivějším než lázně z přírodního kamene, jehož nevýhodou je křehkostvzhledem k různorodosti struktury. Má malé mezery, pruhy. Litý mramor je zbaven těchto nevýhod. Pryskyřice, obklopující každou jednotlivou částici, ji spolehlivě váže. Tento mramor je monolit.