Ozdoby a plastové plastové výrobky pro zahradu - bez dekoru vlastními rukama

Připomeňme si, jak dirigenti jednoho velmi populárního v 90 letech televizních programů vyzkoušeli své vlastní „pletené pera“, aby vyrobili různé věci z recyklovaných materiálů. Zdrojový materiál sloužil často jako prázdné plastové lahve, ze kterých bylo doslova všechno hotovo. Počínaje vázou s květinami a končící obrovskými ploty pro venkovský dům. Taková vášeň pro domácí věci od obyvatel post-sovětského prostoru byla dána obtížnou finanční situací, která jim nedovolila kupovat potřebné věci v obchodě.

Taková střecha, vyrobená z plastových lahví, se může stát alternativou k nově vytvořenému krytu z polykarbonátu

.

A teď, když doba celkové chudoby již dlouho uplynula, plastové láhve nadále inspirují domácí chovatele k výrobě originálních ručně vyráběných věcí. Obzvláště populární jsou výrobky z plastových lahví pro zahradu a zemědělskou půdu. S některými nápady na takový dekor, chceme se s vámi podělit hned.

Obsah
 1. Obsah
 2. Polštář ve formě květu pro živé rostliny
 3. Plastové svítilny
 4. Spona pro plastovou palisádu
 5. Umělé plastové láhve - výrobky pro zahradu ve formě včel
 6. Legrační ježek a vtipné prasátko

Obsah

 • Polštář ve formě květu pro živé rostliny
 • Plastové svítilny
 • Uzávěr pro plastovou palisádu
 • \ t
 • Umělé plastové láhve - zahradní produkty ve formě včel
 • \ t
 • Legrační ježek alegrační prasátko

Vrcholy květin v živých rostlinách

\ t

V takové nádobě, vyrobené z plastové láhve o objemu 5 litrů, můžete zasadit jakoukoli jednoletou rostlinu, která nemá velký kořenový systém.

Plastová láhev z plastové láhve nahradí drahou nádobu

.

Aby bylo možné vytvořit květinu, je nutné odříznout horní část láhve a na okrajích rozřezat nůžky nůžkami. Uprostřed sítě je kovadlina propíchnuta - pro další výsadbu na "kmen". Pokud plánujete používat květináč nejen jako dekorativní prvek, ale také pro přímý účel (pro výsadbu rostlin), pak je žádoucí udělat několik dalších otvorů pro průtok přebytečné vody na celé ploše dna.

Plastové deky pro květináče

\ t

Příprava na hrnce je prakticky připravena, zbývá ještě očistit. K tomu, malovat "květina" žlutá (nebo jiné) barvy, nakreslit tmavší odstín okraje okvětní lístek. Pro zvýšení pevnosti můžete polštář vložit do průhledné nádoby. Nainstalujeme "květ" na pre-smontované v zemi a malované zelenou barvou kovové tyče (nebo dřevěné kolíčky), který bude fungovat jako stonek.

Plastové svítilny

Stejný "květ", který jsme v předchozím případě přizpůsobili polštáři, lze použít jako originální svítilny pro svítilny. K tomu se hodí malé plastové lahve o objemu 1,5 - 2 litry.

Tyto stínítka jsou vhodné pouze prosvětelné diody malé žárovky, které se nemohou ohřát

Clamart pro plastovou palisádu

Podobná výzdoba zahrady plastových lahví bude skvělým doplňkem dětského koutku v zemi. Láhev pro tento výrobek potřebuje velký, perfektní, pokud má objem 10 litrů.

Takový plastový záhon může být zavěšen na plot nebo trvale instalován na prominentním místě lokality

.

První věc v láhvi je odříznuta od krku, a pak celá horní část na jedné straně, aby dala zvláštní hrnec.

