Top 10 klávesových zkratek pro Google Chrome

Rozhodl jsem se věnovat tento článek prohlížeči Google Chrome a psát o 10 nejpopulárnějších zástupcích Chromium. Znalost těchto klávesových zkratek zlepší vaši produktivitu a použitelnost v tomto prohlížeči.

Obsah
  1. Ctrl + T
  2. Ctrl + Shift + T
  3. Ctrl + W
  4. Ctrl + J
  5. Ctrl + F
  6. Ctrl + D
  7. Ctrl + kolečko myši nebo značky „+“ a „-“
  8. Ctrl + H
  9. F11
  10. Ctrl + R

Ctrl + T

Ctrl + T otevře v záložce Chromium novou kartu. A pokud potřebujete rychle otevřít odkaz na nové kartě, klikněte na něj prostředním tlačítkem myši (kolečko).

Ctrl + Shift + T

Pokud omylem zavřete kartu nebo potřebujete znovu otevřít několik uzavřených karet, klávesová zkratka Ctrl + Shift + T tuto akci provede snadno a rychle. Opakováním se otevře předchozí uzavření karty.

Ctrl + W

Pokud nepotřebujete zavřít aktivní kartu, kterou nepotřebujete, můžete namísto přetažení ikony nitkového kříže na kartě jednoduše stisknout klávesy Ctrl + W.

Ctrl + J

Klávesová zkratka Ctrl + J otevře záložku pro stažení prohlížeče Chromium. Kde můžete vidět všechny vaše aktivní a staré nahrané soubory.

Ctrl + F

Tato kombinace kláves aktivuje funkci vyhledávání textu na stránce. Je velmi výhodné, když potřebujete najít text, který je příliš velký.

Ctrl + D

Klávesové zkratky Ctrl + D umožňují rychle přidat otevřenou stránku do záložek prohlížeče Chrome.

Ctrl + kolečko myši nebo značky „+“ a „-“

Tyto klávesové zkratky umožňujíZměňte velikost stránky přiblížením nebo oddálením. Chcete-li vrátit měřítko na původní (100%), můžete stisknout Ctrl + 0 (nula).

Ctrl + H

Klávesová zkratka Ctrl + H otevře v prohlížeči Google kartu Historie.

F11

Klávesová zkratka F11 otevře aktivní stránku na celou obrazovku monitoru. Opakováním se stránka změní na normální zobrazení.

Ctrl + R

Tato kombinace kláves Chrome znovu načte aktivní stránku prohlížeče.

To je seznam top 10 kombinací Google Chrome, doufejme, že to bylo pro vás užitečné.

Viz také :.