Co uzavřít lodžii dovnitř?

Mrazivá čerstvost zimní rány někdy vede k myšlence, že by bylo dobré zahřát a natřít vnitřek lodžie. Pro tyto účely můžete v současné době používat různé materiály. Od levných plastových obložení po drahé a ušlechtilé dřevo.

Co uzavřít lodžii uvnitř? Materiály pro vnitřní výzdobu lodžie

\ t

1.Podšívka . Praktičnost, přijatelná cena a široká škála barev umožňují otočit balkon nebo lodžii, vytvořit pohodlí a pohodlí pro jejich majitele.

Pro dokončovací práce je možné zakoupit plastové obložení nebo PVC panel. Jsou odolné proti vlhkosti, mají zvukotěsné vlastnosti. Je důležité, aby plastové panely a obložení mohly být snadno položeny, stejně jako je vhodné vyměnit jednotlivé prvky v případě potřeby s opravou. Navíc se snadno čistí a udržuje v čistotě.

2.Strom . Správně zvolené dřevo, které je v souladu s vnitřkem místnosti, vytvoří atmosféru slušnosti a pomůže ukázat vytříbenou chuť. A co je nejdůležitější, dřevo je ekologický a bezpečný materiál.

Lodžie a balkon mohou být pokryty dřevěným obložením. Při práci s tímto materiálem je třeba mít na paměti, že tento materiál má své vlastní vlastnosti. Aby tato léčba trvala dlouho, musíte se o ni postarat. Jinak to nebude trvat dlouho. Delší životnost ve třídě Eurovision A, B, C

Její obvyklá evropská sestra se liší od obyčejného prádlapřítomnost speciálních drážek, které umožňují snadno a bezpečně umístit materiál na povrch. To usnadňuje práci a vyžaduje méně péče. Práce je rychlejší. Navíc výrazně snižuje náklady na upevnění.

3.Vlečka . Naši krajané miloval tento materiál. A není to divné. Nespalí (pouze taví bez kouře), není toxický, dlouho slouží a má poměrně demokratické ceny. Výrobci jsou spokojeni s bohatostí textur a barev. Zvláště zajímavé jsou panely, které napodobují kámen a dřevo.

Je třeba také poznamenat, že vlečka má schopnost pohlcovat zvuk a nebojí se vody. Lze použít jak pro zpracování vnějšího povrchu stěn, tak i pro interiérový design.

4.Teplá podlaha . Pokud jde o potřebu používat balkon nebo lodžii jako obývací pokoj, je třeba dbát na vytápění. Stojí za zmínku, že to bude vyžadovat odpovědný přístup k otázce tepelné izolace.

Náklady na komponenty se mohou zdát o něco vyšší, ale teplá podlaha odůvodňuje její dlouhou životnost - přibližně 35 let.

Samozřejmě, jaký materiál bude vybrán jako zpracování, závisí především na účelu, pro který má být loggia používána. Významnou roli hrají materiální náklady. A samozřejmě, osobní preference a chuť lidí žijících v bytě. Pravděpodobně se z lodžie stane teplo, kde v chladném období bude spousta zelených rostlin. Nebo se změňte na malou posilovnu. Možná to budečást pokoje a slouží jídelna nebo kancelář.

Bez ohledu na to, k jakému účelu nebyl přidělen balkón nebo lodžie, kvalifikovaní odborníci vždy pomohou najít vhodné materiály a pomoci při jejich instalaci.