Strop se sádrokartonem s vlastními rukama

Jak postavit stavbu

Strop se sádrokartonem vlastníma rukama

Strop ze sádrokartonu vlastními rukama je výhodný jen proto, že tento strop má krásný a dobře upravený vzhled. Je snadno ovladatelný, odolný a nevyžaduje zvláštní péči. Aby bylo možné vytvořit krásný a rovnoměrný strop, je nutné se rozhodnout, kolik svítidel bude, kde budou vrstvy, kolik úrovní bude strop a jaký tvar bude design. Po zodpovězení všech otázek začneme dělat strop. Proveďte plán stropu na papíře a položte na něj všechny potřebné prvky. Pak pokračujte k označení budoucího stropu. Najdeme nejnižší úhel a za ním, pomocí laserového ukazovátka, označíme budoucí rám. Poté se profil odebere as krokem 80 centimetrů upevníme profil ke stěně pomocí hmoždinek. Pak ke stropu připevněné trakce, ve vzdálenosti ne více než 90 centimetrů od sebe, a ne méně než 10 centimetrů od stěn. Tento způsob instalace stropu dokonale skryje všechny vady, stejně jako nechtěné vodiče a umožňuje připojit počet svítidel, které chcete. Vzhledem k tomu, že samotný design je dutý, skrývá celé uspořádání a uvolňuje volné dráty pro budoucí příslušenství. Vytváříme rámec pro náš budoucí design. Za tímto účelem lepíme pásku z pěnové gumy na povrch profilu a vložíme stabilní profil, který je již připevněn ke stěnám konstrukce. Profily sloupků jsou lepší, než opravit, pomohou při spojování listů sádrokartonu. Pak musíte šachyaby se na rám upevnily desky ze sádrokartonu. Listy jsou křehké a obtížné, a proto budete potřebovat pomocníka. Kromě toho je nutné upevnit písmeno na profil dvěma nebo více šrouby, a pak pouze uvolnit list. Samořezné šrouby nebo šrouby by měly být navinuty ne hlouběji než 3 milimetry, jinak budou muset být dále zashklevyvat nebo, v nižší hloubce, budou vyčnívat. Listy sádrokartonových desek musí být označeny tak, aby na listu bylo méně částí.

Konec práce

Strop se sádrokartonem s rukama je téměř připraven, je to jen vlevo, aby had na klouby a vytrhnout šrouby. Je lepší kartáčovat tyčinky rasfelem. Tmel se aplikuje na klouby, a pokud není, pak je připevněn k hadovi, poté na papírovou pásku a sevřen špachtlí. Pak se znovu spleje.

K čištění nerovností a čas od času zakrýváme mezeru nerovnosti a vše zakládáme! Náš strop s sádrokarton je připraven k malování nebo malované tapety.