Příklady použití broušeného nábytku v zahradě: jak přidat rafinovanost do vaší chaty

Výběr zahradního nábytku není tak snadný, jak se zdá. Tradiční proutěné výrobky nejsou příliš odolné. Vlna a ratan se bojí přebytečné vlhkosti. Každý večer, čistý nábytek ze zahrady v domě - to není příliš příjemné zaměstnání. Najednou bude déšť v noci? Ošetřené speciálními roztoky a laky z dřevěných konstrukcí jsou mnohem odolnější vůči vlhkosti, ale jejich pokrytí bude muset být pravidelně aktualizováno. Vynikající na rozdíl od všech projevů špatných počasí plastových výrobků. Ale z hlediska plastické estetiky věci ztratí. Kovaný nábytek je však schopen vyrovnat se s jakoukoliv krajinou a má mnoho dalších výhod.

Obsah
 1. Obsah
 2. Co je to dobrý kovový nábytek?
 3. Co přesně můžete svou zahradu ozdobit?
 4. Nominee # 1 - lavice pro odpočinek a rozjímání
 5. Nominee # 2 - židle a stoly, náhlavní souprava
 6. Nominee # 3 - Relaxace v houpacím křesle
 7. Nominee # 4 - prolamované houpačky
 8. Drobné triky úspěšné volby

Obsah

 • Co je to dobrý kovový nábytek?
 • Co přesně můžete svou zahradu ozdobit?
  • Nominee # 1 - lavice pro odpočinek a rozjímání
  • Nominee # 2 - židle a stoly, náhlavní souprava
  • Nominee # 3 - Relaxace v houpacím křesle
  • Nominee # 4 - prolamované houpačky
 • Malé triky úspěšné volby

Co je to dobrý kovový nábytek?

Souhlasíte s tím, že sofistikované zámečnictví, jako světelná krajka, vypadá opravdu aristokraticky.

Souhlasíte s tímnábytek je schopen vyzdobit jakýkoliv interiér. Pro všechny své zásluhy je však také trvanlivá

.

Vypadá to jako kovaná zeď hodná, ne-li sofistikovaná. Je možné, že se nebudete bát opustit ji ani v dešti. To je jen pro zimu, kdy je tato krása stále lepší čistit

Jaké jsou výhody kovaného nábytku pro zahradu?

 • Pokud tento výrobek zakryjete speciálními antikorozními prostředky, nemůžete ho skrýt před deštěm nebo sněhem. Rozmar počasí nebude pro něj hrozné. Nicméně, s nástupem zimy, to je nejlepší poslat nábytek v suché místnosti. Opravdu, v této roční době, svátky na čerstvém vzduchu se nestávají často.
 • Kovové konstrukce nebudou žvýkat domácí mazlíčky a malé děti jim sotva mohou způsobit značné škody.
 • Zvláštní pozornost se také nevyžaduje, ale z prachu a vlhkosti pravidelně odstraňujeme veškeré věci, takové odpady nelze považovat za zvláštní a komplikované.
 • Univerzálnost je jednou z hlavních výhod kovových výrobků. Jakákoliv stylizace krajiny dokonale vnímá kovaný nábytek. Najde místo v evropských, skandinávských, arabských nebo dokonce kavkazských interiérech.
 • Vysoce zhotovená kovová stěna je extrémně trvanlivá. Po koupi majitele zahrady potěší nejen své děti, ale i vnoučata.

Ti, kteří stále pochybují ve prospěch toho, které výrobky si vyberou, stačí pozvat do salonu, který představuje řadu nábytku z tepaného železa, a výsledky jeho reflexe.už nemusíte pochybovat. Doporučujeme vám učinit závěr sledováním tohoto videa.

Co přesně můžete svou zahradu ozdobit?

Plastový kov, z něhož je vyroben nábytek, je schopen ztělesnit jakékoli představy o mistrovi, který jej vytvořil, nebo o zákazníkovi, který na zvláštní zeď upozornil.

Představte si, že takové lůžko v hale není v místnosti, ale přímo v zahradě. Mimochodem to bude tenký baldachýnový závoj, který může chránit spánek před nepříjemným hmyzem

.

Nominee # 1 - lavice pro odpočinek a rozjímání

Při pohledu na kovaný obchod je nedobrovolně zmíněn Puškin, plodný Boldinův podzim, podzimní listí, které se usadilo na ohnuté loketní opěrce. Plně vyrobené z kovových výrobků soutěží o svou krásu pouze se zahradními lavicemi, ve kterých se kov a dřevo úspěšně kombinují.

Konstrukce takové lavice je pevná a spolehlivá. Navíc se stává skutečnou výzdobou každé zahrady. Je hezké sednout si po práci a jen snít, sedět na lavičce je radost. Proč však sedí? Lavička ve svých rozměrech, je možné si lehnout na ni. A co je nejlepší, může být plně využito bez ohledu na vlastní nastavení.

Není divu, že básník, který se posadil na takový obchod, přijde s velmi jasnými myšlenkami, že může přeložit do uměleckých děl

.

Kované lavičky mohou vypadat velmi různorodě. Na vrcholu fotografie, slunce a život-potvrzující produkt, a na dně - hrubý, jako by z ságy upírů a vlkodlaci

Mimochodem, pokud stále děláteRozhodli jsme se udělat lavičky nezávisle, pak máme skvělé koučování: * Zahradní lavička pro dávání vlastními rukama: šest projektů pro každý vkus *.

