ROCKWOOL, Rockwool je výroba kamenné vlny z čedičových skal

Skupina společností Rockwool má 27 továren v 17 zemích po celém světě

.

Skupina společností zapsaných pod obchodní značkouROCKWOOLje dnes uznávána jako světová jednička v oblasti nehořlavé tepelné izolace na bázi výrobků z minerální vlny vyrobených z kamene (čedičová vlákna), přičemž materiály tohoto výrobce jsou považovány za kvalitativní a účinné.

Producentská společnost

Skupina společností ROCKWOOL zahrnuje mnoho jednotek podílejících se na výrobě ROCKWOOL, stejně jako výrobu zavěšených podhledů (ROCKFON), přípravu umělé půdy pro pěstování rostlin (Grodan), speciální vlákno technického účelu (Lapinus). . Kromě toho společnost zvládla výrobu fasádních dekorativních panelů (ROCKPANEL), antivibračních panelů pro železniční sféru a zvukově izolačních panelů pro silniční hluk (Rockdelta). Jedna z dceřiných společností (BuildDesk) poskytuje poradenské služby v oblasti energetické účinnosti staveb a konstrukcí.

Společnost Rockwool "ROCKWOOL" je určena nejen pro stavební konstrukce a konstrukce, ale je používána v mnoha průmyslových a domácích oblastech

.

Výrobky firmy "ROCKWOOL" (ROCKWOOL) jsou určeny pro různé typy stavebních konstrukcí a konstrukcí, jakož i pro použití v lodním stavitelství, tepelné izolaci průmyslových zařízení a tepelné izolace trubek a vzduchovodů.

Rok založení společnosti - 1909. Výroba izolačních výrobků z minerální vlny pod všeobecnou obchodní značkou ROCKWOOL začala v roce 1937Dánsko

V současné době má společnost ROCKWOOL 27 závodů v 17 zemích. (Evropa, Severní Amerika, Asie).

Obrat za rok 2012 činil téměř 2 miliardy EUR.