Oprava koupelny PVC panely

V koupelně našeho vlhkosti Always, což je zcela přirozené. To znamená, že materiál pro zpracování vybrat odolné proti hnití a otok z expozice vodní páry a vody.

, opravu a úprava koupelny Plastové panely

V nedávné minulosti zdi malované olejovými barvami, vytváří povlak, který má vysokou odolnost proti vlhkosti.

Léčba koupelna fotografie PVC panely

Vývoj vědy vedl k rozšíření dekorativních materiálů, což vedlo k možnosti opravit koupelna PVC panely, a to nejen keramických obkladů.

Deska je drahý materiál, navíc stále vytváří celý doprovod státní nemocnici nebo obchod, a to navzdory široké škále barev, rozmanitost obrazů a povrch s vysokou pevností.

č přijetí konstrukce nelze odstranit z ošetřených keramických obkladů stěn za studena formality. Je vhodné v této souvislosti, přírodní dřevo, ale je to velmi hygroskopický syrový pokoj okamžitě pokryta plaku a začne hnít.

Opravy koupelnových desek, PVC je nejúspěšnější možnost léčby pro koupelny. Vyrobena z plastu, které jsou odolné, snadno se čistí, snadno se instaluje, a vyplňte buněčná struktura zajišťuje vysokou mechanickou pevnost.

V procesu výroby na přední straně použita fólie vysokého pokrytí poměrně spolehlivě simuluje přirozený povrchmateriálů.

Zákazníci se často rozhodnou simulovat obraz různých druhů dřeva. Jednoduše řečeno, na buněčné úrovni je ruská lázeň spojena se stromem.

Oprava koupelny plastem

\ t

Pro osobu, která ví, jak používat kladivo a nůž, nebude příliš mnoho práce při použití takových panelů pro dekoraci. Práce na jejich instalaci může začít okamžitě, protože stěny nemusí vařit.

  • Na stěnách místnosti jsme nastavili v horizontálním směru řadu dřevěných tyčí pro upevnění panelů.
  • Mezi řadami by vzdálenost neměla přesáhnout 40 cm a nejpřijatelnější rozměr průřezu tyče bude 40x25 mm
  • .
  • Panely jsou pevně spojeny, bez mezery, díky původnímu provedení spoje zámku, a teprve v posledním okamžiku, který uzavírá prostor mezi úhlem a zpracovávaným povrchem stěny, je třeba řezání.
  • Aby se zabránilo vniknutí vlhkosti mezi spoje panelů, je žádoucí spláchnout spoje silikonovým tmelem.

Než začnete opravovat koupelnu vlastníma rukama, určete místa, kam umístíte police, věšáky, zrcadla, svítidla, elektrické zásuvky. V těchto místech je nutné pokládat rošt, aby se otvory pro montáž vrtáku daly přímo do mřížky.

Oprava koupelny pomocí PVC panelů končí úpravou s přídavnými prvky: plastové rohy, soklová lišta, výlisky - místa připojení PVC panelů s podlahovým povrchem, stropy, dveře, jsou zhotovenyspoje a hrany, vnější a vnitřní rohy koupelny.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Úprava koupelny PVC panely