Jak vypálit velký soubor na flash disk?

Otázky

Jak vypálit velké soubory na flash disk?. Moje soubory nejsou zkopírovány na disk Flash s kapacitou větší než 4 GB. Odpovězte prosím co nejdříve.

Odpověď

Důvodem je skutečnost, že disky flash jsou vydávány v systému souborů FAT32 a jsou již dlouho zastaralé. A vy, například, musíte na něj umístit velké video nahrané vaším. Chcete-li kopírovat velké soubory na jednotku flash, musíte změnit systém souborů na systém souborů NTFS.

Postupujte podle níže uvedených pokynů.

1. Vložte USB flash disk do počítače a zkopírujte všechny důležité soubory z počítače do počítače, protože při úpravě systému souborů odstraníme veškerý jeho obsah.

2. Vytvořte můj počítač (můžete stisknout kombinaci kláves Win + E), klepněte pravým tlačítkem myši na disk Flash a vyberte možnost „Format ...“.

3. V okně formátování změňte systém souborů na systém souborů NTFS, vyberte příslušnou velikost clusteru (4096 bajtů nebo 4 KB bude nejlepší volba) a můžete také změnit popisek svazku, což je název jednotky flash.

4. Klikněte na tlačítko "Start" a potvrďte formátování.

Po dokončení formátování můžete na flash disk zapisovat velké soubory, včetně souborů větších než 4 GB.

Zapamatujte si tyto činy pouze jednou. A už se nebudete starat a sedět v úžasu, nebo běžet vrátit flash disk do obchodu, když budete čelit tomuto problému znovu.

Setkat se v nových lekcích!