Koupelna v venkovském domě

Koupelna v zemi

Obsah
  1. Koupelna v zemi
  2. Pokud volba padla na strom ...
  3. A možná i plast?
  4. Ekonomická verze
  5. Tváří v tvář koupelně s dlažbou
  6. Existuje alternativa?
  7. Několik slov na konci

Koupelna v chatě

S myšlenkou uvolnění z povyku, odchodu do důchodu, splynutí s přírodou, moderní obyvatelé města jdou do země. Proto interiérový design místností v zemi často sestává z přírodních materiálů, jako je dřevo. Kvalita a vynikající vlastnosti tohoto zpracování byly testovány po mnoho staletí. Ale jak to nepřehánět, nenarušují harmonii se spoustou dřeva? Mohou být všechny místnosti zpracovány v jednom materiálu? Možná to nestojí za to. Celkem by mělo být nejméně, včetně dřeva, bez ohledu na to, jak krásné to bylo. Nebude to optimální volba pro zpracování všech místností dřevěné obložení. Úplně odlišný rozhovor, pokud jde o koupelnu. Koupelna v zemi může být uspořádána libovolně, s ohledem na smysl pro styl a výhody majitelů.

Pokud volba padla na strom ...

Zůstat na konci dřevěné podšívky jako povrchová úprava, se zaměřujete na design v přírodním stylu. Stoprocentní efekt však nebude. Je nutné vzít v úvahu vlastnosti koupelny: jedná se o místnost s vysokou vlhkostí. Je nutné chránit strom před negativními vlivy par, ošetřovat jej speciálními prostředky. Z tohoto důvodu nebude možné kontaktovat strom přímo, i když to bude fyzickypřítomen Vytváří zvláštní atmosféru s vůní vzduchu ve vzduchu. Takový interiér dodá koupelně jedinečnou auru, zdůrazňující, že jste blíže přírodě.

Neměly by existovat žádné technické problémy. Podrobné foto a video instrukce jsou k dispozici na internetu. Po nich si můžete nezávisle domluvit koupelnu v zemi. Bude mít touhu nejen plavat, ale také mít morální odpočinek. Chcete-li to všechno, musíte zvážit při plánování jakékoli drobnosti.

A možná plast?

Vybavení koupelny na vile s PVC panely

Plastové panely do koupelny - to je interiérová verze, která je plně dostupná a rychle implementována. Stejně jako v předchozím případě je možné toto zpracování zcela provést. Vše je tak jednoduché, že nemusíte ani potřebovat fotografie a video tipy. Nedostatečná elegance designu s úspěchem je kompenzována praktičností a soucitností. Výběr panelů je poměrně velký. Jsou prezentovány různé modely, lišící se kresbou, barvou a texturou. Existují simulace kamene nebo stromu.

  • Koupelnu vybavte plastovými panely vlastníma rukama

Plná spokojenost přinese péči o plastový povrch. Otírání vlhkým hadříkem - a všechno!

Ekonomická varianta

Varianta Economy pro koupelnu v malířství

Jste "na vás" se stavebními materiály? Pak můžete ušetřit peníze a ošetřit koupelnu tmelem, barvou a polystyrenovými dlaždicemi. Vaše akce budou vyrovnávání zdípomocí tmelu a následného nátěru. Velmi nízká cena a vysoká praktičnost. A co vysoká vlhkost v místnosti? Barvy nejsou lupy, spolehlivě chrání stěny. Takže po takovém rozhodnutí se neočekává ztráta. Ale čeká na starosti a stropy. Aby nedošlo k narušení jednoty stylu, může být také ošetřena tmelem a barvou, například bílou barvou. Další možností je také levná a praktická možnost. Na strop mohou být vloženy polystyrénové dlaždice. Oni se nebojí vlhkosti, jsou docela pěkný vzhled. Kromě toho tento materiál s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi zabrání ochlazení lázně.

Čas pro tento typ zpracování bude vyžadovat více než instalaci dřeva nebo plastu. Ale plus ponechá prostor místnosti beze změny.

Tváří v tvář koupelně s dlažbou

Tento způsob zpracování je tradicí tradice. A i když jeho realizace je poměrně pracná, ale keramické dlaždice přirozeně zapadají do interiéru koupelny. V současné době je barevné schéma oblíbené v jedné nebo dvou barvách. Pokud jste se zastavili na monochromatické verzi, můžete přidat odrůdu přidáním textových prvků. Ve dvoubarevném provedení bude klasika kombinací tmavého dna a jasného vrcholu. Velmi pohodlná dlažba v péči. Využití keramické podšívky se ukazuje jako dvojí přínos: esteticky i prakticky.

Existuje alternativa?

V případě, že všechny výše uvedené způsoby zpracování neinspirují,další nabídky jsou možné. Původní a stylový bude interiér koupelny s tekutou tapetou nebo omítkou "Koroid". Správně zvolená barva gama - a zde je to skvělý výsledek. Nezapomeňte také na starý a pravý tradiční způsob lepení tapety. Moderní technologie vytvořily vzorky se zajímavou strukturou, nebojí se vlhkosti. Tyto tapety mohou být malovány. Ošetření bude odlišné v kráse a praktičnosti.

]

Několik slov na konci

Bez ohledu na to, jak si děláte pokoj, neměli bychom zapomenout na takové věci, jako je ventilace koupelny, správné umístění předmětů a bezpečnost. Budovaná místnost bude harmonická pouze s interakcí těchto faktorů. V takovém prostoru bude pohodlné nejen udržet hygienu, ale i relaxovat. A za to, že je to nejdůležitější věc.