Nezávislá výroba hřebene střechy

Nezávislá výroba hřebene střechy

Dat.vydání: 4-01-2014, 13:33

Při stavbě střechy, a to po dokončení instalace střešní krytiny, se blíží etapa montáže trávy. V poslední době se nejčastěji kupuje ve specializovaných prodejnách kobylka se střechou. Takové brusle, stejně jako ostatní střešní doplňky, mají speciální polymerový povlak, stejně jako většinu moderních kovových střech. Téměř vždy přicházejí s takovými střechami a téměř vždy mají stejnou barvu jako střecha. To však platí pro použití kovových střešních krytin, ale při organizaci střechy s použitím azbestové břidlice se často používají samonosné brusle a další doplňky z pozinkovaného plechu. Taková ocel se nakupuje především pro návrh střech.

Proces výroby konopí z pozinkované oceli je poměrně jednoduchý. To vyžaduje ocelové pozinkované plechy, gumové kladivo, dlouhý kovový roh, dlouhý a rovnoměrný pásek, kovové nůžky a svinovací metr.

Za prvé, musíte se rozhodnout, co by měly být brusle. Obecně platí, že mohou mít různé velikosti, vše záleží na střeše, ale jejich strany by rozhodně neměly být kratší než 15 cm. Dále budete muset měřit, a pak řez cínové pásky, pro to můžete použít nůžky na kov, i když je lepší použít brusku.

V dalším kroku je třeba změřit střed každého okraje pruhů a připojit střed k rohu, který se nachází na okrajinamontované na žebrech. A nemusíte jen připojit, ale trochu ohnout okraj. Stojí za to pochopit, že pro normální ohýbání to trvá dva lidi, zatímco jeden bude průchod středem cínového pásu, druhý bude držet vzdálený okraj.

Nejdříve stačí prostřihnout střed, aby se získala čistá čára, a pak jej děrujte postupným ohýbáním stran pistole do požadovaného úhlu.

Výsledkem bude levná kobylka s vlastními rukama. Mimochodem, kouzlo takové technologie pro výrobu kobylek a dalších střešních doplňků je, že je možné vytvořit prvek téměř jakékoliv velikosti a konfigurace.