Pět způsobů, jak změnit soukromý pozemek

Existují ideální zahradní parcely, které by nechtěly nic změnit? Možná Mnohem častěji však existují takové oblasti, kde je, kde se projít kolem designéra. Zejména pokud je stránka již zastaralá. Ve skutečnosti, kdo chce bojovat s nedostatečným osvětlením nebo s komplexním reliéfem, pokud je místo tak, i když dědeček staral (to, pokud ano, skutečná situace)? A co dělat se starou kůlnou, hromádkou kompostu nebo cokoliv jiného, ​​je v domácnosti velmi nutné, ale zkazit vzhled spiknutí? V tomto materiálu jsme shromáždili pět nejčastěji se vyskytujících problémů a způsobů jejich řešení.
1) V zahradě je tma.
Obvykle nedostatečné osvětlení je způsobeno přítomností vysokého pevného plotu (mimochodem, o vysokých pevných plotech a jejich zbytečnosti, které jsme nedávno psali) a velkého počtu budov na staveništi. Chcete-li vyřešit problém (alespoň kosmetické) pomůže malovat, například ploty, malovat světlý tón. Stejně tak je moudré dělat s fasádami budov. Milovníci různých technických zařízení mohou použít zahradní zrcadla ke zvýšení osvětlení na správném místě (hlavní věcí je neopakovat zážitek Archimeda se zrcadly a loděmi). Také by neměly být transplantovány oblasti s černou zemí na prominentním místě. Měli by zasít něco, například lehké květiny nebo trávník.
2) Na místě jsou klastry a jámy.
Samozřejmě, první věc, která přijde na mysl, je vykopat jámu. Ale můžete k tomu dojít z pohledu projektanta. Malá umělá nádržnejen ozdobit oblast, ale také přidat svěžest do horkého počasí. Pokud náhle vytvoříte rezervoár právě v tomto místě, který není součástí vašich plánů - můžete postavit dekorativní jámu skrz jámu, nebo ji uzavřít kamenem, aby se vizuálně vyhladila existující vada.
3) V zahradě je mnoho ostrých koutů.
Architekti, kteří uctívají biodesign a všechny druhy jiných zvrhlostí, rádi říkají, že ostré rohy (a v obecných úhlech) jsou kořenem celého světa zla (existuje teorie, že lidé začali bojovat, když začali budovat obdélníkové domy místo kulatých) . Tuto teorii lze považovat za pseudovědeckou, ale určitě je známo, že je velmi nepříjemné zasáhnout rohy. Ano, a pohled na zaoblené tvary je opravdu pěkný. Používejte zahradní zahradní osvětlení azahradní figurky z polystyrenu ; pokud náhle na místě dojde k zablokování, tam je také možné instalovat zahradní zrcadla - to vytvoří iluzi o absenci těchto stejných uváznutí.
4) Pozemek je obklopen hluchým plotem.
Pokud to náhle nechcete změnit na transparentní, pak to může být nějak ozdobeno. Například, barvy s barvami. Vaše fantazie není omezena na nic jiného než na délku a výšku plotu. Můžete pověsit kontejnery s živými květinami, keřů rostlin podél plotu. Například, pokud si rostlina maliny podél plotu, pak to bude nejen krásné, ale také "chutné".
5) některé zahradní plochy jsou nepříjemné.
Tak jsme přišli na otázku, která je nejzajímavější a nejtěžší. Udělejte krásnou věc, která plní čistě ekonomické funkce. Za prvé, stejná hromada kompostu může být oplocenaplot z králičí sítě, na kterém jsou krásně jedeny divoké hrozny (mimochodem, rostlina je velmi užitečná při zdobení). A tam je také med, který je velmi krásně kvetoucí. Různé ekonomické budovy mohou být natřeny tak, aby se spojily s krajinou. A můžete také maskovat, výsadba vedle vysoké trávy rostlin. "Země Hruška", to je si pamatoval, dokonale splnil povinnosti živého plotu v jedné chatové oblasti pod Ufa. Viditelné skrze to nebylo nic.
Doufám, že chápete, že hlavní věc při navrhování venkovského domu - nebát se experimentovat a dělat chyby. Využijte těchto tipů, přijďte s nápady na design, podělte se o ně s ostatními! Štěstí pro vás!