Plastová okna: polymerové fólie

 • Vznik mnoha technologií pro výrobu skla pro plastová okna, které jsou prezentovány v širokém sortimentu na adrese http://sdmprof.com, je výsledkem práce vědců, kteří vyvíjejí nové metody zabezpečení skla určitých vlastností. Tato metoda je a proces zpracování skla. Tato funkce umožňuje sklenici několik důležitých vlastností.

  Polymerový film má následující strukturu: především je to vrstva kovu, pak jsem sám polymerový film, pak antireflexní povlak, lepidlo, další vrstva polymerního filmu a ochranná vrstva před UV zářením.

  Zpravidla se po ošetření skla takový film stává "rozřezaným". To znamená, že pokud se takové sklo stále rozpadá, riziko poranění se sníží současně. Všechny fragmenty budou mít polymerní film, který vloží okno a zabrání jim v létání. Tato vlastnost tohoto okna spočívá v tom, že sklo se stává stabilnějším a silnějším vůči různým škodám a otřesům.

  Následující charakteristika je taková, že sklo se stává ohnivzdorným. Když je pro normální okenní sklo přípustná teplota 80 ° C, je-li tato mezní hodnota překročena, pak se zhroutí a při použití speciálním polymerním filmem bude povrch schopen vydržet vysoké teploty až hodinu.

  Kromě toho polymerní fólie přispívá k odrazu paprsků slunce zvenčí, ochrany před UV zářením, dodatečné zvukové izolace, odrazu teplého vzduchu uvnitř místnosti během chladného období roku, zachování důvěrnosti(tónování).

  Stínící fólie proti slunečnímu záření je schopna zabránit pronikání UV paprsků procházejícím skrz okenní blok. V tomto případě se výrazně snížil počet odrazů a oslnění. Polymerové fólie jsou v první řadě vhodné pro pokojové rostliny, které jsou na parapetu, protože jejich zelení na slunci nespalí. Tapety, koberce a nábytek získávají doping od ztráty barvy. V letním dni v místnosti s takovým oknem nebude žádné vyčerpávající teplo v důsledku vstřebávání významné části paprsků slunce.

  Energeticky úsporný film snižuje tepelné ztráty v chladném období na 45%. Taková fólie vám umožní instalovat levný plastový profil a pak lépe zlepší jeho vlastnosti s filmem.

  Polymerní fólie dekorativního vzhledu pro okenní systémy mohou být barevné, například šedé, černé, vitráže, bílé, zlaté nebo jiné barvy a odstíny.