Skleněné příčky v bytě

Skutečností je, že naše požadavky na byty se ne vždy shodují s jejich oblastí a konfigurací. A pak, že prostor byl organizován funkčně, je nutné instalovat oddíly. Pevné sádrokartonové příčky budou vaše pokoje hluché a tmavé, původní cesta z této situace bude transparentní skleněné příčky v bytě.

Sklo posuvné v bytě

\ t

Vnitřní skleněné příčky v bytě

Designéři interiérů se v poslední době často obracejí na takový nepopulární materiál jako dříve. Pokud se před sklem byl pouze dekorativní materiál, nyní skleněné příčky a stěny, nemluvě o vnitřních dveřích, lze stále více najít v našich domovech.

Díky novým technologiím a velkému výběru designových řešení, která nabízí nejlepší mistři skla, se váš domov stane moderním a stylovým, plným světla a vzduchu. Křehkost skleněných stěn - představa říkat, že to nestojí za to se bát, sklo, vyrobené moderní technologií, silnější, bezpečnější a spolehlivější než stejné sádrokartonové desky.

Speciální odolné sklo používané v nábytkářském a stavebním průmyslu, vytvrzené speciálními metodami a pokryté neviditelným filmem, který chrání před úlomky.

Chcete-li získat dokonalý vzhled doma, můžete použít tónování, kudrnaté sklo, kreslení obrázku nebo vytváření zrcadlových kompozic.

Délkové příčky s plným sklem od podlahy až po podlahuStropy vypadají elegantně a dokonale vymezují prostor místnosti. Byt se jen mění. Je třeba poznamenat, že takové konstrukce nedrží světlo, místnost vypadá jasně a opticky se zvyšuje objem.

Vnitřní skleněné příčky v bytě budou schopny naplnit i ty nejvzdálenější, tmavší rohy domova čistým vzduchem a díky nim bude váš dům rafinován v unikátním stylu.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Skleněné zboží firmy "Karma"