Oříznutí krku a horní části láhve

Pak, z tlustého kartonu jsme řezané bundy na plot, malovat je s barvou a držet po obvodu našeho výrobku. Za prvé, "montáž" svislé kolejnice plotu, a pak - horizontální.

Odřezali jsme sušenky z lepenky a nalepili je po obvodu láhve

.

Výsledný "záhon" bude vypadat ještě živěji, pokud ho ozdobíte různými papírovými aplikacemi, samolepkami, kresbami ve stylu decoupage.

Ozdobte záhon s jasnými nálepkami a aplikacemi

Umělé plastové láhve - výrobky do zahrady ve formě včel

\ t

Aby bylo možné tyto zábavné včely na vašich stránkách, budete potřebovat trochu: několik plastových lahví a akrylové barvy černé a žluté. Malovat naše lahve žlutě, pak malovat černé pruhy. Tam, kde se nachází korek, bude včela čenich, takže kreslí ústa a oči tam.

Necháme několik lahví v nezbarvené formě, z nich odřízneme oválná křídla - necháme je průhledná. Vyrábíme na vrcholu, malované "pro včely" lahví, dva řezy a vložte tam křídla. Takové včelí čočky budou působivější, pokud budou umístěny na jednom místě, například na stromě nebo keři.

Čím více včel, tím zajímavější je složení zahrady

Legrační ježek a mops

Plastové láhve v zahradě mohou být tak zadekoruvat, že nepoznáte! Kdo řekne, že tento legrační ježek, usazený pod keřem, je vyroben z obyčejného plastu? Přesně tomu tak je. Chcete-li udělat ježka, můžete si vzít jakoukoli plastovou láhev - její objem by měl odpovídat zamýšlené velikosti hotového výrobku. Uvnitř láhve řezáme z jedné strany obdélníkový otvor. Po vytažení punčoch nebo kusu pytle dá ježek přirozenou šedou barvu. Pak šijeme k tlamě očima z knoflíků a nosem z černého úpletu. Naplňte vnitřek láhve zeminou a vysévejte tam trávník. Když vyrostou, ježek se leskne lesklými zelenými "páteřemi". Dekor zahrady z plastových lahví je připraven!

Trávu na trávníku na zadní straně ježka lze nahradit kaktusy nebo sukulenty

.

Stejně tak můžete vytvořit veselé prase. Pro tento účel je zvolená plastová láhev natřena v růžové barvě, na přední straně oka je nakreslena tužka a tužka. V řezech nahoře jsou dva uši odříznuty od druhéholahví Formy ze zahradních lahví budou v této formě hrát roli dekorativních figurek. Pokud však odříznete horní část láhve z jedné strany, naplňte ji zeminou a vysévejte květiny, objeví se pravý záhon.

Láhve z plastových lahví - další možnost záhonů

\ t

Obecně platí, že z plastů můžete nosit výrobky s různou složitostí až po vícerozměrné postavy stovek prvků. Poskytli jsme vám nejjednodušší možnosti, z nichž je nejjednodušší začít. A pak ... kdo ví, možná vy, inspirovaní svými úspěchy, začnete vytvářet opravdová díla z plastického umění. Například následující produkty, které jsou zobrazeny na následujících fotografiích:

Páv vyrobený z plastových lahví - dekorace neuvěřitelné krásy

\ t

To je to, co ryba hodila na břeh!

Aby byl takový sokol lahví, musíte mít velkou dovednost a umělecký vkus

.

Viz články pro podobná témata:

 • Dekorační zahradní a zahradní svítilny - výběr zahradního osvětlení
 • Původní nápady pro zahradu a letní sídlo - posíláme fantazii do zahradní zahrady
 • Jak zařídit pozemek nebo zahradu - klasik návrháře
 • Trompe-l'oeil technika - vytváříme optickou iluzi v zahradě
 • Drovnitsa vlastníma rukama - varianty skladů miniaturního dřeva
 • Patio v zemi vlastníma rukama - uspořádání nádvoří