Pick-up litinová kamna-krby pro dávat následovat “národnost” \ t

Obsah
 1. Ohniště pro dachu: otázka ceny
 2. Obsah
 3. Specifikace?
 4. Litinová kamna - krb - jaká je přitažlivost?
 5. Princip práce?
 6. Výhody a nevýhody?
 7. Ceny?
 8. Recenze

Ohniště pro dachu: otázka ceny

Výrobci značkových topných zařízení zajišťují, že každá chata je vhodná pro všechny verze. Nicméně, odborníci, kteří znají výhody každého produktu, si myslí, že zahradníci-zahradníci potřebují koupit hybridy z litiny, vybavené varnou deskou. Modely si také vybírají zemi výroby, na které závisí kvalita spotřebitele.

Obsah

 • Specifikace
 • Princip práce
 • Výhody a nevýhody
 • \ t
 • Ceny
 • Recenze

Specifikace?

Litinová kamna - krb - jaká je přitažlivost?

Ti, kteří si přejí získat levné teplo, se vejdou do francouzského krbu, který je určen k vytápění budov o určité velikosti. Je to také litinová trouba s možností připojení zadního nebo horního komína, která reguluje přívod vzduchu do horní spalovací zóny.

Krbová kamna značky Jotul mají dobrou kompaktnost, takže jsou často vybírány chaty

.

Pro možnosti rozpočtu Eifel, Invicta a Supra (Chambord, Colmar 2, Tolosa, Vosges 2, Pers? E, Priam) je toto číslo 30-80 m2; řešení střední třídy (Elobik, Trivik) - 150 m2; VIP zařízení (Tomera, Gotham) - 200-300 m2.

"Raisin": jedinečný ohniště s automatickým spalovacím zařízením, jehož cena jejednu třetinu nákladů na stroje. Vlastnosti pravítka:

 • výkon (kW): 7-10;
 • rozměry (ŠxH; mm): 1240 (650) x 500 (600);
 • hmotnost (kg): 125.

Rusko-francouzské jednotky jsou určeny obdivovatelům jednoduchých přístupů.

Sopka pro krbová kamna

\ t

"Cíl" (Ardenfire) "Normandie", "Bordeaux", "Lyon" jsou spojeny jednoduchým 15 centimetrovým potrubím. V odezvě na jejich vzhled, srbští inženýři, mít studoval nedostatky aktuálního vývoje, přišli s hybridy pro pečující hostitele “Gucha” (“Helios”, “Orissa”), “MBS” (“Volcano”, “Zakut”), doplněný vypalovacími zařízeními. Inovace zvýšila účinnost na 85%, topná plocha na 340 m2, ale nezměnila se:

 • Produktivita (kW): 7-14;
 • rozměry (ŠxH; mm): 690 (735) x 440 (650);
 • Hmotnost (kg): 240.

Norský "Jotul F" potěší majitele malých domků. Koneckonců, „rodiče“ verzí jsou klasická buržoazie, které ani přeměna na krbová kamna se sporákem nevynucila ztrácet skromné ​​parametry. "Baby" je proplachován o průměru 125 mm. Výkresy polského "ooo european", "Short Goat" jsou již zobrazeny v kanále o průměru 170 mm, což je poměrně drahé. Indikátory v řadě:

 • výkon (kW): 6-9;
 • rozměry (ŠxV; mm): 640 x 320;
 • hmotnost (kg): 240.

Norské krby v nordické značce vykazovaly poměrně vynikající vzhled

.

V Itálii byl návrh kovových pecí „Nordik“ proveden odborníky v oblastech zpracování dřeva, kde není ušetřeno palivové dřevo. Tradiční nezlepšiliprincipu práce, která byla postavena na globálním spalování. Výsledek: rychlost spotřeby, složka 2-2,3 kg /h.
Dorely, potažené přírodním kamenem (majolika), odolávají mrazům. Zdobený tallochloridem "Izotta Kon Kerchi" se udržuje po dlouhou dobu v teple. Oba mají:

 • Produktivita (kW): 6,5-9;
 • rozměry (ŠxV; mm): 830x790;
 • Hmotnost (kg): 210.

Navrhujeme začít hledat malou sbírku fotografických krbů.


Jak můžete vidět, mohou být litinové krby nejrůznějšího tvaru a barvy. Někteří lidé mají rádi lakonický design a někdo je více natažený na jedinečnost a nadšení. Najdete zde designové krby z těch neuvěřitelných vzorků.

Designer Fireplace Franklin

Dnešní majitelé domů se v poslední době stávají velmi oblíbenými v moderních vertikálních kamnech - krbech, jsou dobré nejen pro ty, které zabírají méně užitečnou plochu, ale také krásné.

Moderní litinová kamna mohou mít také nádrž připojenou k vodnímu okruhu, která je osazena topnými tělesy s radiátory, což umožňuje ohřívat velké místnosti v mrazu, a nikoli jen skromné ​​chaty v demisní zóně.

Jak to funguje?

