Rysy krmení kuřecí vejce skály

Kuřata jsou krmena poprvé po úplném stažení pod echinodermem, inkubace - bezprostředně po vysazení.

První 3 až 5 dnů kuřat je krmeno vařeným strmým vejcem nebo čerstvým sýrem smíšeným s drceným obilím, pšenicí nebo vařenou pšenicí v poměru 1: 3-5, naléváním jídla přímo na substrát, postelennuyu v krabici.

Kukuřice mleté ​​pšenice, kukuřice, pšenice a ječmene se drobí vařením při mletí piva a následným zvlákňováním přes gázu.

Od 5. dne jsou kuřata podávána z krmítek suchá a mírně vlhká směs. Zvláštní pozornost je věnována krmivům, bohatým proteinům a vitamínům (mléčné potraviny, krmiva pro zvířata, pekařské kvasnice, bylinná mouka, pepřová mouka, zelená tráva, dušené maso, mrkev).

Pokud jsou kuřata od útlého věku zvyklá na krmení zeleným krmivem, může být v dospělém stavu podíl tohoto krmiva ve stravě až 30-40%. To umožní od začátku jara do hlubokého podzimu upustit od doplňků k dávce ptáků vitamínových přípravků.

Už od útlého věku je užitečné naučit mláďata směsi krmiv z mouky s kachnou řeky nebo jezera. Dospělý pták pak touží jíst mokré směsi, jejichž základem je od jara jarní okřehek.

Před nakrmením vajíček z mušle a otřením přes síto můžete přidat množství pšenice nebo štěpky.

Pták špatně tráví skořápky obilí (vlákniny), takže při krmení ovesné mouky a ječmenové mouky se mláďata až do měsíčního věku filmu odstraní z obilí.

Čím rozmanitější jsou potravinykuřata jsou lépe chována a rostou. Je nutné zajistit, aby byla všechna kuřata před spaním naplněna medovým zodiakem.

Přibližná dieta pro slepičí vejce, g na hlavu a den (možnost 1)

Kuřata určená ke krmení jsou umístěna na tácku s potravinami, vedle nápoje s vodou při pokojové teplotě nebo čerstvého mléka.

Od třetího dne pěstování by měly být podávány čerstvé bylinky - kopřiva, vojtěška, jetel atd. Zelenina je mletá a přidávána do krmných směsí složených ze směsi obilí. Do míchačky můžete přidávat vařené brambory. Strouhaná mrkev. Zeleň a visí na stěnách.

Podavač pro zelené krmení zavěšený na stěně

Do 10 dnů věku se kuřata krmí 5-6krát denně. Pokud se mladí lidé nemají rádi chůze, od 5 dnů věku, rybí olej je uveden v 0,1-0,2 g na hlavu a den. Rybí olej smíchaný s drceným obilím, které se přivádí do první ranní dachy.

Ukazatelem dobrého růstu a řádného vývoje kuřat je jejich živá hmotnost.

Přibližná dieta pro slepičí vejce, g na hlavu a den (možnost 2)

Dobře vyvinutá mladá zvířata by měla mít ve věku 1 měsíce živou hmotnost 210 - 260 g, kaviár - 280 m; za 3 měsíce - 950-1000 a 1100 m; v 5 měsících - 1550-1600 a 1900. Vážením můžeme kontrolovat pěstování, vybrat pouze zdravého, zdravého ptáka v zimě.

Vzorové dávky kuřat vaječných skořápek jsou uvedeny v tabulkách.

Kuřecí maso a vaječná plemena denní krmné dávky uvedené v písm. \ Ttabulek, zvýšil o 10-15%.

Přibližná dietní dieta pro kuřata plemene Leghorn a ruská bílá (na hlavu v gramech)

Dobře vyvinutý vaječný žloutek ve věku 44,5 měsíce váží 1500-1600 m, má jasně žlutou barvu nohou a zobáku, rovnou hrudní kost, širokou a rovnou hřbetě, měkký žaludek, dobře vyvinutý hřeben a jasně červené náušnice. To je místo, kde se mladý muž začíná vdávat ve věku 150 dnů.

Přibližná strava pro slepičí vejce, g na hlavu a den (možnost 1)