Jak postavit koupel vlastníma rukama

Člověk je téměř 90% tvořen vodou, odtud je jasné, že lidé touží po vodě. Od dávných dob byly známé léčivé vlastnosti lázně známé. Starověký řecký historik Herodotus a léčitel Hippokrates, "Dej mi horečku, a vyléčím jakoukoliv nemoc," napsal o svém léčebném účinku na lidské tělo.

Koupel z fotografie paluby

Jak vybudovat správnou koupel

Když začnete stavět koupel vlastníma rukama, musíte si položit několik základních otázek: jak vybudovat správnou koupel, kde bude umístěna. Pak se samozřejmě musíte rozhodnout o materiálech nezbytných pro jeho výstavbu, abyste se seznámili s existujícími technologiemi.

Každý národ má svůj vlastní druh koupele, jeho pravidla mytí v něm. Všechny jsou však rozděleny do dvou typů, a to díky dvěma existujícím principům využití zdroje tepla.

Tepelný typ - založený na principu přírodního tepelného zdroje. Kamna pro tento typ uspořádání jsou mimo hlavní místnost.

Typ vařiče je založen na velmi silném ohřevu kamenů (kamene), který pak nalije vodu, aby se dostala pára (ruská lázeň).

Při výstavbě je velmi důležité, abyste měli správný výběr místa, může to být vana v soukromém domě, koupel v zemi a dokonce i vana v bytě. Po výběru místa pro výstavbu se budeme moci rozhodnout, který lázeňský dům je nejlepší postavit a jaké materiály použít. Způsob dodávky vody a odvodnění závisí na jeho umístění.

Z toho, co postavíme

Zohlednění moderních vyspělých technologiípři výrobě stavebních materiálů pro stavbu vany vlastníma rukama lze použít poměrně různorodý materiál stěny. Kromě toho neexistuje shoda o tom, jak a jak postavit koupel vlastníma rukama.

Právě tady a musíte se dostat z místa stavby lázně. Takže v zemi spiknutí je vhodné postavit rámovou koupel, a v oblasti vašeho vlastního venkovského domu, bylo by prostě ideální mít koupel pěnových bloků nebo cihel.

Je samozřejmé, že cihlová koupelna venku se vůbec nepodobá ruské lázni s vířivkou. Vyrábíme vnitřní povrchy stromem, dáváme dřevěný nábytek - a zde je nutná vnitřní vana, poskytuje léčivé účinky ruské lázně.

Konečně jsme se rozhodli, že potřebujeme lázeňský dům, zvolíme jeho typ a typ stavebního materiálu potřebného pro jeho výstavbu. Podívejme se opravdu na věci. Nejprve si vyberte stavební technologie a rozpočet (rozpočet). Postavit koupel vlastními rukama - je to velmi drahé a nepříjemné, ale stojí za to.

Náklady by měly zahrnovat, kromě nákladů na nákup hlavních materiálů pro box a střechu, náklady na vnitřní zpracování, dodávky vody a kanalizace, instalace systému větrání.

Práce budou stačit pro každého. Opravdu doufám, že tyto tipy a doporučení, jak postavit koupel vlastníma rukama, můžete uplatnit v praxi. Pokračujte a v důsledku toho budete plně cítit radost z tohoto užitečného vynálezu lidstva, když po náročném dni práce budete relaxovat v parní lázni, dýchatvůně dřeva a rozmělněných košťat.

PS A na dezert doporučuji se podívat na video: Jak jsme postavili koupel na 12 dní ..