Výsledkem spojení různých konstrukcí - komplexního systému spalování. Po položení první části polynomu se otevřou dveře přijímacího bloku. Dřevo okamžitě „žere“ plamen a zvýrazňuje maximální teplo. Když zastaví požár zuří, tlumič je jakovyžaduje instrukce, zavřete. Začíná stádium rozpadu, kde je trakce zajištěna zahřátými sekundárními proudy dodávanými speciálním systémem. Spojením s kouřovými plyny snadno rozptýlí mikročástice sazí, díky čemuž se vnější části stanou intenzivnější, déle drží teplo.

Výhody a nevýhody?

Modely "Supra", "Eifel", "Invicta" jsou obvykle přijímány krajany, jejichž pozemky se nacházejí daleko od města. Ti, kteří mají odpočinout mimo město bez výhod civilizace, jako jsou lepší technické vlastnosti, rychlost instalace, slušná adaptabilita "francouzštiny". Je pravda, že některé odmítnout nákup ve fázi zpracování dokumentů je nepřiměřené (až 200 tisíc rublů.) Cena instalace a alergie na minivut.

Možnosti "Cíl" (Ardenfire), "Gucha", "Ministerstvo vnitra" zachrání zahradníky-zahradníky, kteří nechtějí pravidelně provádět gymnastiku se sekyrou. Ruským a srbským inženýrům se podařilo vyrobit standardní krbový krb s deskou, která je schopna pojmout chubbers do délky 58 cm, volně přecházet na rašelinu nebo brikety. Logické důsledky nenáročnosti: rychlé znečištění, mírně snížená výhřevnost.

Holandské verze "ETUL F" se stanou oblíbenými fanoušky relaxace v přírodě bez neustálého házení dříví. Zkušenosti provedené testeri potvrzují, že norské konvekční stroje udržují teplotu na 10 hodin, polské "Krátké kozy", "ooo Eurochem", snadno absorbují zbytky dřeva, obvykle umístěné v domech v blízkosti lesa. Hlavní nevýhoda zařízení: těsné pera,komplikovaná regulace.

"Italové" Severské ocení příznivce využití konstrukčních řešení. Vynalezený tvůrčí a technickou skupinou krbů má účinný mechanismus pro čištění skla, zdobení interiéru. Kolíky Dorell jsou mírně vyhřívané, což vám přináší výhody bezpečnosti při nakládání s palivem, neomezeného ručního ovládání. Isotta, která je poháněna palivem přes boční dveře, je považována za nejvhodnější v provozu. Je škoda, že jejich hodnotu distributoři přeceňují o 10-20%.

Ceny?

Trubky prodávají za maximálně 10 tisíc rublů. v cenách krbů generátory tepla (informace potvrzují reakce kupujících) horní hranice je částka 45 tisíc rublů. Docela přirozeně, "vidlice" je tvořen v 10-45 tisíc.

 • Invicta, Supra, Efel: 33 500-43 500;
 • „Cíl“ (Ardenfire): 41–56 000;
 • Guca (Helios, Arina, Lava, Guliver), MBS (Vulkan, Corner): 11-41 800;
 • Jotul F3, 8, 100, 118, 400, 500, 600, 602: 21 100 až 83 000;
 • Eurocom (Wilhelm, Merlin, Baron, Torn, Zeus I & II a III, Olymp, Gustav, Ingrid, Oskar, Harold), Kratki Koza K: 15-45,000;
 • La Nordica (Dorella, Isotta Con Cerchi): 47 500–25 8300.

Recenze?

Spotřebitelům jsou doporučovány verze Supra, Eiffel, Invest, Nordic pro ty, kteří se zajímají o spolehlivost a udržovatelnost (díky přesnosti montáže, izolace 8 centimetrů), které podporují aktivní (od 500 ° C) spalování. až 7 hodin. Nicméně, oni si stěžují, že tam je žádná příručka na místě, a ukazovat neschopnost těchto “cizinců” být používán v chladných oblastech. Podle pozorování řady uživatelů nedosahuje účinnost agregátů 10%.výrobcem.

V mnoha fórech volala produkční společnosti „cíl“, „MIA“ a „Gooch“ nejvhodnější pro instalaci v boxech, vybavené vanou vil.

varují MASTERS: Princip změny KAMINOFENOV po jejich umístění do výklenků, OBKLADЫVANYYA cihel, protože to, co spadá SPEED oteplování a spotřebu paliva, je naopak roste. Ale bez obav doporučit ruské a srbské vynálezy obyvatele oblastí, kde se omezený rozsah paliva uhlí, které nabízejí zároveň připravit na rychlé kypření svíček, rušení sekundární systém zásobování.

Možnost "Yutul" "Short koza", "vlastníci společnost Eurocom" nabídl, aby v multi-stavba. S distributory turbíny může překonat nevýhody způsobené citlivostí na zmrazení a vytápění zřídit 3-4 malé místnosti na dvou podlažích. Ale pozor: získat tyto dokumenty specifikace realitu pouze v případě, že posouvací zařízení „pramen“ ve dřevě, sušené po dobu nejméně dvou let.