Ploty a ploty pro venkovské domy a chalupy

Klasická verze oplocení venkovských a venkovských domů v naší zemi jsou ploty ze dřeva. Kromě obvyklé všechny druhy plotů (plot, plot, cín), tam jsou další možnosti, které jsou jen pockety na bohaté majitele chaty.

Dřevěný plot

\ t

Který plot si vybrat pro venkovský dům nebo chalupu?

Dřevo harmonicky spojuje krásu a ekologičnost. Dřevěné ploty mohou být zdobeny originálními dekorativními řezbami, v tomto případě se stanou ideální dekorací pro jakýkoliv pozemek. Někteří se mohou zdát, že péče o dřevěné ploty není snadná - pokud je řezačka (dřevěný plotový prut) zlomená nebo shnilá, pak nebude fungovat. Nemělo by se však zapomínat, že ploty ze stromu je třeba pravidelně barvit impregnací antipyreny a antiseptiky.

Někteří moderní turisté se domnívají, že místo oplocení venkovských domů musí být nutně vyrobeno z kovu. To vysvětluje vysokou popularitu kovových výrobků - jsou odolné vůči různým škodám, trvanlivé a trvanlivé. Firmy prodávající ploty jsou připraveny nabídnout velkou řadu kovových plotů různých cenových kategorií.

Plot z profilového plechu

Ploty z profilovaného plechu (plot z profilového plechu) - funkční a levná varianta. Jedná se o hluché vysoké budovy, které jsou z estetického hlediska neatraktivní, ale jsou snadno ovladatelné a velmi spolehlivé.

Elitní varianty příměstských letních plotů - prolamované ploty. Je pravděpodobnější, že nepro venkovské domy a pro venkovské chaty. Ale pro obyčejné město bude dost grid-rabitsy - krásné možnosti pro bariéru z kovu.

Králík je pevný (natažený k podpěrám) a sekční (připevněn k profilům pomocí upevňovacích prvků). Ale i rabitsu lze ozdobit způsobem - pomocí barevné dekorace a různých možností tkaní. Pokud je sítko-králík vyroben z pozinkovaného drátu, pak to dále zabrání zbytečné dodatečné péči.

Polykarbonátový plot

\ t

Další možností pro oplocení země je plot vyrobený z polykarbonátu. Je trvanlivý a odolný materiál, dostatečně pružný (v případě potřeby na stavbě můžete postavit plot jakéhokoliv tvaru, od složitého klikatého až po kolo). Buněčný polykarbonát lze použít jako dekorativní prvek pro vytvoření rekreačních ploch a záhonů nebo jako hlavní plot.

Často se nachází další varianta plotu - betonové ploty. Lze je vidět v malých vesnicích a v ulicích města v soukromém sektoru.

Betonový plot

\ t

Rozmanitost betonových plotů je velká - jsou to nekapitálové (se svítidly) a kapitál (pevná), jakákoliv barva, kterou potřebujete. Kromě toho můžete simulovat vnější povrch betonového plotu (pod cihlou, kamenem, přírodním kamenem atd.).

Betonové ploty mají zvýšenou pevnost díky svým skrytým ocelovým armaturám. Ploty z betonových panelů jsou nenáročné, trvanlivé, nemajíhrozné poklesy teploty.

PS A na dezert doporučuji se podívat na video: Jak postavit venkovský plot