Stojan na notebook z PVC trubek

Stojan na notebook z PVC trubek

Dat.vydání: 25-01-2014, 22:18

Pokud je práce s notebookem ochotna mírně změnit svou pozici, můžete použít technologii vytvoření speciálního stojanu. Stánek bude práci notebooku pohodlnější.

Pro provedení takového stojanu, PVC trubka o průměru do 2 cm, plastová barva, gumové kladivo, silikonová podšívka samolepicího typu (4 ks) a úhlové spoje se závitem (6 ks). Samotné úhlové spoje musí mít stejný průměr jako trubky.

Nejdříve je třeba vařenou trubku odříznout. Vezměte trubku a změřte ji o 3 cm více, než je délka notebooku. Takže musíte odříznout dva segmenty. Další segment musí být odříznut na šířku notebooku. Po odříznutí dvou malých částí, jejichž délka by měla záviset na tom, jakou výšku chcete zařízení zvednout.

Dále musíte začít stavět stánek, není zde nic složitějšího. Trubky je třeba připojit pomocí úhlových adaptérů tak, aby byl stojan uvolněn. Podrobněji je nejprve nutné upevnit adaptéry na obou identických trubkách a upevnit je tak, aby adaptéry vypadaly opačným směrem. Pak musíte vzít zbytek velkého sluchátka a upevnit adaptéry na jeho koncích. Je nutné jej upevnit tak, aby adaptéry vypadaly v jednom směru. Na konci bude nutné spojit strukturu pomocí krátkých trubek.

V případě požadavku před uvedením stánku do provozu můžetemalovat

Po zaschnutí stojanu je nutné upevnit silikonové podložky, které zabrání uklouznutí na stole.

V důsledku toho získáte pevný stojan, který v žádném případě nepoškodí logo Skyrim připojené k tělu.