Zvukotěsné stěny

Není žádným tajemstvím, že většina moderních bytů má špatnou absorpci zvuků. A všechny události, které se odehrávají v sousedech, jsou všem obyvatelům známy - ať už se jedná o spory nebo připomenutí určitých událostí, oprav či zábavných akcí. Život v takových podmínkách není snadný, protože každý člověk má určité složení charakteru, temperamentu, věku a sociálních hranic, které zaujímá určité postavení ve společnosti.

Je požehnáním, že v našich dnech existuje mnoho stavebních materiálů, které jsou navrženy tak, aby co nejvíce snižovaly úroveň hluku v bytě. Zvuková izolace stěn vlastníma rukama vám poskytne ticho, klid a vyrovnanost.

Provádění takových akcí je poměrně jednoduché. Zároveň je velmi důležité vyzvednout materiály tak, aby nepřispívaly k ohni, čistotě životního prostředí a nenapodobovaly hlasitý hluk třetí strany.

Obsah
 1. Princip zvukového izolačního zařízení
 2. Použití omítky
 3. Instalace sádrokartonu
 4. Montáž zvukově izolačních desek
 5. Doporučení zkušených řemeslníků

Princip zvukového izolačního zařízení

\ t

Je známo, že jakýkoli zvuk bude tlumen konstrukcí provedenou v několika vrstvách. Takové zařízení však může zabírat značné množství užitečné podlahové plochy. Ale bez ní, nemůžete dělat v ložnici, kde ticho a klid by měly být hlavní atributy.

Z tohoto důvodu je nutné zvolit důležitou destinaci. Samozřejmě, že tloušťka aplikovaného designuovlivňuje schopnost absorbovat zvuky, ale ve všem, co potřebujete znát opatření, které souvisí s procesem instalace zvoleného mechanismu.

Aby nedošlo k oslabení systému zvukové izolace, je nutné dbát zejména na proces výběru materiálu a jasně dodržovat hlavní stavební pravidla.
Vyhněte se cizím zvukům různými způsoby:

 • provádění omítání povrchu;
 • vytvoření mechanismu z několika vrstev;
 • aplikovat hotové vrstvy moderních materiálů.

Aplikace omítky

Tímto způsobem lze dokonale snížit hladinu hluku ve struktuře panelu.

Je známo, že cizí zvuky mohou vstupovat do místnosti skrz okna, mezery v betonu, všechny druhy trhlin. Proto tento způsob pomůže vyřešit pomocí omítkové směsi.

Zde byste neměli šetřit na materiálech, rozmazávat nejtenčí vrstvu směsi. Tímto způsobem je možné nejen zajistit spolehlivou izolaci stěn, ale také vybudovat ideálně rovnoměrný povlak připravený pro další práci na zdobení základu.

Instalace sádrokartonových desek

\ t

Tento druh materiálu patří k často používaným zdrojům. Je to dobré pro odstranění nečlenů, kteří brání normálnímu procesu života.

Pro zakrytí zdí suchým sádrováním musí být základ důkladně vyrovnán. Následuje rám ze dřeva a samotný materiál je vyložen. Poskytuje kvalitativní překážku pro zvuky třetích stran.

K tomuto druhu léčby nedocházelo k frustraci, mělo by to býtpoužívat skleněné vlákno nebo lutrasylu. Dávají ohromující efekt.

 • Tyto dlaždice jsou komerčně dostupné a prezentovány válcovaných výrobků. Přicházejí v různých šířkách, které je třeba zvážit při stavbě takového systému.
 • , stabilní a dobře se tvoří vzduchovou vrstvu mezi materiály dílů. Je velmi důležité zvolit základ skladby, které odpovídají vybraný produkt. To by mělo být o něco silnější izolační systém zvuku. Vzhledem k tomu, založení tohoto zařízení v drážkách zpracovaných sádrokarton zeď.

Vlastní výroba takových struktur ve sklepě, jako vybraných děl jsou jednoduché a snadné. Celosvětová síť vyzve mnoho odpovědí na otázky, a poskytuje podrobný plán práce.

Montáž izolační desky

Jednou z metod, které poskytují vysoce kvalitní zvukovou pohltivost, pomocí speciálně určených desek. Vyberte volbu z prodeje nebude provádět speciální práci.

Existuje mnoho druhů a značky jsou produkty, z nichž každá má nesporné výhody:

 • malá hmotnost, která dává důvod pro instalaci tohoto materiálu bez získání podpory;
 • snadnost montáže a instalace;
 • vybrané dlaždice výrazně snížit hluk a udržování teploty místnosti;
 • rezistentní na všechny úkony agrese z vnějšku;
 • snadnost řezání a pidhin ve velikosti.

Tyto zdroje jsou vyráběny lisováním a druhošetření teploty. Jako základ se používá kamenná vlna a štěpky.

Panely mají malou tloušťku a jsou upevněny na stěnách hmoždinek určených pro tento účel. Místa jsou spojena tmelem.

Stěna může být během dne sestavena jednou osobou, bez prachu a nečistot. Vybraný materiál poskytne tak kvalitní izolaci, že bude mnohem lepší než předchozí verze. I přes vysoké náklady na tyto produkty budou spokojeni s konečným výsledkem.

Pro zajištění absolutní zvukové izolace v místnosti je důležité, aby pokládka těchto materiálů byla prováděna nejen v místech s největším hlukovým rozložením, ale také aby byly zdobeny stropem a podlahou. Výsledek bude ohromující.

Doporučení zkušených řemeslníků

 • Instalace profesionálních akustických systémů v bytě je základem pro instalaci v prostorách neproniknutelných spolehlivých tkanin;
 • většina zvuků prochází oknem, takže musíte nainstalovat masivní okno s dvojitým zasklením;
 • při pokládce desek ze sádrokartonových desek je třeba dbát na dodatečnou vrstvu minerální vlny;

 • k zajištění spolehlivého utěsnění spár mezi částmi vybraných podkladů;
 • znát rozdíl mezi izolačními a zvukově izolačními zdroji;
 • zapojit zkušeného reproduktoru s akustickými systémy. Vybere nejúspěšnější způsob izolace stěn a minimalizuje vnější hluk.

Na základě těchto tipů můžetepostavit takovou překážku, která nebude schopna vynechat hluk za jeho hranicemi. V důsledku toho můžete relaxovat v bytě, užívat si klidu a pohody. Koneckonců, člověk zbavený takových elementárních podmínek je vystaven stresu mnohem častěji. Hodně štěstí!