Hudba větru vlastníma rukama - děláme feng shui talisman

Wind music je speciální příslušenství Feng Shui, které lze použít jak doma, tak na zahradě, aby se negativní energetické proudy proměnily v pozitivní. Díky Feng Shui se dechová hudba stala mezi našimi krajany tak populární. Nebudeme však vaši pozornost věnovat starověké orientální doktríně, protože tento talisman je v současnosti stále cennější pro mimořádné dekorativní a příjemné zvuky, které produkuje, když fouká vítr. V podstatě se jedná o hudbu větru - je to navlečeno na různé nitě malých předmětů, šustění nebo zvonění při vzájemném střetu. Takovéto příslušenství je jednodušší než jednoduché - není třeba žádné speciální znalosti, dovednosti a drahé materiály. Jediné, co potřebujete, je přijít se zajímavou verzí návrhu. V tomto článku vám nabízíme několik nápadů pro tvorbu hudby v oblasti větru - volba je, jako vždy, pro vás!

Tradice feng shui - hudba větru

\ t
Obsah
 1. Obsah
 2. Hudba větru "bambus"
 3. Mořské zvony - hudba z větrných želv
 4. Hudba větru z kovových trubek
 5. Hudba suchého listí před větrem
 6. Peníze hudby větru - Feng Shui přilákat bohatství

Obsah

 • Hudba větru "bambus"
 • Mořské zvony - dechová hudba ze skořápek
 • Hudba větru z kovových trubek
 • \ t
 • Hudba suchých listů z větru
 • Peníze vítr hudba - Feng Shui přilákat bohatství

Hudba větru "bambus"

Kouzelný talisman s tichým, příjemným zvukem může býtučinit nejen skutečný bambus. Tento drahý materiál může být kompletně vyměněn. Proč Ale i u lepenkových trubek, rukávů nebo rukávů - hledejte něco podobného ve stavebnictví, kde se prodávají ve velkém množství. Nebo to ještě jednodušší - neházejte trubky z papírových ručníků a budete šťastní!

Kartonové trubice pro dechovou hudbu

\ t

Kromě trubek pro dechovou hudbu, balicí papír, tmel, nátěr, dva prstence různých průměrů bude vyžadován dekorativní kabel. Začněme.

1. Nejprve vyřízněte lepenkové trubky na malé kousky - budoucí prvky našeho hudebního talismanu. V tomto případě by měl být jeden řez stejný a druhý v úhlu pro větší přirozenost. Na části rovné části vyvrtáme dva otvory (můžete použít vrtačku nebo gypsy jehlu), které budete potřebovat při zavěšení designu.

Vyvrtejte díry do obrobků

Počet trubek volíme podle našeho uvážení, s ohledem na to, že intenzita hudby větru bude na tom záviset.

2. Pokládání trubek balicím papírem. Pro dosažení maximální podobnosti s bambusovými tyčinkami, mají uzlovou strukturu, je žádoucí označit tyto kruhové uzly a na našich trubkách. K tomu používáme šňůru, která na několika místech, v určité vzdálenosti, plánujeme "bambusové" obrobky. Výsledné uzly se neprojevují a také se držíme papíru.

Jednotky na obrobcích

3. Pak zpracujeme trubkytmel Po úplném zaschnutí obrobků (1 - 2 hodiny) je obrobek oloupejte brusným papírem, aby se dosáhlo rovnoměrného lesklého povrchu.

Zakryjte obrobek brusným papírem

4. Trubkové části natřete akrylovou barvou žlutých a hnědých odstínů, abyste simulovali povrch bambusu. Tmavší barva je místem kroužkových uzlů.

Obrobky v barvách imitace bambusu

5. Připravíme upevnění konstrukce. K tomu vezmeme dva prstence různých velikostí a splétáme je v technice macrame (nebo z nějakého kompromisu, který vám vyhovuje). Musíme dostat jakýsi mobil.