Nominee # 2 - židle a stoly, náhlavní souprava

Chystáte se uspořádat altán, verandu nebo otevřenou terasu ve východním, evropském, asijském nebo kavkazském stylu? Nebo možná dáváte přednost barokní nebo hi-tech? V každém případě najdete vhodnou kovanou zeď. Styl rysy mohou vyjádřit i stručné ornament nebo vlněný vzor vzoru, a my jsme bez povšimnutí ponořit do interiéru, který vždy snil o tom, že.

V altánu zdobeném vinnou révou je nábytek již zabudován. Jak vidíte, je dokonale v kombinaci s okolní krajinou, a určitě hosté, kteří zůstanou v tak útulném místě, budou spokojeni

.

Pokud se domníváte, že kované židle se mohou zdát příliš pevné, jednoduše použijte odnímatelné polštáře požadovaného stupně pružnosti jako skládací sedadla pro židle. Taková židle a křesla vás potěší komfortem a speciální propracovaností výrobků, které mohou vytvořit pouze lidé dvou profesí: skláři a kovoví umělci.

Velmi praktická veranda sada umožňuje hostům zůstat s maximálním komfortem. Obvodová část pracovní plochy se otáčí a centrální část stolu je stacionární, což jí pomáhá

Zvláštní pozornost je třeba věnovat tabulce. Ať už je to malá možnost časopisu nebo plný masivní produkt, který se může státozdoba pro vaši jídelnu, kovaný stůl nebude vypadat těžkopádně. Pevnost v kombinaci s otevřeností - charakteristickým rysem zahradního a venkovského nábytku, kovaná z vysoce kvalitní oceli.

Kovaný stůl konferenčního stolku vypadá obzvláště nápadně ve spojení se skleněným povrchem stolku. Navzdory údajné křehkosti a beztíže je to stálá a trvalá věc

.

Nominee # 3 - Relaxace v houpacím křesle

Kývání nebo jen relaxace v takovém křesle je velmi příjemné. Můžete blaženě relaxovat, aniž byste přemýšleli, zda se tato věc pod vaší váhou zlomí. Tato houpačka je opravdu pohodlná, praktická a díky uměleckému kování má skvělý vzhled. Je důležité vybrat si věc z vysoce kvalitní oceli se spolehlivým nátěrem, pak to bude prakticky věčné. Nepochybujte o tom, že ho nevyužíváte.

Tato houpací křesla jsou velmi odlišná. Který z nich se vám líbí víc? Pravděpodobně odpověď závisí na tom, jaký interiér se snažíte vytvořit ve vaší vile

Nominee # 4 - Delikátní houpačky

Křeslo-houpačka - neobvyklé ovoce myšlenky designu, který mnozí měli rádi. Jako úžasný květ nebo zralé ovoce, tento kus nábytku může viset přímo ve vaší zahradě. Jeho hladké a jasné linie vedou k potěšení a hra světla v propletení kovu uklidňuje, inspiruje. V případě potřeby může toto křeslo hrát roli kolébky pro dítě.

Ale nejen křeslo, ale také tradičnější pro nás tradiční houpačky vyrobené z kovaného kovu.Výběr takového designu je velmi důležitý pro zajištění jeho bezpečnosti, zejména pokud ho používáte děti. Struktura by neměla mít ostré rohy, povrch sedáku a zad by měl být rovný. Houpačky samy - perzistentní.

Zde je zapotřebí síla kovu, jako je tomu v případě použití takové kolébky. Opravdu exkluzivní designový zdvih

Tyto výkyvy jsou poměrně tradiční. Mají možnost houpat se jak sami, tak v kampani. Důležité je pouze zajistit jejich stabilitu předem

.

Malé triky úspěšné volby

Je to vždy hezké, když je člověk o rok později, a několik let poté, co byl dokončen, rád, že má svého nakupujícího.

Takové věci nemají věk. Čalounění může být vždy nahrazeno a zeď bude vypadat jako místo a čas v každé době

Skuteční fanoušci kovaných výrobků se nezastaví u úspěchu. Na frontě je nádherné auto, které může být také zdobeno uměleckými kovárnami

.

Co byste měli věnovat pozornost tomu, že váš výběr nábytku pro potahy byl šťastný, řekneme vám nyní:

 • Věnujte pozornost plochým sloupům, které by měly být v kovovém nábytku, pokud je zeď na verandě nebo na terase. To pomůže zabránit poškození podlahy.
 • Takový nábytek se však doporučuje pro venkovní použití. Důvodem je velká hmotnost kovaných výrobků, které jsou obvykle vyrobeny z nízkouhlíkové oceli.
 • Při péčitakové předměty interiéru nemohou používat brusiva: jsou schopny zanechat škrábance.
 • Speciální lak je to, co můžete v případě potřeby zakrýt kovem. Je důležité zvolit vhodný, aby nedošlo k prasknutí při změně teplotních režimů.
 • Při kombinování kovu se dřevem nebo látkou je péče prováděna s ohledem na vlastnosti těchto materiálů.

Nepřekonatelnost pro originalitu a krásu nábytku z tepaného železa dodává vaší zahradě zvláštní kouzlo. Váš domov je opravdu jedinečný.