Vyrovnání podlahy pod linoleum

Ve velmi mnoha domech a bytech se jako podlahová krytina používá linoleum. Podle mnoha odborníků však musí být linoleum položeno na rovný povrch. A je-li podlaha domu je vyrobena z desek a má nerovný povrch, pak před instalací linoleum je nutné se zbavit všech nesrovnalostí.

Nejlepším způsobem, jak se zbavit těchto nesrovnalostí, je instalace překližky z horní části podlahy. Od začátku musíte vyzvednout překližku. Zde se řídí zásadou: čím více nerovností by mělo být, tím silnější by měla být překližka. Překližka je velmi žádaný materiál, který se prodává v mnoha stavebních obchodech. Také v obrovských stavebních obchodech a hypermarketech prodávají různý nábytek, včetně manažerského křesla, křesel pro zaměstnance.

Kromě překližky lze použít také izolaci z rolí, která je vyrobena z minerálních materiálů. Nejdříve dejte toto topení na podlahu a pak upravte rozměry překližky na velikost podlahy. Pokud má překližka velkou šířku nebo délku a nevejde se, je třeba řezat další kusy.

Poté musíte překližku postavit na podlahu a zkontrolovat její stabilitu. Chcete-li to udělat, musíte jít na to a zkontrolujte, že to není ohnout. Pokud je taková skutečnost pozorována, pak v takových místech pro překližky, aby se do kusů dřevovláknité desky. Kromě toho označte problémovou oblast.

Překližkové plechy mohou být vyplněny silikonem nebo pěnou. Dále je nutné překližku připevnit šrouby na dřevěnou podlahu. Vzdálenost mezišrouby musí být nejméně 50 cm. Pak můžete položit linoleum shora.