Kroužky našroubujeme ozdobným šňůrou

6. Dále prodlužujeme šňůry do otvorů našich polotovarů a sestavujeme celou konstrukci do jednoho celku. Zde je výsledek tohoto:

"Bambusová" hudba ve větru je připravena

Mořské zvony - dechová hudba ze želvy

Velmi dekorativní příslušenství může pocházet z běžného pižma různých velikostí. Aby bylo možné tuto krásu nezbytnou, kromě mušlí, zásobit s velkými korálky a vlasec.

1. Určete, kolik želv potřebujeme. Zároveň si pro každý závit našeho budoucího příslušenství vybereme stejný druh a velikost "mořských zvonků". V každém plášti se vyvrtá malý vrták pro další upevnění.

2. Pro horní část mobilu vyberte dvě skořápky - jednu větší a druhou malou (stejně jako my)zvedl dva kruhy pro "bambusového" maskota). No, pokud velké skořápky mají hroty, které lze snadno připevnit na závity designu. Jinak bude v tomto dřezu muset vyvrtat mnoho děr.

3. Hnízdíme na rybářském vlasci želvy a upevňujeme každý z horních a spodních částí korálků.

4. Výsledné závity nasaďte na velké umyvadlo. Všechny volné konce lesa zasahují do centrálního otvoru malé horní skořepiny (kterou jsme si vybrali v odstavci 2).

Hudba větru z kovových trubek

Trubky z dutého kovu jsou potřebné pro výrobu kovové hudby větru. Vyberte je zvukem - to může být měď, ocel, hliník, pochromované výrobky. Pomocí kovového nože odřízněte trubku na malé kousky. V každé zkumavce vyvrtáme dva otvory. Přidat do designu několik vrtulníků, takže když fouká vítr, narazili na trubku. Měkčí bude materiál jazyka, tím klidnější zvuk. Pomocí šňůry nebo pásky sbíráme celou strukturu.

Kovová hudba větru

Hudba ze suchých listů větru

A proč nevytvářet hudbu ze suchých javorových listů? Tato příjemná baladová hudba podzimního listí, a to iv zimních mrazech, vám připomene minulé léto.

Dechová hudba z javorových listů

Aby bylo možné postavit podzimní talisman, potřebujete trochu: javorové listy, hustá vlákna, korálky a dvě tyčinky. Z tyčí stavíme příčnou nohu, která bezpečně upevňuje místo průniku nití. Po hnízdění na nitě korálků alisty, střídající se mezi sebou. Poté, co jsme vyrobili 8 takových nití, svázáme je na dřevěný kříž. Vše připraveno! Hudba ze suchých listů je velmi tichá, takže si ji můžete vychutnat naplno, umístit design předními dveřmi, oknem nebo na verandě.

Peníze Větrná hudba - Feng Shui přilákat bohatství

Podobná hudba ve větru je vyrobena z jakýchkoli účtů nebo mincí. Nejdříve musíte udělat mobilní telefon. K tomu můžete použít libovolný prsten (například svitek) a červenou saténovou stuhu (červená symbolizuje bohatství a hodně štěstí). Pokud používáte současné papírové peníze, není nutné do nich vytvářet otvory - každou poznámku vložte do samostatné laminované kapsy a upevněte ji na pásku. Místo bankovek můžete použít obě mince - pěkný zvuk kovového kroužku!

Tady je taková jiná hudba větru, kterou můžete přinést na svou zahradu. Pochopení principů jeho vzniku, člověk může začít fantazírovat a snažit se postavit něco zcela nového, originálního. V tomto případě není nutné podrobně opakovat všechny požadavky zámořské feng shui. Pokud je vaše práce investována do duchovního tepla a lásky, pak nemůžete ani pochybovat - pozitivní energie ve vašem domě bude žít navždy!

Viz články pro podobná témata:

 • Kvetoucí kameny - inovace v krajinářství
 • Dekorační zahradní a zahradní svítilny - výběr zahradního osvětlení
 • Zahradní postavy s vlastníma rukama - příklad výroby
 • Dekorace předzahrádky před domem - ozdobíme parterovou zónu
 • Vyberte si květinové vázy - fotografie a nápady na design
 • Suchý proud vlastních rukou - Feng Shui v akci