Práce se souborem


Práce s nástroji pro opravu bytu samotného. Účel a práce se souborem

Jmenování spisu

Epilace - vzorkování povrchu horní vrstvy. Při řezání použitých souborů různých typů. Každá z nich má na pracovní ploše matice, které odstraňují kovovou vrstvu. Soubory se skládají z těla, nosu, hřídele a paty. Soubory mohou mít různé úseky, například obdélníkové, čtvercové, kulaté, půlkruhové, trojúhelníkové. Soubory čtvercového průřezu jsou určeny pro zpracování obdélníkových ploch. Soubory pravoúhlého průřezu jsou univerzální, s jejich pomocí lze prakticky prokázat jakýkoliv povrch včetně tvarovaného. Pro zpracování konkávních povrchů se používají polokruhové příčníky. Soubory s trojúhelníkovým průřezem se používají k tomu, aby otvory měly trojúhelníkový průřez a úhly. Kruhové příčníky jsou vhodné pro kulaté otvory. Existují také speciální soubory, které mohou mít oválný, ve tvaru kosočtverce nebo meč.

Typy a typy souborů

Soubory jsou jednoduché a dvojité. První prosévání je složitější, protože odstraňuje kovovou vrstvu ve formě třísek. List papíru, který má dvojitou vložku, rozřezává hobliny a mění je na piliny. Kovový povrch lze vytvrzovat dvěma způsoby: hrubováním a dokončováním. Čistá perforace se provádí osobním spisem o délce 125-450 mm. Zakořenění je prováděno přetaženým souborem, který má stejné nastavenídélky Poté je zpracovaný povrch vertikálně zpracován sametovým souborem o délce 125-250 mm.

Práce se souborem se také používá k manipulaci s mezerami, drážkami, rovinami, drážkami. Kromě toho, s jejich pomocí, můžete dát kovové části potřebné velikosti a tvary, zpracování hrany dílů, atd. Pro správné čištění detailů, prosévání se provádí v příčném směru: první, soubor se pohybuje zleva doprava, a pak zprava doleva. Chcete-li zkontrolovat, zda je detail plochý, pravítko nebo šilhání se aplikuje na povrch součásti. V takovém případě, pokud neexistuje přímka mezi přímkou ​​a rovinou osvícení, pak je vše provedeno správně. Zde je jmenování souboru. Doufejme, že vám náš článek pomohl.

Opravy provádíte vlastníma rukama.