Oprava koupelny PVC panely

Oprava koupelnového panelu panely Pvch

Oprava je vždy pracná a nákladná, i když je to velmi zajímavý a vzrušující proces. Každoročně roste nabídka materiálů pro opravy. Rostoucí obliba plastových panelů díky jejich dostupnosti, velkému výběru výtisků a výkresů, snadné instalaci a péči.

Výhodou PVC panelů pro koupelny je, že není třeba speciálně připravovat stěny pro jejich upevnění, což je nutné při použití dlaždic. Panely se nenamáčejí a časem se nedeformují, speciální drážky v nich činí neviditelné spoje.

Oprava koupelny z PVC panelů by měla být zahájena instalací vodítek, které pak budou namontovány na samotné panely. Použití lepidla není vhodné, protože tento materiál nesplňuje požadavky na trvanlivost.

Před instalací PVC panelů je nutné zajistit umístění elektrických spotřebičů a zásuvek, elektrických vodičů, které mají být předem položeny. Pokud chcete zavěsit do koupelnových skříní, sušiček nebo držáků sprch, předpokládejte, že v těchto místech kovové podpěry, které budou přímo připojovat, protože PVC panely nemohou vydržet zatížení.

Oprava koupelny PVC panely

)